ZZ Top – Roadside Riches graj online za darmo

Oprogramowanie:
Play'n Go
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
4 000 000 $.00
Motyw:
Celebryty, muzyka

ZZ TOP - RODZAJĄCE RAGEKCY Darmowe Gry Online ONLINE

Utrzymaj drogę z Topem ZZ - Atak Wrae Riches Online z Play'n Go. Legendarni rockers, Billy Gibbons, Frank Beard i późny Dusty Hill pojawiają się na 5 rolkach i 4 rzędach symboli. Czaszki bydła, logo zespołu i garnitury do gry są również zawierane wraz z cennymi symbolami bonusowymi, w tym 2 Wilds.

Możesz cieszyć się klasycznymi melodiami ZZ, grając na komputerach i telefony komórkowej w naszych ulubionych kasynach Play'n Go, wygrywając do 4 000 000.00! ZZ TOP - Woodside Riches to wysoce niestabilna gra i jest wyposażony w średnio 96 zwrotów.2%.

Jak grać w zz top - przydrożne miejsce na bogactwo

Desert Highway rozciąga się za siecią symboli 5x4, co jest wyraźnym linkiem do niektórych z najbardziej znanych teledysków ZZ TOP. Kultowy czerwony Eliminator Hot Rod znajduje się na bok, z neonowym znakiem "ostrego ubranego mężczyzny" do drugiego.

Zdjęcia fotograficzne zespołu pojawiają się na kołowrotkach i podobnie jak inne gry w stylu rockowym w serii Play’n Go, możesz wybrać z ich największych hitów, gdy kręcisz rolki. Fani rocka pokochają dbałość o szczegóły i świetną ścieżkę dźwiękową, a także nie oszczędza bonusów.

Rozpoczęcie pracy na tym komputerze, iOS, Android i Windows Gra jest szybka i łatwa. Wybierasz poziom zakładów z zakresu 0.20 do 100.00 Ze przewijania pod rolkami, a następnie kliknij przycisk Spin i wypatruj dopasowane symbole na sąsiednich bębnach z lewej, w dowolnym wierszu. Istnieje 1024 różne sposoby na wygranie, a jeśli chcesz zobaczyć, ile jest wart każdego symbolu, dotknij przycisku "I", aby otworzyć wypłatę. Billy, Frank i Dusty każda płacą do 5 -krotnej całkowitej liczby zakładów.

Inne opcje sterowania obejmują automatyczne obroty i tryb turbo, każde uruchomione tylko w kliknięciu lub dwóch.

Bezpłatne obroty i inne elementy gniazda ZZ - Funkcje automatów do bogactwa drogowego

Są tutaj dwa dzikie symbole, ze słynnym logo "She's Nogs", które mogą stać w celu ukończenia kombinacji, jednocześnie rozszerzając się na dowolną rolkę, na której lądują. Drugim dzikim symbolem jest emblemat "Gimmie", a to nie tylko działa jak inni, aby ukończyć zwycięstwa, ale także mnoży wszelkie wypłaty przez 2x lub 3x. Wilds również płaci 7.5x twój zakład, gdy przekraczają rolki bez zastępowania czegokolwiek.

Wszelkie 3 lub więcej symboli rozproszenia przyznają wybór darmowych bonusów. Dostajesz od 8 do 12 bonusowych gier z zaledwie 3 rozproszeń, a 4 symbole wywołują do 15 darmowych gier, a maksymalnie 20 spinów z 5 rozprasza.

Możesz wybrać nogi lub daję za darmo obrotów. W funkcji nóg rozszerzone dziki przesuwają jedną kołowrotek w lewo po dowolnym następującym spin. Można było zobaczyć wiele rozszerzonych dzikich jednocześnie, aby było to bardzo łatwe dla wygranych. Wybierz wolne spiny Gimme, a mnożniki rosną do 5x. Nie możesz jednak odnieść żadnych darmowych obrotów, więc po zakończeniu wracasz do gier podstawowych.

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Walking Wilds
 • Ułożone dziczy
 • Mnożnik dziczy
 • Zmieniające się dziczy
 • Ponowne spiny
 • QuickSpin
 • Funkcja hazardu

ZZ TOP -ROAD BIDES Bogaces online maksymalne wygrane, średnie zwroty i zmienność

Pełne bole dzikie z mnożnikiem 5x w darmowych grach mogą tworzyć zwycięskie kombinacje o wartości 40 000 razy Twoje zakłady. Ze 100.00 Stake, to bogactwa przydrożne 4 000 000.00. Ta gra ma dużą zmienność, w której zwycięstwa mogą być rzadsze niż w innych automatach, ale kompromis jest taki, że kiedy przychodzą, nagrody są zwykle wyższe pod względem wartości. Średni powrót do graczy procentowy ZZ TOP - ATACESISE Riches Slot to konkurencyjny 96.2%.

Nasz zZ Top - Werdykt w wysokości bogactwa drogowego

Ta fantastyczna gra to kolejny świetny dodatek do gry w gamę automatów o słynnych zespołach. Guns "n" róże, skręcona siostra i saxon są wśród innych legendarnych grup uwiecznionych w tej kolekcji. Podobnie, piosenki i obrazy zespołu są sprytnie zintegrowane z wieloma symbolami.

Podczas gdy realistyczne obrazy i kultowa muzyka przyciągną fanów ZZ, nie musisz ich lubić, aby docenić wyjątkowe funkcje. Szkoda, że nie można odzyskać wolnych spin.

Daj to wszystko, co uwielbia w najlepszych kasynach online, które tutaj przedstawiono.

Ile mogę wygrać z topu ZZ - przydrożnego miejsca na bogactwo?

Największa możliwa wygrana z szczytu ZZ - przydrożne gniazdo bogactwa jest równe 40 000 razy Twoje zakłady. Jeśli grasz w 100.00 za spin, możesz wygrać ogromne 4 000 000.00, a jest to dostępne podczas wolnych obrotów Gimme z 5x dzikiego mnożnika.

Jakie symbole AE użyte w topie ZZ - automat do gry na bogactwie drogę?

Tematyka legendarnego zespołu rockowego, ZZ TOP - Gra w automatach z bogactwem w. Znajdziesz także słynne nogi z jednego z ich największych hitów, a ich samochód hot rod czai się w tle.

Jaka jest funkcja "nóg dzikich" z Topa ZZ - Akwarne miejsce online?

Jeśli dziki symbol nóg pojawia się w grach podstawowych, działa jak inni, aby ukończyć wygrane, a także rozszerza się, aby wypełnić wszystkie 4 wiersze. Jeśli pojawi się podczas funkcji bonusowej, nogi przesuwają jedną rolkę w lewo w następujących obrotach.

Ile linii płacowych ma top ZZ - automat do gry na bogactwie drogę?

Nie ma tu żadnych linii płacowych, a zamiast tego jest to gra z 1024 sposobami wygrania. Zbierasz nagrodę, gdy 3, 4 lub 5 dopasowanych symboli wylądują na podłączonych rolkach, zaczynając od lewej strony. Najcenniejsze symbole to dzikie, które są warte do 7.5x Twój całkowity zakład.

Czy gniazdo ZZ - przydrożne bogactwa ma bezpłatne obroty?

Zagraj w ZZ TOP - WSKAZÓWKI Bogace. Wszelkie symbole bonusowe 3, 4 lub 5 przyznaje odpowiednio do 12, 15 lub 20 darmowych gier. Masz do wyboru dwie funkcje, z chodzącymi dzikimi symbolami lub dzikimi mnożnikami 5x.

Czy mogę zagrać w automat do gniazda ZZ - na telefon komórkowy?

Na pewno możesz. Jeśli lubisz grać w gniazda na iPhone'ach, iPadach, Androidzie lub Windows, z przyjemnością zobaczysz, że gniazdo ZZ - gniazdo bogactwa drogowego jest w pełni zoptymalizowane do pracy na tych urządzeniach.

Czy są jakieś kody bonusowe ZZ -?

Sprawdzaj najlepsze kasyna online tutaj, aby sprawdzić, czy oferują jakieś kody premii Bogatów ZZ -. Są one czasami dostępne w wybranych grach, chociaż nie możemy zagwarantować, że to miejsce będzie dostępne do gry z kodem bonusowym.

, Który tworzy TOP ZZ - przydrożne miejsce na bogactwo?

The ZZ TOP - Authese Online Riches Online pochodzi z Play’n Go i możesz cieszyć się nim wraz z resztą ich ogromnej oferty na zalecanej stronie. Inne popularne gry w ich zakresie to Reactoonz, Fire Joker, Rise of Merlin i Scroll of Dead.

Kiedy został wydany maszynę do gniazda bogactwa ZZ -?

Play'n Go uruchomił komputer stacjonarny i mobilne wersje ZZ TOP - ATACESISE Riches Slot 5 sierpnia 2021.

Powiązani partnerzy kasyna

At The Movies
RTP:
94.75%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Eagles Flight
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
King Arthur
RTP:
95.07%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Super Hamster
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
10000 Wishes
RTP:
96.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Get Clucky
RTP:
96.70%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Jazz
RTP:
95%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Sonic Links
RTP:
96.06%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Buffalo Stampede Slot Review
RTP:
94.85%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Niski
Wild Toro II
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Cat Prince
RTP:
94.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Dim Sum Prize
RTP:
97.18%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni