Super Star Turns graj online za darmo

Oprogramowanie:
Barcrest
RTP:
94.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
125 000 $.00
Motyw:
Showbizsz, luksusowy styl życia, pieniądze/miliony

Recenzja automatu online dla super gwiazd

Łącząc ogromne nagrody klasycznej gry pieniężnej z możliwościami wypłaty nowoczesnych automatów, Super Star Turns by Barcrest został stworzony dla każdego"GDC -"~ Site_version.wersja_code ~" - Przegląd funkcji witryny", 165 ,"") | Raw}} gracz szuka większych zwycięstw. Dając ci 40 linii wypłat, zestaw bardzo hojnych funkcji bonusowych i dużych limitów bukmacherskich, ten automat do gniazda o wysokiej zawartości może zaoferować wiele emocji, gdy grasz za prawdziwą gotówkę, bez względu na to, z jakich urządzeń używasz.

Podobnie jak wiele produktów automatów Barcrest, super gwiazdy zawiera zarówno tradycyjne bonusy, jak i gry boczne, za które możesz zapłacić. Dowiedz się, jak możesz to zrobić, czytając nasz Easy Guide to Super Star Turns.

Jak grać w super gwiazdy, automat online

Super Star Turns, podobnie jak większość gier Barcrest, oferuje łatwą rozgrywkę i więcej niż jeden sposób na postawienie.

Oprócz zapewniania różnych opcji zakładów, Super Star Turns daje również różne nagrody podczas gry z prawdziwymi pieniędzmi, w zależności od zakładu. Jeśli zagrasz tylko w grę podstawową, możesz spodziewać się nagród między 0.1 razy i 250 razy zakład payline na sekwencję. Z drugiej strony wielkie gry BET dają wyższe nagrody 0.2 razy do 500 razy, ale zakład payline jest ustalony na 1 kredyt, w przeciwieństwie do gry podstawowej, gdzie może przejść do 12.5 punktów.

Aby przyjrzeć się nagrodom i zasadom wielkiej gry BET, po prostu naciśnij "?"Przycisk, aby uzyskać dostęp do wypłaty automatów.

W przypadku graczy mobilnych ta gra w grę online Barcrest oferuje zoptymalizowaną mobilną wersję automatu do gniazda Super Star Turns, którą można odtwarzać na prawie wszystkich urządzeniach z Androidem i iOS, ale tylko podczas korzystania z trybu portretowego. Wyciągnij menu po prawej stronie, aby dostosować zakład i uzyskać dostęp do wypłaty, a następnie nacisnąć dużą kontrolę wirowania, aby zacząć zarabiać prawdziwe nagrody pieniężne.

Super Star obraca funkcje i darmowe spiny

Gdy kołowrotki zaczną obracać się na ekranie, będziesz musiał poczekać, aż co najmniej trzy dopasowane symbole pojawią się na linii płac, aby otrzymać zapłatę. Ponieważ automat płaci tylko od lewej do prawej, twoje dopasowane symbole będą musiały pojawić się kolejno i zacząć od pierwszej kołowrotka po lewej stronie, aby uruchomić nagrodę. Gdy nie ma wystarczającej liczby dopasowanych symboli wygranej, miejsce może również wrzucić dziki symbol na ekranie, który może zastąpić wszystkie inne ikony, ale specjalne symbole rozproszenia.

Rozproszenia nie można zastąpić, ponieważ wyzwala główną grę bonusową super koła. Zbierz trzy pięć symboli rozproszenia w jednej rundzie, a gniazdo pozwoli ci się spinować na jednym z trzech bonusowych kół za kołowrotkami, aby wygrać jedną z ich specjalnych nagród. Trzy rozproszenia sprawi, że zaczniesz od zielonego koła od miejsca, w którym możesz przejść do niebieskich i czerwonych kół, podczas gdy więcej rozprasza.

W zależności od tego, jak gra jest grana, może przyznać ci 4-50 darmowych spinów z usuniętymi niskimi symbolami lub natychmiastową nagrodę pieniężną, która waha się między 20-krotnie do 500 razy w całkowitym zakładach (250 000 punktów na MAX BET)!

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ułożone symbole
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Super Star Slots Maksymalna wygrana, RTP i wariancja

Zagraj w Super Star, aby tanio i ciesz się różnorodnymi dodatkami lub Bet Big, aby wygrać do 250 000 punktów i zwiększyć RTP do 98%!

Wydaj minimum 0.10 punktów, a będziesz grać z 40 liniami, standardowymi bonusami i RTP 94%. Ustaw zakład między 2 a 500 punktów na rundę (maksimum), a otrzymasz te same funkcje, ale wyższy RTP wynoszący 96%. Aby uzyskać najlepszą wskaźnik zwrotu, naciśnij przycisk BB i wydać 20-50 punktów na wielką grę zakładu, w której czekają większe bonusy i 98% RTP.

Wszystkie trzy duże gry boczne dają 5 obrotów na zakup, ten szczyt RTP 98% i większe symbole rozproszenia, które ułatwiają uruchomienie super koła. Jedyną różnicą między nimi jest to, że droższe gry oferują lepsze nagrody za super koło.

Super Star zmienia dobry automat online do gry?

Super Star Turns to jedna z najbardziej ekscytujących gier Barcrest dla graczy na najlepszych miejscach automatów online. Gra oferuje wiele nagród bonusowych i wielkie nagrody za prawdziwe pieniądze.

Mimo to jego niższy wskaźnik trafień i rozgrywka wysokiej nieoiczności sprawiają, że ten automat jest bardziej odpowiedni dla doświadczonych graczy i tych, którzy lubią wydawać więcej. Jest to szczególnie prawdziwe dla tych, którzy lubią tanio postawić. Ale jeśli stawiasz na większą i masz cierpliwość, z pewnością możesz spodziewać się atrakcyjnych nagród z tego automatu.

Barcrest tworzy także mnóstwo gier o średniej czocie, które możesz wypróbować, jeśli tak naprawdę nie jesteś fanem bardzo niestabilnych automatów. Aby uzyskać podobną, ale mniej ryzykowną maszynę do automatów online, sprawdź Snow Leopard, który podobnie daje 40 liniów wypłat, dużych gier BET i bonusy do 50 darmowych spinów. Monopoly sprowadzić dom, to kolejny świetny wybór, oferując jeszcze więcej zakładów bocznych, ale także specjalną funkcję, która losowo tworzy dziki na ekranie.

Aby uzyskać jeszcze więcej popularnych automatów do studia, odwiedź jedną z naszych kasyn online Barcrest, w których można uzyskać dostęp do setek najlepszych gier.

Powiązani partnerzy kasyna

Bells on Fire
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Plagues of Egypt
RTP:
95.80%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Lightning Joker
RTP:
96.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Medusa Megaways
RTP:
96.28%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
PiggyPop
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
The Keystone Kops
RTP:
95.25%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Wonderland Protector
RTP:
96.47%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
The Royal Family
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Divine Diamonds
RTP:
96.24%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Tiki Wonders
RTP:
93.00%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Niski
Smooth Sailing
RTP:
96.22%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Cosa Nostra
RTP:
95.98%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni