Dinosaur Rage graj online za darmo

Oprogramowanie:
Quickspin
RTP:
96.11%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
1 700 000 $.00
Motyw:
Zwierzęta, akcja/przygoda

Recenzja automatu online dinozaur

QuickSpin zabierze Cię na tajemniczą wyspę, na której Anna Explorer odkryła zagubiony świat. Gra znajduje się w dżungli i na kołowrotkach, zobaczysz symbole karty gry, które wyglądają jak kości, pterodaktyl, triceratops, brachiosaurs i ryczące T-Rex. Grafika jest lekko kreskówkowa i istnieje kilka fajnych animacji i efektów dźwiękowych zwycięskich symboli.

Anna pojawia się jako ułożony symbol, który uruchamia funkcję wynagrodzenia w dowolnym miejscu, w której symbole nie muszą być w żadnych konkretnych miejscach, aby wygrać. Jaja dinozaurów wywołują do 25 darmowych spin. Możesz odnieść rundę, rozwścieczając więcej dinozaurów w celu uzyskania dodatkowych zwycięstw. Rage dinozaurowe jest zoptymalizowane na komputery PC, Android, iOS i Windows Mobiles, dzięki.

Jak grać w grę wściekłości dinozaurów

Możesz grać z szeroką gamą stawek, więc jest to gra dla większości budżetów. Łatwe w użyciu przyciski strzałek to wszystko, czego potrzebujesz, aby ustawić poziom zakładu od 0.20 do 100.00 na spin, a istnieje wiele opcji. Okrągły przycisk strzałki aktywuje automatyczne obroty, a podwójne strzałki przyspieszają rolki.

3 małe linie otwierają się. Zobaczysz, ile wygrasz w obecnym zakładach, gdy dopasujesz wystarczającą liczbę symboli na 1024 sposoby. Anna The Explorer jest najcenniejsza, wypłacając 5x swój całkowity zakład, jeśli widzi ją na wszystkich 5cach gry w grę dinozaurów.

Wszystkie funkcje i opcje sterowania są takie same w wersjach gry na komputery stacjonarne i mobilne kasyno, a elementy sterujące ułatwiają kciuki na smartfony. Niezależnie od urządzenia, na którym grasz, gra dinozaurów jest łatwa do skonfigurowania i grania, więc jest odpowiednia dla niedoświadczonych graczy, a także doświadczonych graczy.

Bezpłatne obroty i inne bonusowe gniazda dinozaurów

Funkcja Pay Anywhere to innowacyjny mechanizm, w którym nie musisz lądować symboli na sąsiednich rolkach, aby wygrać nagrodę. W grach bazowych, jeśli Anna The Explorer obejmuje wszystkie 3 rzędy na szpule, uruchamia tę funkcję i może poprowadzić w górę lub w dół kołowrotka, aby pomóc.

Jajka dinozaurów w 3, 4 lub 5 miejscach przyznają 10, 15 lub 25 darmowych gier w tej kolejności. W zależności od tego, ile pojawiło się symbole jajek, 1, 2 lub 3 dinozaury stają się "rozwścieczeni" w bezpłatnych spinach, działając w taki sam sposób, jak Anna w grach podstawowych, aby uruchomić system wynagrodzeń w dowolnym miejscu.

Wszelkie 3 lub więcej jaj dinozaurów pojawiające się w bezpłatnym spinu, wywołują gry, z dodatkowym prehistorycznym zwierzęciem rozwścieczonym. Możesz uzyskać wszystkie 4 symbole dinozaurów nagradzających mechanizm wynagrodzenia w dowolnym miejscu, po czym każdy dalszy retriggers zacznie budować mnożnik wygranej przez 1x.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ułożone symbole
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja szturchania
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Maksymalne wygrane, średnie zwroty i zmienność dinozaurów

Z wystarczającą liczbą ulepszeń w rundzie darmowych spinów, możesz wygrać 17 000 razy swój zakład, a jeśli masz 100.00 na spin, który wywołał tę funkcję, składa się z ogromnej potencjalnej nagrody w wysokości 1 700 000.00.

Szczelisko online dinozaurów to wysoce niestabilna gra, która jest dopasowana do wysokich średnich zwrotów 96.11%.

Nasza ocena gry dinozaur

Pragniony motyw idealnie pasuje do ekscytującej rozgrywki gier dinozaur. Wygląda dobrze i ma dużo koloru, a także wiele animacji, które można dodać do zabawy. Większość graczy znajdzie idealny zakład dla swojego budżetu, choć pamiętaj, że takie gry o wysokiej zmienności mogą sprawić, że czekasz między zwycięstwami. Odwrotną stroną tego jest to, że nagrody mogą być dość wysokie w stosunku do twojego zakładu.

Sprawdź, czy możesz wprowadzić zęby w najlepszych nagrodach, gdy dołączysz do Anny The Explorer podczas jej przygody na komputerach stacjonarnych i mobilnych z gniazdem dinozaurów. Najlepsze kasyna online mają największe i najlepsze oferty bonusowe.

Powiązani partnerzy kasyna

6 Tokens of Gold
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Batman and Mr. Freeze Fortune
RTP:
96.04%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Diamonds of the Realm
RTP:
Wysoki
Jackpots:
TAk
Zmienność:
2 000 000 $.00
Birds On A Wire
RTP:
97.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Lava Gold
RTP:
95.99%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Gypsy
RTP:
96%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
The Vault
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Zombie Carnival
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Nitropolis 2
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Dragon Hot Hold and Spin
RTP:
96.70%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Io
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cops 'n' Robbers
RTP:
95.03%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni