Pink Elephants 2 graj online za darmo

Oprogramowanie:
Thunderkick
RTP:
96.13%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
100 000 $.00
Motyw:
Zwierzęta, azjatyckie

Pink Elephants 2 Slot Review

Najnowsza gra w automatach Thunderkicka ma dobre samopoczucie w połączeniu z mitycznym akcentem, który nadaje mu prawdziwą niszę. Gry w automatach ze zwierzętami mają tendencję do całkiem nieźle, a słonie należą do najpopularniejszych bestii! Z kolorowymi obrazami, niektórymi żywych symboli, soczystych bonusów i przepysznych wypłat, Pink Elephants 2 ma to, czego potrzeba, aby żyć do szumu.

Pink Elephants 2 to 6-nowotworowy automat zawierający aż 4096 sposobów wygrania. Istnieją mniejsze, zwinięte automaty, które nowi gracze mogą chcieć najpierw przetestować, ale jeśli jesteś nowy w najlepszych miejscach online, nie powinieneś odkładać liczby symboli na ekranie w Pink Elephants 2, ponieważ jest to prosta gra grać.

Thunderkick ustalił minimalny udział na 0.10c, a maksymalnie przechodzi aż do 100 $, więc naprawdę pasuje do bankrolla dowolnego rozmiaru. Jeśli chcesz sprawdzić wszystkie linie wypłaty dla siebie, a także inne przydatne informacje, kliknij przerywany symbol w lewym dolnym rogu ekranu.

Podobnie Thunderkick zoptymalizował ten automat do gry na wielu platformach i będziesz mógł grać, niezależnie od tego, czy jesteś na pulpicie, tablecie, czy na jednym z naszych zalecanych mobilnych kasyna na iOS lub smartfonie Android.

Jak grać w Pink Elephants 2 Slot online

Po zapisaniu się do jednego z wiodących miejsc, które poleciliśmy, po prostu przejdź do Pink Elephants 2 i otwórz grę, w której najpierw zostaniesz poproszony o wybranie rozmiaru zakładu. Po tym jesteś prawie gotowy, ale najpierw polecamy kliknięcie kropkowanej ikony w rogu, aby zapoznać się z niektórymi drobniejszymi szczegółami!

Po wybraniu rozmiaru zakładu, od 0.10c do 100 $, po prostu kliknij ikonę spinu w prawym dolnym rogu i będziesz gotowy spróbować szczęścia! Thunderkick zaimplementował poręczną funkcję Autospin, która pozwala na to, że kołowrotki sięgają do oszałamiającego 5000 razy. Nie zalecamy wyboru tej ilości obrotów autoodplay, a jeśli masz na pewno kliknij kartę "Zatrzymaj się w wygranej funkcji", abyś mógł zebrać łożyska po zebraniu gotówki.

Jak sama nazwa wskazuje, słonie są tym, co chcesz znaleźć na ekranie, ale istnieją inne ważne symbole, na które należy uważać. Niższe Symbole płacone wzbudziły inspirację z tradycyjnego pokera od "9" aż do "A". Potem są cztery mityczne kozy w wieku. Najbardziej lukratywna koza, zakładając zastraszające rogi i imponująca broda, płaci do 7 -krotnie twoje udziały. Ale to różowy słon.

Oczywiście miej oko na oświetlający dziki symbol, w którym podlega dowolnemu innym symbolu w grze podstawowej i bonusowej, z symbolem rozproszenia i tajemniczym symbolem rozproszenia, oferując również jakiś soczysty potencjał wygrany gotówką.

Różowe słonie 2 bonusy, funkcje i darmowe spiny

Istnieją bonusy i darmowe obroty w różowych słonie 2, które z pewnością utrzymają cię przyklejone do ekranu. Jednym z bardziej premium symboli, na które należy zwrócić uwagę, jest nieuchwytne złote rozproszenie orzechów ziemnych, które mogą lądować w dowolnym miejscu na szpach. Kuszące perspektywa, a oto jak to działa.

 • 3 rozprasza - 7 darmowych spin
 • 4 rozprasza - 11 darmowych spin
 • 5 rozproszonych - 5 darmowych spin
 • 6 rozproszonych - 19 darmowych spin

W grze bonusowej lądowanie dwóch lub więcej przyznaje ci następujące:

 • 2 rozprasza - 3 darmowe spiny
 • 3 rozprasza - 5 darmowych spin
 • 4 rozproszenia - 7 darmowych spin
 • 5 rozproszonych - 9 darmowych spin
 • 6 rozprasza - 11 darmowych spin

Podczas okrągłego obrotów może pojawić się wiele symboli słoni. Po zebraniu każdego z nich jest jego banknot i dodany do miernika znajdującego. Gdy każdy licznik jest wypełniony, do gry premiowej dodaje się jeszcze jeden darmowy spin.

Gdy każdy licznik jest wypełniony, kozie symbole do następnego. Kiedy końcowy symbol jest wypełniony, wszystkie kozy zmieniają się w różowy słonia, i tam właśnie się bawią, a ogromne sumy prawdziwej gotówki są do zdobycia.

Złote rozproszenia orzeszków ziemnych pozostają w grze bonusowej i mogą przyznać dodatkową ilość darmowych spinów, jeśli znaleziono.

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Przenoszenie dziczy
 • Ponowne spiny
 • Funkcja hazardu
 • Praca

Pink Elephants 2 RTP i Max Win

Różowe słonie zawiera przepyszne jackpot na 10 000 razy na twoim paliku, co oznacza, że możliwe są ogromne wygrane. Należy się tego spodziewać w przypadku wysokiej zmienności, który wypłaci rzadziej, ale ogólnie przy wyższych sumach.

Pink Elephants 2 ma RTP 96.13%, które są obecnie na boku dla gniazd online. Jeśli jesteś graczem w kasynie online, szukając więcej huku na swój złotówka, to bliżej 97% może ci lepiej pasować.

Podsumowanie różowych słoni i podobne szczeliny

Pink Elephants 2 jest godną kontynuacją tego, co było popularną pierwszą edycją tej serii. Dodatkowe funkcje bonusowe, ulepszona grafika i ogólna rozgrywka sprawiają, że jest to konieczność dla wszystkich fanów oryginalnej gry w Pink Elephants Game. Wizualnie nie jest inaczej, ale są nowe postacie i zmiana scenerii do uruchomienia.

Fani motywów mitycznych i zwierząt nie będą chcieli tego przegapić, a każdy, kto lubił pierwszą grę, zdecydowanie powinien to sprawdzić. Jeśli automaty o tematyce zwierzęce są na twojej drodze, postaw, aby wypróbować Pandamania z NYX Gaming, aby uzyskać kolejne wrażenia z gry premium.

Powiązani partnerzy kasyna

Shining Hot
RTP:
96.36%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Hot Hot Chilli Pot
RTP:
92.65%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Faerie Spells
RTP:
96.03%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Monopoly Megaways
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
African Legends
RTP:
94.20%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Extra Juicy Megaways
RTP:
96.42%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
She's a Rich Girl
RTP:
94.35%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Hellcatraz
RTP:
96.46%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Quest To The West
RTP:
97.53%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Super Star Turns
RTP:
94.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Evil Goblins xBomb
RTP:
96.14%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
MexoMax
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki