Diamonds of the Realm graj online za darmo

Oprogramowanie:
Play'n Go
RTP:
Wysoki
Jackpots:
TAk
Zmienność:
2 000 000 $.00
Funkcja bonusowa:
96.23%
Maksymalny zysk:
Nie
Motyw:
Klejnoty, mity i legendy

Diamonds of the Realm Darmowe Gry Online Review

Wielu programistów internetowych twórców znajduje inspirację w średniowiecznych czasach do tworzenia swoich tytułów. I choć dość niezwykłe do zabawy, co zwykle tworzy markowe automaty lub szczeliny z unikalnymi tematami, deweloper uruchamia nowe miejsce inspirowane królem Arturem.

Nazwany Diamonds of the Realm, nowy gniazdo przybywa z 20 liniami wypłaty w standardowej siatce 5x3. Jak można się spodziewać po automatach Play'n Go, ten nowy przyjazd jest tytułem o wysokiej wariancji wypełnionym mnożnikami i progresywnymi darmowymi spinami, umożliwiającą masowe wypłaty. Przechodząc przez nasze diamenty recenzji Realm, nauczysz się samodzielnie zdobyć te wypłaty.

Jak grać diamenty z slotu

Nie powinno być dla ciebie zaskoczeniem, że Diamonds of the Realm to miejsce grywalne na wszystkich urządzeniach i specjalnie zoptymalizowane do gry mobilnej, biorąc pod uwagę, że został zaprojektowany przez Play'n Go. Niezależnie od tego, czy chcesz zagrać na zewnątrz, czy w domu, w biurze, będzie grał płynnie na dowolnym urządzeniu.

Gdy go ładujesz, zobaczysz Camelot w tle, siatkę na środku ekranu i wszystkie przyciski sterowania poniżej, jak w większości tytułów Play'n Go. Najpierw zobaczysz przyciski gry i autoodplay, od prawej do lewej. Następnie wyświetlacz BET będzie śledził. Kolejne jest pole konfiguracji zakładu, gdzie można zwiększyć stawkę z 0.10 do do 100 kredytów. Następnie zobaczysz wyświetlacz salda, a następnie ostatni przycisk, który faktycznie zabierze Cię do wypłaty.

Kliknięcie lub stukanie przycisku "I", spotkasz króla Artura, Queen Ginevere oraz Modred i Morgan. Będą to wysokie opłacanie, dając ci do 100-krotnie stawkę, a niskie PAYS będą grającymi kartą Royals, przedstawioną w średniowiecznym stylu. Rozproszczenia oczywiście, jak sugerują tytuł, byłyby symbole diamentowe, ale spodziewaj się również, że dzikie dostarczają najlepszą wypłatę, podobnie jak wysokie opłacalne symbole dla ich odpowiednich kombinacji 5-z.

Diamenty z dziedzin i darmowe spiny

Funkcja gwiazdy w gnieździe jest funkcją mnożnika wygranej. Ta funkcja pozwala na pojawienie się mnożników na rolkach podczas gry podstawowej. Losowo wybrano jeden z tych mnożników, mnożąc wszelkie wygrane, które dokonałeś podczas tego spinu przez 100x, 10x, 5x lub 2x.

Wywołanie diamentów w grze bonusowej byłoby dość prostym zadaniem. Land co najmniej 3 rozproszenia, a otrzymasz 5 darmowych spinów. Podczas funkcji bonusowej mnożnik z gry podstawowej będzie zawsze aktywny, a jego wartość rozpoczyna się od 2x.

Kontynuuj zbieranie rozproszenia podczas gry bonusowej, ponieważ zdobywając ich wystarczającą ilość, przejdziesz do 3 progresywnych poziomów wolnych spin. Z 6 rozproszonymi, dostajesz mnożnik do 5x i otrzymasz 5 więcej darmowych spinów. Z 12 rozproszonymi mnożnik wzrasta do 10x, a otrzymasz 5 dodatkowych darmowych obrotów. A z 18 rozproszonymi mnożnik wzrasta do 100x, a otrzymasz 5 darmowych spinów!

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu

Diamenty dotyczące zmienności dziedziny, potencjał wypłat RTP i Max

Diamonds of the Realm z rankingu 10 na 10 w skali wariancji Play'n Go będzie niezwykle niestabilnym tytułem. Oczekiwano tego, biorąc pod uwagę potencjał Max wygrany w wysokości 20 000 razy na stos, i wielki RTP 96.23%.

Jeśli nadal nie zrobiłeś matematyki, pozwól nam poinformować, że ten automat może sprawić, że będziesz multimilioner! Dzięki 20 000 razy potencjał stawki i maksymalny poziom stawki wynoszący 100 punktów, Diamonds of the Realm może dostarczyć do 2 milionów kredytów!

Diamenty werdyktu królestwa i podobne automaty

King Arthur był głównym bohaterką w wielu popularnych automatach w kasynach online, w tym hit Yggdrasil Arthur's Fortune, Mighty Arthur Arthur i Microgaming "Book of…" Książka króla Artura. Jednak żaden z nich nie może faktycznie konkurować z diamentami Play'n Go Realm pod względem możliwych wypłat. Ten tytuł jest w stanie dostarczyć do 2 milionów kredytów. Oferuje ekscytującą rozgrywkę, świetny potencjał RTP i duży potencjał wypłaty, więc pierwsza szansa, że dostaniesz, wypróbuj na dowolnej z naszych zalecanych stron kasyn online.

Inne mity i legendy przedziały motywowe

, Co to jest RTP w slocie diamentów królestwa?

Diamenty gniazda królestwa pojawiają się z RTP 96.23%.

Czy mogę grać diamenty królestwa na moim tablecie lub smartfonie?

Jasne, czemu nie? Gniazdo zostało zaprojektowane przez programistę, którego nazwa to Play'n Go, programista, który zawsze tworzy najlepsze, najbardziej kompatybilne z urządzenia.

Jak wygrać na diamentach slotu online?

Nie ma dokładnych wytycznych, jak wygrać na diamentach slotu. Musisz tylko umieścić swoje zakłady, mieć nadzieję, że największe mnożniki wylądują i wyzwalają grę bonusową.

Czy jest mądry, aby zawsze zakładać maksymalny palik w Diamonds of the Realm?

Zakładanie maksymalnego palika poprawia twoje szanse na uruchomienie bonusowej gry, a podczas gry bonusowej najlepsze nagrody można wygrać. Tak więc decyzja jest ostatecznie twoja, ale nie będzie błędu, aby umieścić MAX Wage co najmniej połowę czasu gry.

Jaki jest minimalny zakład na diamentach slotu?

Minimalny zakład, który można umieścić na diamentach gniazda dziedziny, wynosi 0.10 punktów.

Dlaczego diamenty są tak popularne?

Diamonds of the Realm to popularny tytuł, jeden, ponieważ został opracowany przez słynnego programistę Play'n Go, dwa, ponieważ opiera się na średniowiecznej historii o królu Arturze i trzech, ponieważ pojawia się z ogromnym potencjałem wypłaty.

To diament?

TAk. Sam deweloper stwierdził, że szczelin.

Czy diamenty królestwa oferują bezpłatną rundę bonusu spinów?

TAk. Wywołujesz wolne spiny, gdy tylko wylądujesz co najmniej trzy symbole rozproszenia. Dostajesz 5 darmowych spinów, ale runda bonusowa jest progresywna, co oznacza, że możesz dodatkowo uzyskać 5 dodatkowych darmowych spin.

Na ostatnim poziomie bezpłatnych spin?

Nie, nie bardzo. Po osiągnięciu ostatniego poziomu rozproszenia zostają usunięte ze szponów, dlatego nie możesz wygrać żadnych dodatkowych darmowych spinów.

Jakie jest najlepsze diamenty aplikacji do gniazda?

Najlepsze diamenty królestwa mogą nie być najlepsze dla kogoś innego. Dlatego nie możemy faworyzować jednego kasyna nad drugim. Możemy jednak doradzić, abyś przeszedł przez nasze listy dokładnie recenzowanych kasyn online, które możesz zbadać, aby znaleźć najlepszy, do którego możesz dołączyć.

Powiązani partnerzy kasyna

Spin-Vention
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Bananas Go Bahamas
RTP:
97.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Big Bad Wolf Megaways
RTP:
96.05%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Maui Mischief
RTP:
96.47%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
9 Blazing Diamonds
RTP:
96.33%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Crystal Cavern Megaways
RTP:
96.46%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Artemis vs Medusa
RTP:
96.17%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Deep Descent
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Monopoly on the Money
RTP:
97.75%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cowboys Gold
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Money Mariachi Infinity Reels
RTP:
96.19%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Wild Beach Party
RTP:
96.53%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki