Anderthals graj online za darmo

Oprogramowanie:
Microgaming
RTP:
96.12%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
110 000 $.00
Motyw:
Fantazja, klejnoty

Anderthals Darmowe Gry Online Podsumowanie

Jeśli lubisz gniazda w stylu kreskówek, jest to idealne, ponieważ AnderThals łączy sprytną animację i obrazy prehistoryczne w szybkiej funkcji, obciążony automat wideo. Z zakładem w wysokości 0 USD.10 i maksymalny 100 USD za spin, mikrogaming upewnił się, że to pasuje do wszystkich budżetów, a jednak nadal dostarcza po stronie wypłaty z bardzo przyzwoitą maksymalną wygraną 2219 x Twój udział w najwyższej kwoty zakładu.

Przygotuj się na gigantyczne krok w czasie z postaciami Andy i Annie Anderthal, kiedy pierwsza iteracja mężczyzny z największym klubem zawsze dostała dziewczynę, zabiła ofiarę i trzymał łup. Jedyną różnicą jest to, że zobaczenie dinozauru T-Rex nie oznacza biegu dla twojego życia jako Anderthals, który jest dzikim symbolem i będziesz potrzebować ich, aby strzelać jak szalone, gdy wchodzisz do genialnych bonusowych rund wywołanych najważniejszym symbolem W grze oświetlone pochodnie.

Po raz pierwszy grać w Anderthals z symbolami punktów funkcyjnych

Anderthals spodoba się doświadczonej i nowej kombinacji gier, ponieważ to proste narzędzia użytkownika pozwalają z łatwością kontrolować rozmiar zakładu, a jeśli autoodplay jest Twoją rzeczą, możesz skonfigurować to na 10, 25, 50 lub 100 obrotów.

Przydałe zakładki menu pozwalają sprawdzić konfiguracje linii płac 40, wartości symboli i kluczowe dziki, bezpłatne spiny i symbole funkcji. Możesz także wyłączyć dźwięk lub w zwykły sposób, ale przy tak dobrej ścieżce dźwiękowej, która reaguje na szpule, był to świetny dodatek do gry, aby pozwolić mu wysadzić się w słuchawkach lub z twojego pulpitu, telefonu, laptopa lub laptopa lub laptopa lub laptopa lub laptopa lub tablet.

Gra jest równie dobra na wszystkich urządzeniach z najlepszymi kasynami online i nie było różnic gry na serwerach iOS lub Android.

Symbole funkcji u góry rolki są sprytnym akcentem i naprawdę rozświetlają akcję, symbole gniazda łatwe do naśladowania i wystarczające, aby się wyróżnić, podczas gdy runda bonusowa umożliwiająca ponowne uruchamianie była świetna zabawa.

Bezpłatne obroty Anderthals i oświetlona pochodnia

Uzyskanie bezpłatnych obrotów w Anderthals jest dość proste dzięki aktywacji plam funkcyjnych (symbole, które regenerują się z każdym wirowaniem u góry każdej z 5 kołowrotków). Potrzebujesz przynajmniej jednego z nich, aby być bezpłatną funkcją spinów, aby wywołać darmowe spiny w grze.

Anderthals chodzi jednak o wspaniałe rundy bonusowe i do tego potrzebujesz, aby w tak najwięcej zabawy w grę zapalonymi symbolami pochodni. Uzyskanie dwóch lub więcej w kołowrotkach wywołuje plamy funkcji, które obejmują następujące 5 typów funkcji bonusowych:

 • Bezpłatne obroty - 8 darmowych spin!
 • Rozszerzające dzikie - Wilds na kołowrotku przechodzą przez cały kołowrotek, aby zmaksymalizować wpływ, gdy pod rozszerzającym się dzikim punktem.
 • Extra Wilds - do kołowrotka dodaje się więcej dzikich, gdy wyląduje Active Wilds + Feature Plots.
 • Mnożnik dzikich - gdy miejsce funkcji jest dzikie x2 lub dzikie x3, to dzikie symbole na rolkach robią to dokładnie i stają się x2 lub x3, biorąc pod uwagę jeszcze większe szanse na wygraną w liniach wynagrodzeń podczas gry za prawdziwe pieniądze.

Gra w rundach bonusowych jest bardzo automatyczna, jak można się spodziewać, ale plamy funkcyjne, w których wywołałeś bonus, ciągle się zmieniaj Typ, który sprawia, że jest to bardzo zabawne i różnorodne.

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Losowe dziczy
 • Mnożnik dziczy
 • Rozszerzające się dziczy
 • Ponowne spiny
 • Funkcja hazardu
 • Praca

Anderthals Maksimum Win, RTP i zmienność

Gracze, którzy chcą przyzwoitego RTP i wysokiej zmienności automatów wideo, osiągnęli właściwe miejsce z Anderthals z tych oprogramowania kasynowego Maestros w Microgaming. Z RTP 96.12% jest tam z najlepszymi ze swoich tytułów, chociaż nieco się spada w pierwszej trójce w studio gorącego atramentu w wieku 97.5%, na kanapie ziemniak 97.43% i 7 oceanów 97%.

Z maksymalną wygraną 2219 razy w twoim pakiecie spodoba się wielu od razu z nietoperza i właśnie tak wygrasz, klubując drogę do chwały w przedhistorycznej jaskini Romp.

Werdykt końcowy Anderthals

To była niezwykle fajna gra do gry-tylko szybka sesja w wersji demo była wszystkim, co było wymagane, aby nauczyć się tak zwanych lini neandertalczyków i przejść do trybu prawdziwego pieniędzy, a następnie dostarczone zgodnie z oczekiwaniami.

Z bardzo solidnym RTP i satysfakcjonującą bonusową rundę klikającą na jedną na 25 obroty Super Gra. Wszystko to sprytnie angażuje się ze ścieżką dźwiękową, którą możesz z radością opuścić zabawę, aby Anderthals może być wielkim hitem z masą miłośników gniazd w stylu kreskówek lub nowicjuszy z kasyna online.

Regularne gniazda mikrogamingowe gracze mogą zobaczyć podobieństwa z ukochanym miejscem online Jima El Dorado i być może jesteś właśnie w dinozaurach, wtedy nieco mniej niestabilna seria Jurassic Park to miejsce, w którym powinieneś kierować.

Aby sprawdzić najlepsze automaty do mikrogamji w ofercie, a następnie przejdź do naszej listy najlepszych miejsc na automatach online, które współpracują z mikrogamingiem i zobaczyć, co jest dla Ciebie dostępne

Powiązani partnerzy kasyna

Immortal Glory
RTP:
96.19%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Barbary Coast
RTP:
93.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Fishin’ Pots of Gold
RTP:
96.00%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Royal Unicorn
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Transformers - Battle for Cybertron
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Rocky
RTP:
95.01%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
5 Clans - The Final Battle
RTP:
96.02%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Cat Clans
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Lovely Lady
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
The Vault
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Cluster Tumble
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Timelines
RTP:
96.17%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni