Crystal Cavern Megaways graj online za darmo

Oprogramowanie:
Pragmatic Play
RTP:
96.46%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
1 000 000 $.00
Motyw:
Klejnoty

Crystal Cavern Megaways Darmowe Gry Online Recenzja

Możesz wygrać do 10 000 razy swój zakład, gdy kolorowe klejnoty przechodzą przez szpule megaways Crystal Caverns. Ta kompatybilna gra komputerowa i mobilna pochodzi z pragmatycznej gry i oferuje do 200 704 sposobów wygrania, a także satysfakcjonujące funkcje, takie jak upadające symbole z rosnącymi mnożnikami.

Rozszerzający się dziki pomaga ukończyć kombinacje, podczas gdy błyszczący symbol rozproszenia odblokowuje bezpłatną bonus obrotów, w której mnożniki rosną przez cały czas. Crystal Cavern Megaways to gra o wysokiej zmienności ze średnim zwrotem 96.46%. Ciesz się dopracowaną rozgrywką i funkcjami iskrzących w najlepszych pragmatycznych kasynach zabawowych tutaj.

Jak grać w automatach Crystal Cavern Megaways

Gra rozgrywa się na tle ogromnej lodowatej jaskini, wypełnionej białymi klejnotami, każda majstrowała w słabym świetle. Dekoracyjna złota rama, pokryta śniegiem, otacza 6 rolki, a mróz wydaje się oprawić każdą pozycję symboli, dodając chłodnego charakteru automatu do gniazda Crystal Cavern. Symbole te są podzielone na 2 grupy główne, ze standardowymi ikonami karty gry 10 do powracających mniejszych zwycięstw, a 5 jasnych klejnotów płacących wyższe nagrody. Porywająca ścieżka dźwiękowa komplementuje scenę, a jest to gra zaprojektowana, aby zaimponować komputerom, Androidowi, iOS i telefonom z systemem Windows.

Aby zacząć, dotknij plus lub minus zakładki po obu stronach przycisku spin, aby ustawić poziom palika. Następnie wybierasz rozmiar zakładu od 1 do 10, a wartości monet od 0.01 do 0.50. Istnieje również opcja, aby po prostu kliknąć karty całkowitego stolika, aby wybrać z opcji 0.20 do 100.00 za spin na naszych najlepszych miejscach online, ale tak czy inaczej, zajmuje to tylko kilka sekund.

Nie znajdziesz tutaj automatycznych trybów spinu ani turbosprężarki, ale jest to gra w szybkim tempie, więc niewielu będzie za nimi tęsknić. Stuknij 3 małe linie, aby ujawnić, ile każdy symbol opłaca się, gdy dopasujesz wystarczającą liczbę przykładów w podłączonych rolkach z lewej strony. Wypłaty wahają się od maksymalnie 0.5x Paster z najmniej cennego symbolu, do 25x dla pełnego przebiegu najlepiej płatnego czerwonego klejnotu.

Pod systemem Megaways rolki 1 i 6 mogą mieć do 7 symboli, podczas gdy dzięki horyzoncie wirującej kołowrotka na górze 4 średnie rolki mogą pomieścić do 8 symboli. Liczba zmienia się losowo i wraz z większym symbolem, łatwiej jest wygrać.

Darmowe spinki i inne karzel megaways dodatkowe dodatki

Złoty i zielony dziki symbol nie płaci nic samego, ale działa jak inni, aby ukończyć kombinacje, gdy tylko jest to możliwe. Dziczy na głównych rolkach, ale nie na poziomym, również rozszerzają się.

Funkcja upadku usuwa wszelkie symbole w wygranej, umożliwiając upadek powyżej i wypełnienie pustych przestrzeni. Jeśli tworzy to nowe zwycięstwa, dostaniesz kolejny upadek, bez górnego limitu. Nie tylko możesz ubiegać się o kilka zwycięstw z rzędu z tej funkcji, ale mnożnik wzrasta o 1x na każdym upadku, więc przy szczęściu wartości nagród mogą wzrosnąć. Po widoku nie wygrywającego zestawu symboli kończy się funkcja i mnożnik resetuje.

Diamond w obrębie perłowej płaci 5x, 10x i 100x twój zakład, gdy widzi się w dowolnych 4, 5 lub 6 miejscach w tym samym spinu. Następnie otrzymujesz odpowiednio 12, 16 lub 20 darmowych spin. Mnożnik wygranej zaczyna się od 1x, ale zamiast powrócić do 1x na końcu dowolnego upadku, nadal rośnie, a tutaj masz najlepszą szansę na osiągnięcie maksymalnego mnożnika wygranej wynoszącej 10 000 razy w swoim zakładach. Darmowe gry dobiegają końca, jeśli osiągniesz ten cel.

