Lovely Lady graj online za darmo

Oprogramowanie:
Amatic Industries
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
900 000 $.00
Motyw:
Zwierzęta, fantazja, irlandzkie szczęście

Piękna dama online recenzja automatu

Urocza Lady by Amatic jest wyposażona w nagrody z nagród, od małych do dużych miejsc w automatach online. Świeży i żywy motyw zawiera symbole wszystkich rzeczy, takich jak czteropasmowe koniki, podkowy, kryształowe kulki i biedronki. Urocza dama to czarnowłose piękno, która może nagrodzić wypłaty ogromnych 900 000 monet. Możesz odkryć, dlaczego urocza dama jest tak popularną grą w każdym kasynie online na komputery, tablecie, a także wszystkich urządzeniach mobilnych. Ta 5 -kołowrotka, 3 rzędowa gra ma wiele szczęśliwych sposobów, aby pomóc Ci wygrać, w tym rozproszone kryształowe kulki, darmowe rundy bonusowe i dzikie panie. Kontynuuj czytanie naszego dogłębnego przewodnika, aby dowiedzieć się wszystkiego, co musisz wiedzieć o uroczej maszynie do gniazda damskiej.

Jak grać w uroczą damę online

Urocza pani oferuje prosty układ 5x3 z pięknym niebieskim interfejsem. Dodatkowe opcje, takie jak wypłatę, można uzyskać w lewym górnym rogu ekranu. Wystarczy kilka prostych korekt na rozpoczęcie. Użyj karty "Linie", aby wybrać od 1 do 10 linii wypłat. Możesz wybrać zakładanie między 10 a 1000 monet na spin za pomocą zakładki "BET". Ta świetna zasięg zapewnia graczom różnorodne opcje zakładów. Naciśnij kartę "Start", aby sprawdzić, czy szczęście jest po twojej stronie.

Urocza dama oferuje również funkcję automatyczną. Wszystkie te funkcje znajdziesz w uroczym gniciu mobilnym. Gniazdo mobilne działa na wszystkich urządzeniach mobilnych, w tym urządzeniach Apple i Android. Bezpłatne obroty są do zdobycia, gdy grasz w uroczą damę w każdym kasynie mobilnym Real Money.

Urocza dama funkcje i darmowe spiny

Urocza dama zacznie cię nagradzać, gdy tylko wylądujesz kombinację 2 do 5 pasujących symboli. Gra zawiera standardowe karty do gry. Możesz otrzymać 5000 monet do lądowania kombinacji symboli 9, 10, j lub Q, podczas gdy K i A mogą nagrodzić do 6250 monet. Możesz odkryć czterolistne koniki i podkowy, z których oba mogą nagrodzić 20 000 monet. Piggy-Banks oferują bezpieczne miejsce do przechowywania wygranych, jednocześnie nagradzając 40 000 monet. Jeśli masz szczęście zauważyć rzadki grzyb lub biedronkę, możesz wygrać 75 000 monet.

Urocza dama oferuje wiele sposobów wygrania, w tym natychmiastowe zwycięstwa 500 000 monet. Po prostu wyląduj połączenie rozproszonych kryształowych kul, aby uruchomić tę natychmiastową nagrodę. Te kryształowe kulki mogą również nagrodzić do 15 darmowych spin. Runda bonusowa może zostać ponownie uruchomiona, a także potrójna nagrody. Sama urocza dama może zdecydować się na dołączenie do kołowrotków i oszukiwać. Może zastąpić inne symbole i nagradzać cię masywnym jackpotem 900 000 monety. Istnieje również funkcja hazardowa, w której możesz grać swoje nagrody.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Mnożnik dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Urocza Lady Maximum Win, RTP i zmienność

Ten uroczy średniej zmienności AMATIC ma RTP 96%. Urocza lady ma nagrodę Jackpot do zdobycia warty 900 000 monet.

Urocza werdykt pani i podobne automaty online

Urocza Lady by Amatic oferuje szybką grę z regularnymi wypłatami. Zawiera podstawowy układ ze świeżym projektem. Ekscytujące funkcje, takie jak rozproszone kryształowe kulki i dzikie kobiety, oferują znaczne nagrody. Nawet niższe opłacające symbole oferują solidne wypłaty. Urocza lady oferuje graczom pełen akcji nowoczesne miejsce z mnóstwem sposobów na szczęście.

Sprawdź niektóre z innych szczęśliwych kobiet napędzanych przez Amatic. Możesz wziąć nurkowanie głębinowe w złotym szczelinie syreny. Złoto Mermaid to 5 kołowrotek i 10 graczy oferującej nagrody 900 000 monet. Możesz także podróżować do starożytnego Egiptu i wygrać ogromną jackpot w zaczarowanej kleopatrze. Ta gra 5x3 oferuje 243 sposoby na wygraną w połączeniu ze świetną grafiką 3D. Po prostu odwiedź dowolne z naszych najlepszych kasyn online, aby odkryć szeroki wybór amatycznych gier automatycznych.

Powiązani partnerzy kasyna

The Legend of Big Foot
RTP:
98.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Treasures of the Lost Stones
RTP:
93.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Dinopolis
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Gods of Troy
RTP:
95.74%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Triple Double Da Vinci Diamonds
RTP:
97.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Lucky Bells
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
At The Movies
RTP:
94.75%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Codex of Fortune
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Hot 27
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Jackpot Gagnant
RTP:
93.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
God of Fire
RTP:
96.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Dead or Alive
RTP:
96.80%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki