Diamond Duke graj online za darmo

Oprogramowanie:
Quickspin
RTP:
96.23%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
800 000 $.00
Motyw:
Owoce, siódowce, bary i dzwonki

Recenzja automatu online Diamond Duke

Temat slotu Diamond Duke przypomina jedną z największych epok Americana. Jeśli po przejściu nostalgii na pewno ją tu dostaniesz, ponieważ jest to klasyczne miejsce z symbolami takimi jak siódemki, wiśnie i oczywiście - diamenty.

Przybiera formę prostego automatu 3x3 i, podobnie jak inne wersje QuickSpin, bardzo łatwo jest się z tym poradzić. Cherry, winogrona, banan, siedem, melony, dzwonki i diamentowe symbole, będą miały różne wartości od 3 wiśni, co stanowi 1 -krotność stawki do 3 diamentów, co stanowi 160 -krotnie stawki. Diamond Duke to naprawdę klasyczny automat; Nawet ścieżka dźwiękowa zabierze Cię w czasie do restauracji z lat 50.

Jak grać w Diamond Duke Darmowe Gry Online

Diamond Duke jest dostępny dla tych, którzy lubią grać zarówno na urządzeniach mobilnych, jak i komputerowych i jest dostępny w najlepszych miejscach online na iOS i Android. Podobnie jak poprzednie wydania wypełnione nostalgią QuickSpin, takie jak siódemki wysoko, kontrole znajdują się w dolnej trzeciej ekranu.

Możesz ustawić Diamond Duke'a, aby automatycznie grał, jeśli chcesz to zrobić. Jeśli chcesz upewnić się, że saldo nie przechodzi lub pod określoną kwotę, możesz wprowadzić warunki zatrzymania automatycznego. Aby to zrobić, musisz kliknąć przycisk Autoodood, a następnie wybrać przycisk opcji "Advanced".

Dbałość o detail w elemencie sterowania w grze będzie widoczna od momentu uruchomienia. Oczywiste jest, że QuickSpin dał wiele opieki w doświadczeniu użytkownika z Diamond Duke. Na przykład: jeśli grasz na pulpicie i kliknij grę na inną kartę, muzyka się zatrzyma. Jeśli jesteś częstym odtwarzaczem automatów online, wiesz, że to niewielkie szczegóły, które pomagają nadrobić lepsze wrażenia z gry.

Funkcje Diamond Duke, darmowe spiny i bonusy

Siedząc na szczycie slotu Diamond Duke. Jest też gra premiowa wybiera i kliknij.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Wyjaśniono Diamond Duke Bonus Wheel

Jeśli masz szczęście uzyskać symbole rozproszenia 2 lub 3 koła, otrzymasz spin na kołach. Koło obróci i zaoferuje mnożnik (jeden z x2, x3, x5, x7 lub x10) lub bonusową grę Pick amp; Click.

Diamond Duke Multiplier Wheel

Kiedy uda ci się zdobyć symbole rozproszenia na 3 koła lub wypełnić całą siatkę symbolem, otrzymasz bezpłatny obrót na kołach mnożnika, który zaoferuje jeden z mnożników bez gry Pick amp; Click Bonus w ofercie.

Diamond Duke Pick amp; Click Bonus Bonus Game

Diamond Duke Pick amp; Click Bonus Game to jedna z głównych atrakcji tego miejsca. Zawiera wygrane monety, które są umieszczone na zakład. Etap 1 wynosi od x2 do x10 razy zakład, etap 2 wynosi od x3 do x15 razy zakład i etap 4 wynosi od x5 do x20 razy zakład.

Diamond Duke Maximum Win, RTP i zmienność

Maksymalna wygrana w Diamond Duke to 8000 razy wasze udziały i jest to bardzo niestabilna gra, a QuickSpin daje mu 5 na 5 w skali wariancji. Oznacza to, że wygrane Diamond Duke nie przychodzą tak często, ale kiedy tak będą, będą większe. RTP w Diamond Duke to 96.23%, co jest nieco powyżej standardu branżowego dla tego typu. Minimalny zakład w grze to 0.05, a maksimum to 100.

Diamond Duke Verdict i podobne automaty online

Jeśli chcesz klasycznego miejsca na automatach, nie szukaj dalej; Diamond Duke ma to wszystko. Gra jest prostą ponowną wyobrażeniem na automatach z drogi. Podczas gdy zmienność może być nieco wysoka dla niektórych graczy, kontrole są gładkie, a RTP jest powyżej standardu branżowego. Diamond Duke jest idealny dla niskich rolników, którzy mogą postawić zaledwie 0.05 za spin lub VIP -ów, które chcą poluzować rzeczy za pomocą spinu o wartości 100 monety.

Ten gniazdo hopu skarpetowego dostarcza się na wszystkich frontach oprócz grafiki, które są nieco słabe. Mimo to nadal zalecamy sprawdzenie Diamond Duke, jeśli masz szansę - na pewno na rynku są gorsze gry.

Jeśli jesteś zakochany w kiczowatym stylu oldschoolowym Diamond Duke, oto niektóre podobnie tematyczne games:

  • Olśniewające slot Diamonds by Novomatic
  • Slot Bar 7 przez Novomatic
  • Super Money Wheel Slot Betsoft

Jeśli jesteś gotowy, aby zacząć grać w Diamond Duke, sprawdź to w kasynie, które oferuje teraz gry QuickSpin!

Powiązani partnerzy kasyna

At The Movies
RTP:
94.75%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Vikings Go Berzerk
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Olympia
RTP:
96.02%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Avatars - Gateway Guardians
RTP:
96.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Aztec Power
RTP:
95.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
It's Magic
RTP:
96.19%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Dream Destiny
RTP:
95.88%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Raptor DoubleMax
RTP:
96.01%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Dangerous Beauty
RTP:
94.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Legend of Hydra
RTP:
92.46%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Tropicool
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Jammin’ Jars 2
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki