Divine Diamonds graj online za darmo

Oprogramowanie:
Microgaming
RTP:
96.24%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
240 000 $.00
Motyw:
Owoce, klejnoty, bary i dzwonki

Diamenty Diamonds Online Glot

Gra Boski Diamonds Slots to klasyczna maszyna owocowa z 5 rolkami i 20 liniami. Pochodzi z mikrogamingu i ich partnerskiego studia, Northern Lights Gaming, a można grać w komputerach PC, iOS, Android i Windows Mobiles w niektórych z najlepszych kasynach online.

Cenny dziki symbol pomaga ukończyć kombinacje, a losowo nagrodzony respins może dodatkowo zwiększyć szanse na zwycięski spin. Jeśli lśniący diament ląduje w wystarczającej liczbie miejscach, wygrywasz do 2000 razy swój zakład lub 240 000.00 na maksymalnym stawce.

Obróć koło fortuny przed bezpłatną funkcją bonusu spinów i maksymalnie 30 gier z wszystkimi zwycięstwami pomnożonymi przez 3x może być twoje. Diamenty Diamonds to gra średniej zmienności z doskonałym średnim zwrotem 96.24%.

Jak grać w grę Boski

Załaduj gniazdo Diamentów na komputer lub telefon komórkowy, a odkryjesz grę, która wyglądała jak maszyna fizyczna. Metaliczna rama efektu otacza rolki, a mechaniczne dźwięki tradycyjnego szczelinu dodają do poczucia, że jesteś w prawdziwym kasynie.

Symbole są tak samo retro, z czerwonymi wiśniami, pojedynczymi, podwójnymi i potrójnymi barami, a także zielonymi, niebieskimi i czerwonymi 7s. Dziki symbol wkracza dla innych, jeśli może zakończyć wygraną, a diament jest specjalnym symbolem rozproszenia.

Możesz grać między 0.20 i 120.00, który jest hojnym spreadem, który obejmuje większość budżetów. Kontrole gniazda Diamentów Diamentów są łatwe w użyciu, z kliknięciem symbolu chipów pokerowych ujawniających wszystko dla opcji zakładu. Błyskawiczna śruba wyzwala tryb szybkiego spinacza, a strzałki w okręgu aktywują funkcję autoblacji.

Możesz przejrzeć wypłatę za pomocą 3 małych linii. To pokazuje, ile wygrywasz, gdy 3 lub więcej dopasowany symbol krzyża dowolna z 20 linii wypłat od lewej do prawej. Dziki symbol jest najcenniejszy i płaci 125x twój zakład, gdy wypełnia wszystkie 5 miejsc na linii.

Bezpłatne obroty i inne boskie bonusowe funkcje

Bezpłatny symbol luksusowy może pojawić się na kołowrotkach 2, 3 i 4. Jeśli wylądujesz na 3 jednocześnie, możesz obrócić koło fortuny, aby odblokować rundę bonusu darmowego spinów. Koło ma 10 klinów, z inną kombinacją bezpłatnych gier i mnożników wygranych na każdym.

Przy szczęściu dostajesz 30 bezpłatnych gier z mnożnikiem 3x, ale można również zwrócić zaledwie 10 gier z podwójnymi zwycięstwami. Tak czy inaczej, możesz odzyskać rundę z większą liczbą bezpłatnych obrotów deluxe symboli, a otrzymasz tę samą mieszankę spinów i mnożników, jak poprzednio. Warto zauważyć, że mnożniki darmowych spinów nie mają zastosowania do wygranych z symbolu diamentowego.

Część mogą odpierać losowo, na dwa różne sposoby. W zamkniętym respinie liczba bębnów blokuje się, gdy pozostałe znów odpowiadają. We wszystkich roletach odpowiadają 5 rolek obracających się do przodu lub jeszcze raz.

Najwyższe nagrody z diamentowego boskiego gniazda pochodzą z diamentowych symboli. Miernik z boku rolki pokazuje, ile wygrasz, ilekroć ląduje co najmniej 3 diamenty. Otrzymasz nagrodę równą paliku z 3 diamentów, a to wzrasta do 2000 razy, jeśli zobaczysz 9 lub więcej.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Naprawiono jackpot
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Diamentowe maksymalne wygrane, średnie zwroty i zmienność

Jackpot 2000x jest najbardziej. Zagraj w 120.00 i zbierasz nagrodę w wysokości 240 000.00 z 9 diamentów. Jest to gra o średnim poziomie zmienności, dopasowana do lepszego niż średnie zwroty 96.24%.

Nasz werdykt na gnieździe Diamentu

Studia mikrogamingowe i Northern Lights celowo zachowały projekt Boskiego Diamentów. Styl retro jest popularny wśród wielu graczy, które można znaleźć w wielu grach w automatach, a ta gra z pewnością zawiera klasyczne obrazy.

Z dzikimi substytucjami, respins, wypłaty rozproszenia do 2000 razy i darmowe spiny z mnożnikami, dostarcza również funkcji premiowych. Zagraj w ten polerowany automat w najlepszych miejscach na automatach mikrogaming.

Gdzie mogę wygrać nagrody pieniężne z gry Divine Diamonds Game?

Znajdziesz nasze zalecane witryny mikrogamji tutaj. Sprawdź te najwyżej oceniane kasyna, w których można wygrać prawdziwą gotówkę z gry Bose Diamonds, wraz z ogromną kolekcją innych od wielu najbardziej znanych programistów.

Jaka jest funkcja jackpota diamentów Boski Diamenty online?

Symbole diamentowe płacą w dowolnej miejsca. Wygrywasz 1x swój zakład, gdy lądują 3 diamenty, ale wypłaty rosną, gdy zobaczysz więcej diamentów jednocześnie. Jeśli masz szczęście, aby wylądować co najmniej 9 symboli rozproszenia diamentowego, wygrasz jackpot 2000 razy.

Czy gniazdo Diamentów ma bezpłatną rundę bonus?

Dowolne 3 bezpłatne symbole bonusowych spinów zabierają Cię na koło fortuny, które obracasz, aby odblokować darmowe gry z mnożnikami. Koło ma 10 klinów, a każdy z nich ma inną kombinację, wahając się od 10 spin.

Ile mogę wygrać, grając w grę Bose Diamonds Game?

Jackpot 2000X Diamond to maksymalna możliwa wygrana z maszyny do gniazda Diamonds. Dzięki hojnie maksymalnego poziomu zakładów możesz odebrać nagrodę o wartości do 240 000.00, gdy 9 diamentów pojawia się w tym samym spinu.

Jaki jest zakres zakładów Boski Diamonds online?

Minimalne i maksymalne stawki na spin boskich rolek diamentów wynoszą 0.20 i 120.00. Jest to doskonały zakres, który obejmuje większość bankrollów i istnieje wiele opcji między nimi. Jest to łatwa gra do konfiguracji i możesz wybrać zakład za pomocą kilku kliknięć.

Jaka jest zmienność maszyny do gniazda Diamentów?

Boskie gniazdo diamentów ma średnią zmienność, która równoważy średnie wartości nagrody z częstotliwością wygranych spin. Średnio gry o niskiej zmienności, zwróć mniejsze, bardziej regularne nagrody. Gniazda o wysokiej zmienności wypłacają większe wygrane, ale rzadziej.

Jakie symbole są używane w grze Bose Diamonds?

Klasyczne obrazy wiśni, pojedynczych, podwójnych i potrójnych barów. I kolorowe 7 pojawiają się na rolkach maszyny do gniazda Diamentu. Zobaczysz także złoty dziki symbol, który działa jak inny, cenny diament i bezpłatny symbol bonusowy.

Czy mogę zagrać w slot Divine Diamonds za darmo?

Możesz w to zagrać, dołączając do zalecanego kasyna i grasz w tę grę, używając ich funduszy bonusowych zamiast własnych pieniędzy.

Który deweloper wykonuje gniazdo Diamentów Diamonds?

Boska maszyna do gniazda diamentów pochodzi od ogromnej grupy mikrogamingowej i ich niezależnego partnera, Northern Lights Gaming. Jest to współpraca, która działa zarówno dla programistów, jak i oznacza, że mamy dostęp do większej liczby najlepszych gier w kasynach napędzanych mikrogamingiem.

Kiedy wydano miejsce online Diamonds Online?

Gra Divine Diamonds Game została uruchomiona w wersjach komputerowych i mobilnych 1 czerwca 2021.

Powiązani partnerzy kasyna

Cherry Blossoms
RTP:
95.37%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Reel Outlaws
RTP:
95.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Nyjah Huston Skate For Gold
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Flame
RTP:
96.61%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Secrets of the Forest
RTP:
94.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
The Mummy Win Hunters Epicways
RTP:
95.82%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Lightning Gems
RTP:
96.48%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Ascension - Rise to Riches
RTP:
96.24%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Chicken Drop
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Jammin Jars
RTP:
96.83%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Rainbow Riches Pick'n'Mix
RTP:
98.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Dinosaur Rage
RTP:
96.11%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki