Chicken Chase graj online za darmo

Oprogramowanie:
Pragmatic Play
RTP:
96.48%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Niski
Funkcja bonusowa:
CA 210 000 $.00
Maksymalny zysk:
Nie
Motyw:
Zwierząt

Chicken Chase Online Recenzja automatu

Maszyna gniazda z kurczakiem z pragmatycznej gry to gra w stylu kreskówek, w której drobi jest równe nagrody na 5 rolkach i 10 wypłatach. Dziki wilk pomaga tworzyć kombinacje, a znajdziesz fantastyczną rozgrywkę i funkcje.

Możesz trzymać bębny za każdą wygraną bez kombinacji 5 typ. Bonus jaja crack otwierają rundę z nagrodami, w której możesz wygrać do 150-krotnie swój udział w panieńskim domu.

Chicken Chase to gra o niskiej i średniej zmienności z wyjątkowo obfitymi średnimi zwrotami 96.48%, chociaż odrzucona strona tego jest ograniczona do maksymalnie 210x twojego zakładu. Dołącz do zabawy na swoich komputerach, Androida, iOS lub Windows Mobile w najlepszych witrynach tutaj przedstawionych tutaj.

Jak grać w automat do pościgu kurczaka

Symbole z kreskówek są podzielone między 4 niższe opłacające symbole owoców, w tym truskawki i brokuły oraz 3 kurczaki o wyższej wartości. Zobaczysz także ikonę baru drewnianego, warczącego niebieskiego wilka i złotego jajka na siatce 5x3.

Czaszki znajdują się wśród Złotych Pola, gdzie stodoła i animowany wiatrak uzupełniają styl wiejski. Wiodąca ścieżka dźwiękowa, ciężka Banjo, to właśnie to, co chciałbyś usłyszeć w grze o tematyce gospodarczej, a są kilka fajnych animacji z zwycięskich symboli, takich jak wilk oblizujący jego usta i kurczaki nakładające nagradzane jajka w bonusowej grze.

Możesz grać w tę wesołą grę na komputerach i telefonie komórkowym przez 0.10 i 100.00 za spin na najwyższych miejscach online lub 0.01 do 10.00 na każdej z 10 linii płacowych, które biegną od lewej do prawej. Wybierz poziom zakładu za pomocą zakładek Plus lub minus po obu stronach przycisku wirowania, a następnie podnosisz lub opuść wartość monet i liczbę monet na linię.

Dobrym pomysłem jest przejrzenie maszyny do gnicia kurczaka, zanim grasz za prawdziwe pieniądze, ponieważ funkcja spin i hold jest dość niezwykła i lepiej wiedzieć, jak zmaksymalizować szanse na wygraną. Paytable pokazuje również wartość każdego symbolu, z pomarańczowym kurczakiem jako najcenniejszym standardowym emblemat. Wilk jest dziki, więc w razie potrzeby może stać za innymi, ale płaci również 200 -krotnie twoje zakłady, jeśli wyląduje na Payline.

Respins i inne funkcje Chicken Chase Darmowe Gry Online

Funkcja Spin and Hold to fantastyczna innowacja, która dodaje element umiejętności do rozgrywki. Każdy wir jest rozgrywany w 2 etapach, chyba że istnieje 5 wygranych w rodzaju, w którym to przypadku tylko pierwszy etap rozgrywa. Z dowolnym innym wynikiem blokowanie rolki na miejscu i oprogramowanie do gry trzyma rolki lub daje opcję trzymania bębnów za pomocą kliknięcia.

Unkeld Reels, a następnie odpowiadają za darmo, potencjalnie prowadząc do wygranej. To świetna funkcja, która dodaje zupełnie nowy wymiar do wirowania kołowrotków i nadziei na zwycięską kombinację. Widzieliśmy podobny mechanizm w innych grach, ale zwykle musisz zapłacić dodatkowo, aby odprężyć kołowrotek, więc posiadanie tego na każdym obrot.

Nie jest to jednak jedyna funkcja gniazda Chicken Chase Online. Dowolne symbole bonusowe 3, 4 lub 5 złotych jaja zabierają Cię do funkcji wyboru, w której widzisz 4 kurczaki ustawione w domu panienki. Po prostu wybierz kurczaka, a ona składa jajko z natychmiastową nagrodą. Wartości nagród zależą od tego, ile symboli dodatkowych uruchomiło rundę. Z 3 jajami możesz wygrać 2x, 4x, 12x lub 50x, a 4 jaja są warte 4x, 8x, 24x lub 100x, a nagrody z 5 jaj to 6x, 12x, 36x lub 150x.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Maksymalne wygrane, średnie zwroty i zmienność

Możesz wygrać maksymalnie 210 -krotny swój zakład lub 21 000.00 Tutaj, który jest znacznie mniejszy niż wiele innych automatów, ale długoterminowy procent zwrotu 96.48% jest również bardzo hojne. Jest to gniazdo niskiej i średniej wariancji, które pragmatyczna szybkość gry w wysokości 2/5 w skali zmienności, więc w porównaniu z innymi gier.

Nasza ocena slotu z kurczaka

Jeśli nie masz nic przeciwko niskiej zmienności i maksymalnej wygranej 210x, automat z kurczaka jest bardzo przyjemną grą z kilkoma wyjątkowymi funkcjami bonusowymi. System trzymania i spinu jest prawdziwą atrakcją i chociaż nie zawsze prowadzi do wygranej, może to być dobry sposób na przekształcenie przegranego spinu w zwycięzcę lub uzyskanie drugiej nagrody z jednej płatnej gry. Zwycięstwo jest gwarantowane z szybkiej rundy bonusowej.

Sprawdź kurczaki w najlepszych kasynach online, a w domu nie trzeba być w domu, ponieważ jest to w pełni kompatybilne z telefonami komórkowymi.

Jakie symbole są w automatach pościgu kurczaka?

Slot Chicken Chase to gra w stylu kreskówek w farmie, w której znajduje się 3 postacie z kurczaka, lis i różne owoce i warzywa na siatce symbolicznej. Bonusowa gra przenosi akcję do kurnika, w którym pojawia się więcej ptaków.

Jaki jest minimalny zakład w sercu Chicken Chase Online?

Możesz zagrać w gniazdo Chicken Chase za tylko 0.10 na spin lub 0.01 na każdej z 10 linii płacowych. Istnieje wiele opcji stakowania między tym a maksymalnie 100.00, który równa się 10.00 na każdej linii.

Czy mogę zagrać w gniazdo Chicken na moim iPhonie?

Przekonasz się, że gniazdo pościgu kurczaka jest w pełni kompatybilne z iPhone'ami, iPadami, Androidem i Windows Mobiles, a także komputerami komputerowymi i innymi urządzeniami komputerowymi.

Jak wygrać, kiedy gram w grę z kurczakiem?

Dopasuj 3 lub więcej symboli w dowolnej linii wynagrodzeń w gnicie kurczaka, aby wygrać nagrodę. Potrzebujesz symboli w nieprzerwanej sekwencji, zaczynając od lewej kołowrotka.

Czy gniazdo Chicken ma bezpłatną funkcję spinów?

W automatach pościgu z kurczaka nie ma darmowych obrotów. Funkcja niezależnej bonusowej jest gra z kurczakiem, w której wybierasz dowolną z 4 kursów, aby odebrać natychmiastową nagrodę do 150-krotnej całkowitej zakładu.

Jak niestabilny jest gniazdo Chicken Chase Online?

To jest gra o niskiej i średnim zmienności z gniazdem Chicken Chase ocenionym na 2/5 na własnej skali deweloperów. Ma doskonały powrót do procentowego procentowego graczy 96.48%, co oznacza, że możesz grać dłużej z mniejszym ryzykiem dla swojego bankrolla.

Jaka jest funkcja spinu i holm w grze gase z kurczaka?

O ile nie otrzymasz wygranej przez linię płac, maszyna do gościa kurczaka traktuje cię do funkcji spinu i trzymania, w którym wybierasz, które bębny zamykają się, gdy pozostałe ponownie odpowiadają za darmo za darmo za darmo za darmo. Może to prowadzić do nowej zwycięskiej kombinacji.

To gniazdo kurczaka to dobra gra?

Podczas gdy maksymalna wygrana jest bardzo niską 210 -krotną modą, uważamy, że gniazd. Sprawdź to na najlepszych kasynach, aby sprawdzić, czy się zgadzasz.

Który twórca gier kasynowych sprawia, że Chicken Chase Darmowe Gry Online?

Gniazdo pościgu z kurczaka pochodzi z pragmatycznej gry i jest częścią zasięgu, który zawiera popularne automaty, takie jak chilli ciepło, wiertło, a Madame Destiny Megaways.

Kiedy został uruchomiony automat do pościgu kurczaka?

Chórka kurczaka została wydana 14 kwietnia 2022.

Powiązani partnerzy kasyna

5 Knights
RTP:
95.35%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Excalibur's Choice
RTP:
94.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cash Patrol
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Royal Reels
RTP:
92.93%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cluster Slide
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Book of Ra Deluxe
RTP:
95.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Fishin’ BIGGER Pots Of Gold
RTP:
96.05%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Gems of Adoria
RTP:
96.13%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Cave King
RTP:
94.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Immortal Glory
RTP:
96.19%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Octopus Treasure
RTP:
96.53%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Joe Exotic
RTP:
95.70%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki