Hugo Carts graj online za darmo

Oprogramowanie:
Play'n Go
RTP:
96.23%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
2 500 000 $.00
Motyw:
Programy/seriale, bajki

Recenzja automatu online Hugo Carts

Temat wokół popularnego kreskówki, automat Hugo Carts to grę komputerowa kompatybilna z Play’n Go. Daje ci 1024 różne sposoby wygrania symboli, aby wygrać, i możesz zbierać do 25 000 razy swój zakład z ekscytujących funkcji bonusowych.

Te dodatki obejmują mnożniki, tajemnicze symbole i dodatkowe dziki z różnych symboli postaci, a także darmowe gry, w których mogą łączyć swoje modyfikatory w każdym spinu. Ze średnim zwrotem 96.23%, w połączeniu z dużą zmiennością i wyborem ekscytujących funkcji, maszyna do gniazda Hugo Carts to taki, którego nie chcesz przegapić na najlepszych miejscach online.

Jak grać w grę w automatach Hugo Carts

Podczas gdy Hugo jest stosunkowo nieznany w niektórych krajach, w innych jest ogromną gwiazdą, z programami telewizyjnymi, gier konsolowych, a teraz popularną serią automatów online opartych na tej skandynawskiej postaci.

Ta urocza kreskówka w stylu Disneya pojawia się obok postaci Hugoliny, Don Croco i Scylli, podczas gdy inne symbole, takie jak Pickaxe, Lampa i Łopata, mają motyw wydobywczy. Symbole karty gry znajdują się również na siatce symboli 5x4, a wszystko jest osadzone w kopalni wypełnionej klejnotem, otoczone drewnianymi rekwizytami.

Możesz odtwarzać gniazdo Play'n Go Hugo Carts na komputerze, iOS, Androida lub Windows Mobile, bez zmian w stylu, funkcjach lub opcjach na dowolnym urządzeniu. Zakres zakładów 0.10 do 100.00 jest wystarczająco szerokie, aby dostosować się do większości budżetów, a ty wybierasz poziom z przewijanego paska pod rolkami.

Okrągłe strzałki obok paska aktywują opcję automatycznych spinsów, która umożliwia uruchomienie rąk do 100 kolejnych gier. Karta "ja" po drugiej stronie zabiera cię do wypłaty i tutaj widzisz, jak bardzo każdy symbol zwraca się, gdy wylądujesz wystarczająco samego rodzaju na sąsiednich bębnach, zaczynając od lewej strony. Torby złota płacą najwięcej, przy do 10 -krotnej całkowitej zakładu, a także dzikie symbole, które mogą działać jako inne, aby pomóc w tworzeniu zwycięskich kombinacji.

Bezpłatne obroty i inne funkcje automatów do automatów

Hugo i jego przyjaciele pojawiają się tylko na niektórych rolkach i nie płacą nic bezpośrednio. Jednak każdy ma moc wyzwalania modyfikatora w grze dla spinu. Hugo dodaje do siatki od 2 do 5 złotego samorodka dzikich symboli, gdy ląduje na środkowej kołowrotku. Jeśli Hugolina pojawia się na Reel 2, umieszcza do 5 multiplikatorów symbolicznych o maksymalnie 10x. Scylla może pojawić się na Reel 4, a ona umieszcza od 5 do 9 tajemniczych symboli w losowych miejscach, które wszystkie przekształcają się w wiele przykładów tego samego typu.

Dynamit jest specjalnym symbolem rozproszenia, a jeśli 3, 4 lub 5 ląduje w dowolnych miejscach od razu, odpowiednio 7, 9 lub 11 darmowych spinów. Czasami Don Croco może pomóc Ci wejść do rundy bonusowej lub zwiększyć liczbę spin.

Przed rozpoczęciem gry postać jest wybierana losowo, a ich modyfikator jest aktywny w każdym spinu bonusowym. Możesz oddzielić rundę, a to aktywuje inną postać, więc teraz masz dla siebie 2. Możliwe jest, że za darmo obraca się trzecim i ostatnim razem, a teraz wszystkie 3 modyfikatory są wyzwalane w każdej grze.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Losowe dziczy
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Maksymalne wygrane, średnie zwroty i zmienność

Pełny ekran symbolu o najwyższej wartości, w połączeniu z mnożnikami, może zdobyć nagrodę 25 000 razy.00 na maksymalnym stawce 100.00. Hugo Carts to gra o wysokiej zmienności i ma średni powrót do procentowego procentowego 96.23%, co jest na środku podłoża dla szczelin o wysokiej wariancji.

Nasza ocena automatów do wózków Hugo

Nie martw się, jeśli nigdy wcześniej nie słyszałeś o Hugo. Wypróbuj automat online wózków Hugo, a wkrótce możesz zostać wielkim fanem przyjaznego trolla i jego przyjaciół.

Wilds w grach podstawowych są dużą pomocą i chociaż różne modyfikatory postaci nie zawsze będą prowadzić do wygranej, przekonasz się, że często będą. Musisz dwukrotnie ponownie zapalić darmowe obroty, aby uzyskać pełną korzyść wszystkich 3 modyfikatorów jednocześnie, ale jest to stosunkowo łatwe i jest to najprawdopodobniej ścieżka do rozległych potencjalnych multiplikatorów wygranych.

Poznaj Hugo i gang w najlepszych kasynach online, z największymi ofertami bonusowymi powitalnymi.

Gdzie jest najlepsze miejsce do gry w automatach Hugo Carts?

Możesz grać w automatach Hugo Carts w niektórych z najlepszych kasyn online. Dołącza do ogromnej liczby innych gier na tych stronach i możesz ubiegać się o hojne bonusy po rejestracji. Każdy jest w pełni licencjonowany i certyfikowany, z wysokim standardem obsługi klienta.

Jakie są funkcje modyfikatora postaci maszyny do gniazda wózków Hugo?

Trzy postacie z kreskówek mogą lądować na środkowych rolkach i za każdym razem, gdy się pojawiają, otrzymujesz specjalny modyfikator w grze, który pomoże tworzyć kombinacje o wysokiej wartości. Hugo umieszcza 2-5 dziczy na szpule, Hugolina dodaje symbole mnożnika warte do 10x, a Scylla zamienia do 9 symboli w więcej przykładów jednego typu.

Czy gniazdo wózków Hugo ma bezpłatną funkcję spinów?

Dynamite Smasble Symbols Award 7, 9 lub 11 darmowych obrotów rolek automatowych samochodów Hugo. Losowy modyfikator jest aktywny w każdym spinu, a jeśli wcielasz się w rundę, druga postać również pomaga. Odpieraj je jeszcze raz, a wszystkie modyfikatory są w grze w każdym darmowym spinku.

Czy mogę zagrać w gniazdo wózków Hugo na telefonie komórkowym?

Możesz! Maszyna gniazda wózków Hugo działa doskonale na iPhone'ach, iPadach, Androidzie i telefonach komórkowych. Został zaprojektowany od samego początku, aby był w pełni kompatybilny z platformami komputerowymi i mobilnymi.

To część gniazda wózków Hugo?

Gniazdo Hugo Carts to jedna z kilku gier o popularnej postaci z kreskówek. Inni z tej samej serii to Hugo, Hugo 2, bramki Hugo o tematyce piłkarskiej i przygoda Hugo. Możesz grać w wszystkie te gry w tych samych kasynach online.

Jaki jest minimalny zakład w grze Hugo Carts Slots?

Minimalny zakład na gnieździe wózków Hugo wynosi tylko 0.10 na spin. Istnieje wiele opcji między tym a maksymalnym stawką 100.00, więc jest to gra, która będzie pasować prawie wszystkim graczom. Wybierz swój poziom w sekundach z przewijania pod kołowrotkami.

Jak lotny jest gniazdo wózków Hugo?

To jest gniazdo o wysokiej zmienności, więc może się okazać, że maszyna do gniazda wózków Hugo płaci rzadziej niż gry o niższej wariancji, ale z odpowiednio wyższymi średnimi wartościami nagród. Gry o niskiej zmienności zwykle grają niewiele i często.

Ile linii wypłat ma gniazdo wózków Hugo?

Gniazdo wózków Hugo nie używa linii płacowych, a zamiast tego ma 1024 sposoby wygrania biegania przez 5 kołowrotków. Poszukujesz nagrodę, gdy zobaczysz wystarczające przykłady tego samego rodzaju gruntów symboli.

, Który tworzy gniazdo online wózków hugo?

Play GO za gniazdo wózków Hugo, a także resztę zasięgu o tematyce Hugo. Inne miejsca od tego dewelopera to niezwykle odnoszący sukcesy agent Hearts, Reactoonz i Fire Joker.

Kiedy został wydany automat do gniazda wózków Hugo?

Gniazdo wózków Hugo zostało wydane 28 sierpnia 2021.

Powiązani partnerzy kasyna

Plumbo
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Boom Bucks
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Monopoly Big Event
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Anderthals
RTP:
96.12%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Owl Eyes
RTP:
95.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Time Machine
RTP:
95.70%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Buffalo Hold and Win
RTP:
95.91%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Madder Scientist
RTP:
95.18%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Hot Choice
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Amazing Link Fates
RTP:
96.33%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Heart of Rio
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Ghost Pirates
RTP:
95.28%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni