Gypsy graj online za darmo

Oprogramowanie:
High 5 Games
RTP:
96%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
500 000 $.00
Motyw:
Fantazja, magia, czarodzieje i czarownice

Cyganowy przegląd automatu online

Od zarania czasu Cyganie mieli moc rzucania zaklęć czarnej magii na ludzi. Klątwa Cygańska, jak mówią, jest silniejsza niż wiedźmy. Jasne, ci, którzy są realistyczni, nie wierzą w takie rzeczy, ale są ludzie, którzy wierzą w magię, a czarna magia Cyganów. Istnieje wiele filmów i kreskówek, które przedstawiają Cyganów jako Fortunetellers, a High 5 Games wykorzystało ten temat w cygańsku. Zobaczysz lukratywną, piękną cygańkę i jej magiczną piłkę na kołowrotkach i cały jej sprzęt, który pomaga jej przepowiedzieć twoją przyszłość. Jeśli uda ci się stworzyć odpowiednie kombinacje, Twoja przyszłość przyniesie nic oprócz niesamowitych nagród.

Gypsy by High 5 Games to miejsce, które oferuje 243 sposoby na wygraną na 5cach. Gwarancyjne są podwójne symbole, rozproszenia, dziczy i wolne spiny, podobnie jak częste wygrane. Fakt, że automat jest dostępny na wszystkich urządzeniach komputerowych i mobilnych, tylko dodatkowo zwiększa twoje szanse na wygranie, ponieważ możesz zabrać grę w drodze. Gotowy, aby zobaczyć Twoją przyszłość?

Jak grać w gypsy automat online

Gry High 5 zapewniły wybór pod względem kompatybilności urządzenia. Gniazdo jest w HTML5 i zoptymalizowane pod kątem gry mobilnej we wszystkich zalecanych witrynach kasyn online. Niezależnie od tego, czy masz urządzenie mobilne na iOS, czy na Androidzie, czy urządzenie komputerowe, gra gra nienagannie na dowolnym urządzeniu.

Historia odbywa się w małym miasteczku w nocy. Czaszki są złotymi i obecnymi symbolami związanymi z magią. Pod nimi zobaczysz przycisk odtwarzania, w którym możesz ręcznie obrócić rolki, oraz przycisk autoodplay dla maksymalnie 100 autospinów.

Poniżej zobaczysz czarny pasek. Zobaczysz wyświetlanie równowagi i wygranej. Następnie zobaczysz jasnożółte przyciski. To jest pole konfiguracji zakładu. Naciskając strzałki, zwiększasz lub obniżasz poziom zakładów. Jeśli naciśniesz przycisk zakładu, zobaczysz wszystkie możliwe poziomy zakładów. Możesz zakładać od 0.50 do 100.00, aby zagrać w 243 sposoby wygrania.

W prawym górnym rogu zobaczysz przycisk "+". Tutaj znajdziesz przycisk strony głównej, głośnik, w którym można wyłączyć dźwięki lub włączyć, oraz przycisk "I". Naciśnięcie przycisku "I", dotrzesz do wypłaty.

Funkcje cygańskie i darmowe spiny

Zobaczysz symbol rozproszenia bonusowego. Następnie spotkasz Cygan. Będzie najlepiej płatnym symbolem, dostarczając 1000.00 Nagroda za najlepszą kombinację. Zobaczysz symbol z księgą zaklęć, powozem w powietrzu i symbolem z rękami Cyganu nad Magią, dając ci 100.00 Kredyty za ich kombinacje 5-z. Karty gry A i K dają ci 75.00, a Q i J dają ci 50.00 za najlepsze kombinacje. Logo gry jest dzikie.

Dziki w automatach cygań. Pojawia się na wszystkich rolkach, ale na pierwszym miejscu. Gra oferuje również podwójne symbole. 1 Wild zastąpi 1 podwójny symbol lub 2 regularne symbole. Nie wszystkie symbole mogą pojawiać się jako podwójne, tylko cygański symbol może. Cygan może pojawić się jako pojedynczy lub podwójny symbol. Kiedy podwójnie ląduje na rolkach, liczy się jako 2 pojedyncze cygańskie symbole.

Rozproszenie pojawia się tylko na środkowych rolkach. Kiedy pojawią się wszystkie 3, wyzwalają wolne spiny. Początkowo otrzymujesz 10 darmowych spin! Oznacza to, że możesz wywołać do 200 darmowych spinów! Cyganowy symbol będzie wyglądał jako pojedynczy lub podwójny symbol, dostarczając naprawdę oszałamiające zwycięstwa!

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Podzielone symbole/dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Gypsy maksymalna wygrana, RTP i zmienność

Możesz postawić do 100.00 Kiedy grasz w tym średniej zmienności z gier High 5. Ma RTP 96% i oferuje nagrody do 5000 x Twój udział. Dostaje się to do całkowitej maksymalnej wypłaty 500 000.00 kredytów.

Podsumowanie cygańskie i podobne automaty online

Pojedyncza kombinacja z cygańskim symbolem może dostarczyć 10 000.00 na dowolnym obrotu. Biorąc pod uwagę, że możesz uzyskać 10 darmowych spinów, może to stać się 100 000.00 kredytów na te 10 spinów. Ponieważ do 200 darmowych spinów jest do zdobycia, możesz optymalnie wygrać do 500 000.00 Gra Gypsy!

Gry High 5 ma kilka takich gier, które mogą zapewnić epickie zwycięstwa. Na przykład masz Złotą Peony, wykwintne miejsce na azjatyckie gniazdo z pięknymi azjatyckimi dziewczynami na kołowrotkach, przypominające piękny kwiat. Możesz wyzwolić do 89 darmowych spinów, a ostatecznie możesz wygrać blisko 1.3 miliony kredytów dzięki tym bezpłatnym spinom!

Absolutny zwycięzca w kategorii Million-Maker Slots przez dewelopera jest Cave King. Może dostarczyć zdumiewającą sumę 3.7 milionów kredytów, jeśli uda ci się uruchomić odpowiednie funkcje i utworzyć odpowiednie kombinacje. Niezależnie od tego, co wybierzesz, powinieneś oczekiwać wspaniałych nagród i niesamowitego doświadczenia! Znajdź te gry i więcej w dowolnej z naszych zalecanych witryn kasyn online.

Punk Toilet
RTP:
96.09%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Sisters of the Sun
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Boom Bucks
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
The Royal Family
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Krazy Klimber
RTP:
94.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Manic Millions
RTP:
95.24%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Chilli Heat Megaways
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Sonic Links
RTP:
96.06%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Pink Elephants 2
RTP:
96.13%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Captain Cash
RTP:
93.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Pirate Pays Megaways
RTP:
96.23%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Hot 81
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni