Cave King graj online za darmo

Oprogramowanie:
High 5 Games
RTP:
94.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
750 000 $.00
Motyw:
Zwierzęta, fantazja, akcja/przygoda

Recenzja automatów online w jaskini

Był flintstonem, który dorastał ulubiona kreskówka? Wtedy pokochasz Cave King przez High 5 Games. Przypomnie ci stare dobre czasy oglądania twojego ulubionego animowanego sitcomu. Nie zobaczysz Freda, Wilmy ani Pebbles, ale zobaczysz Dino, Dinozaura dla zwierząt. Wersja dziecięcego pussa będzie dostępna, trzymając diament w zębach. Rodzina ma kolejne zwierzak, tygrys dwuosobowy. Zobaczysz króla z jego koroną i królową z jej tiarą jako głównymi bohaterami.

Cave King oferuje 30 nieposiadających linii płacowych i niesamowite zwycięstwa. Dostaniesz dzikie, rozpraszające i bonusowe gry. Gniazdo jest dostępne na dowolnym urządzeniu, czy to pulpit, czy telefon komórkowy. Gotowy do poczucia nostalgicznego?

Jak grać w automatach online w Cave King

Niezależnie od tego, czy ładujesz Cave King na urządzenie mobilne na komputerze, czy Android i iOS, gra będzie działać płynnie i będzie miała tę samą konfigurację na wszystkich najlepszych miejscach online. Zobaczysz fioletowe rolek z kamiennymi, a pod nimi wszystkie ustawienia. Masz do dyspozycji 30 linii nieosiągniętych i zakres obeszywek od 0.01 do 10 punktów za linię. Twój całkowity zakład może wynosić od 0.01 do 300 punktów na spin. Kolejnym wyświetlaczem, który zobaczysz, jest ten prezentujący zwycięstwo, którą zebrałeś i obecne saldo kredytowe. Następnie zobaczysz głośnika i ikony znaku zapytania. Naciśnij głośnik, a zmieniisz dźwięki. wciśnij"?" ikona, a będziesz wpisać wypłatę.

Wreszcie zobaczysz przycisk Autooduplay i Spin. Oczywiście możesz użyć przycisku wirowania, aby obrócić rolki, lub możesz użyć przycisku autoodplay, aby odtwarzać do 25 autinospinów.

Cechy Cave King i darmowe spiny

W grze podstawowej skorzystasz z dziczy. Ilekroć wyląduje, pomoże ci stworzyć zwycięskie kombinacje, ponieważ zastępuje wszystkie regularne symbole. Ponieważ rozproszenia są symbolami specjalnymi, Wild nie będzie w stanie ich wymienić.

Uważaj na symbol bonusu. Jeśli zobaczysz 5 bonusowych symboli pojawiających się na 1st Payline, kiedy max zakłada się, otrzymasz nagrodę Jackpot w wysokości 750 000.00! Ale nie tylko to. Pomoże ci również wyzwolić bezpłatne obroty. Czy na dowolnej pozycji na rolkach pojawią się 3 symbole bonusowe, otrzymasz 7 darmowych spinów. Jeśli pojawią się 4 z nich, otrzymasz 10 darmowych spinów i jeśli pojawi się 5 z nich, otrzymasz 15 darmowych spinów.

Jeśli podczas bezpłatnych spinów uda ci się wylądować wszystkie 5 rozproszonych symboli korony, uruchomisz premię mnożnika. Po zakończeniu darmowych obrotów będziesz musiał wybrać koronę, aby uzyskać mnożnik dodany do twoich zwycięstw. Wartość mnożnika może wynosić 3x, 4x, 5x lub 10x. Ten mnożnik zostanie zastosowany do całkowitej wygranej wolnych spinów, co oznacza, że nagrody mogą być oszałamiające!

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Maksymalna wygrana w jaskini, RTP i zmienność

Gry High 5 przynosi średnio zmienność z RTP 94.90%. Wypłaty mogą potencjalnie osiągnąć ogromne 750 000.00!

Werdykt jaskiniowy i podobne automaty online

Król jaskini może być niezwykle satysfakcjonującym miejscem. Jeśli wylądujesz zwycięską kombinacją z Wild w jednym darmowym spinu, a pod koniec wolnych spin.00. Jeśli uda ci się utworzyć więcej zwycięskich kombinacji i to zrobisz, biorąc pod uwagę, że masz do 15 darmowych spinów, Twoja najlepsza nagroda byłaby ogromna!

W rzeczywistości nie ma tak wielu gier, które mogą osiągnąć ten potencjał wypłaty. Bourbon Street Bash może również zaoferować miły do 900 000.00.

Kolejnym satysfakcjonującym szczeliną, która oferuje 10 000 razy nagrodę Jackpot, to wszystko, co gniazdo. Daje ci 500 000.00 W jednym obrotu, jeśli uda ci się wylądować w prawej zwycięskiej kombinacji. Wszystkie trzy opisane tutaj gry na automatach są świetnymi opcjami, więc upewnij się, że spróbujesz złapać naprawdę ogromne wypłaty!

Rick and Morty Megaways
RTP:
96.55%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Sweet Paradise
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Icy Wilds
RTP:
96.15%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Treasure Of Shaman
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Oktoberfest
RTP:
96.75%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Raging Storms
RTP:
96.47%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
7th Heaven
RTP:
95.80%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Mega Fortune Dreams
RTP:
95.90%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Diamond Force
RTP:
96.53%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Wild Walker
RTP:
96.55%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Ascension - Rise to Riches
RTP:
96.24%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Gonzo's Quest
RTP:
TAk
Jackpots:
95.97%
Zmienność:
CA 125 000 $.00