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Naprawiono jackpot
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Megaways
 • Rozszerzające się dziczy
 • Ponowne spiny
 • Kaskadowe bole
 • Funkcja hazardu
 • Praca

Maksymalne wygrane, zmienność i powrót do graczy Crystal Cavern Megaways

Wygraj 10 000 razy na najwyższym zakładach 100.00 i zbierasz nagrodę w wysokości 1 000 000.00. Maszyna automatów Megaways Crystal Cavern ma wysoką zmienność i dobry powrót do procentowego procentowego 96.46%.

Nasze przemyślenia na temat megawaysów Crystal Cavern

Gry o tematyce klejnotów nie przemawiają do wszystkich, ale jeśli lubisz automaty z odrobiną blinga, Crystal Cavern Megaways ma to w obfitości. Każdy może docenić rozgrywkę i funkcje, z megawaysem, upadkami, mnożnikami i ułożonymi dzikimi, utrzymując ekscytujące gry podstawowe. Po rozpoczęciu bezpłatnych gier możesz pobrać niektóre z największych wypłat z coraz większego mnożnika.

Zagłów gotówkę z kryształów, gdy grasz w ten gniazdo z pragmatycznej gry w najlepszych kasynach online.

Czy mogę wygrać prawdziwe pieniądze, kiedy gram w automatach Crystal Cavern Megaways?

Tak, możesz! Zagraj w automatach Megaways Crystal Cavern i możliwe jest zbudowanie wygranej o wartości 10 000 razy w całkowitym zakładach. Na maksymalnym stawce składa się z ogromnej nagrody w wysokości 1 000 000.00. Oczywiście istnieje również wiele mniejszych możliwości zwycięstwa.

Czy slot online Crystal Cavern ma bezpłatną funkcję spinów?

Dowolne 4, 5 lub 6 diamentowych symboli rozproszenia wywołają 12, 16 lub 20 darmowych obrotów z megaways Crystal Cavern Rolet. Mnożnik wygranej buduje się w tej rundzie i tutaj najbardziej prawdopodobny jest cel 10 000x.

Jaki jest mechanizm mnóstwa gniazda Crystal Cavern Megaways?

Wszelkie symbole w zwycięskiej kombinacji znikną. Ci powyżej opuszczają rolki gniazda megawysu Crystal Cavern, które mogą tworzyć nowe wygrane, aby wywołać kolejną upadek. Działają one bez górnej granicy, a mnożnik wzrasta o 1x dla każdego upadku w serii.

Jak zmienna jest gra w megaways Crystal Cavern?

Maszyna do gniazda Crystal Cavern Megaways to gra o wysokiej zmienności. W porównaniu z innymi, może to płacić rzadziej, ale średnie wartości nagród są zwykle wyższe. Gry o niskiej zmienności zwracają większą liczbę mniejszych nagród.

Jaki jest zakres zakładów Crystal Cavern Megaways online?

Możesz zagrać w automat do gniazda Crystal Cavern z zaledwie 0.20 lub aż 100.00 na każdym obrotu. Wybierając poziom zakładów i liczbę monet w grze, możesz dostosować stawki w sekundach, aby dopasować się do twojego budżetu.

Jakie są symbole w automatach Crystal Cavern Megaways?

To jest gra tematyczna wokół kamieni szlachetnych, a na groszkach megawys. Pojawią się tutaj również symbole kart, wraz z dekoracyjnym dzikim emblematem i rozproszeniem diamentów, które wyzwala darmowe gry.

Czy są jakieś gry podobne do automatu Crystal Cavern Megaways?

Gry o tematyce klejnotów są bardzo popularne i znajdziesz wiele innych o podobnym stylu do automat. Przykłady obejmują automat Dazzle Me z Netent i Frozen Gems, który pochodzi z Play’n Go.

Który deweloper stoi za automatem online Crystal Cavern?

Crystal Cavern Megaways to dzieło pragmatycznej gry. Możesz w to zagrać, a inni z tego samego dewelopera, takie jak Wild Wild Riches, Chilli Heat i Buffalo King Megways, podczas naszych zatwierdzonych kasyn online.

Kiedy wystrzelono maszynę do gniazda Crystal Cavern Megaways?

Pragmatyczna gra wypuściła automat online Crystal Cavern Megaways 14 grudnia 2021.

Powiązani partnerzy kasyna

Huolong Valley
RTP:
96.99%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Barber Shop Uncut
RTP:
97.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Munchers
RTP:
95.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Def Leppard - Hysteria
RTP:
96.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
10000 Wishes
RTP:
96.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Plagues of Egypt
RTP:
95.80%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Evil Goblins xBomb
RTP:
96.14%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Cowboys Gold
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Golden Peony
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
The Hive
RTP:
96.97%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Valley of the Gods
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Starburst
RTP:
96.09%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski