Evil Goblins xBomb graj online za darmo

Oprogramowanie:
888
RTP:
96.14%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
3196 900 $.00
Motyw:
Fantazja, horror

Evil Goblins Xbomb Online Recenzja

Uwolnij grupę kreskówek w gobomb złych goblinów online. Pochodzi od dewelopera gier Nolimit City i podobnie jak wiele z ich zakresu, jest pełen stylu i innowacyjnych funkcji. Zielone gremliny prześladują 6 rolki tego komputera stacjonarnego i mobilnego, wraz z symbolami kart i bogatą różnorodnością emblematów bonusowych.

Te funkcje wyzwalające, takie jak kaskadowe bębny, dodatkowe dziki, mnożniki, rozszerzające się bębny, darmowe gry i wiele innych. Wszystko to jest zrobione z humorem, ponieważ uśmiechające się grenady gobliny falują nad kołowrotkami i czasami wysadzają się w powietrze.

Zła goblins Xbomb ma wysoki poziom zmienności i średnich zwrotów 96.14%. Możesz zostać wielomilionowym na najwyższych stawkach, z nagrodami do 31 969x całkowitego zakładu od króla goblinów.

Jak grać w automatach złych goblinów xbomb

Czaszki siedzą w jaskini, oświetlone płonącym pochodnią, w towarzystwie żywej ścieżki dźwiękowej. Symbole garnitury z grą będą miały tendencję do wypełniania większości rolki, ale pojawiają się również 5 goblinów o wyższej wartości, każde z odpowiednio groźnym uśmiechem na twarzach kreskówek.

Kilka czaszek ich ofiar i krwią czerwony symbol bonusowy występuje również na 6 rolkach i początkowych 3 rzędach. Spójrz nad kołowrotkami, a napotykasz animowane gobliny nad każdym, gotowe do uruchomienia niektórych wybuchowych funkcji za pomocą granatów ręcznych. To niezwykle zabawna gra, która wygląda i brzmi dobrze na komputerach PC, Android, Windows i iOS mobilach.

Stuknij symbol "$" na elementach sterujących i wybierz z 20 opcji zakresu Zakresu od 0.20 do 100.00 na każdym spinu na najwyższych miejscach online. Przycisk strzałek odblokowuje funkcję automatycznego rozkładu, a 3 małe kropki zabierają cię do wypłaty gliny goblinów Xbomb. Masz 729 różnych sposobów dopasowywania symboli na sąsiednich rolkach, w dowolnych rzędach od lewej do prawej. W zależności od tego, ile kołowrotków jest na nim, Król Goblinów płaci najwięcej, z nagrodami od 0.35x twój zakład do 3x.

Bezpłatne obroty i inne złe gobliny xbomb bonusy

Ta gra jest pełna funkcji, co zapewnia emocje związane z każdym obrotem. Zwycięskie symbole eksplodują, a powyższe kaskady, aby wypełnić luki. Kaskady trwają tak długo, jak tworzą nowe zwycięskie kombinacje.

Cztery animowane gobliny nad środkowymi rolkami mogą pomóc w zakończeniu wygranych. Nowa mieszanka postaci pojawia się na każdym spinu, a jeśli w jakikolwiek sposób dopasowuje się do tego samego goblina na kołowrotku poniżej, rzuci granat na rolkę w funkcji ofiary goblinów, zamieniając symbol w dziką czaszkę. Czaszki mogą działać jak inni, aby ukończyć wygrane, i pojawiają się w 3 wersjach.

Szare czaszki są martwymi dzikimi symbolami, które nic nie robią, chyba że wylądujesz 3 lub więcej na raz. Następnie przekształcają się w dziki zmartwychwstania, z dowolnymi 3, 4 lub 5+ mnożącymi odpowiednio 11x, 33x lub 55x.

Baryłka dynamitu jest symbolem XBomb, a to eksploduje, aby usunąć wszystkie standardowe symbole wokół niego. Dodaje również mnożnik 1x do każdej wygranej, jednocześnie zwiększając liczbę wierszy o 1, do maksymalnie 7 wierszy z 117 649 wygranymi sposobami.

Funkcja Evil 4 zaczyna się, gdy wszystkie 4 gobliny u góry rolki są tego samego typu. Ten sam goblin pojawia się na tronie powyżej kołowrotka 1 i trzyma mnożnik 4x. Jeśli ten sam goblin pojawi się na poniższym kołowrotku, liczy się jako 4 symbole. Każdy nowy pasujący goblin powyżej kołowrotek zwiększa mnożnik o 1x.

Wszelkie 3 lub 4 rozproszenia wprowadzą 8 lub 9 świeżych spinów bez mięsa, a dodatkowe dzikie, eksplodujące gobliny i XBombs wylądują podczas gier. Jeśli XBomb wyląduje w spinu wyzwalającym, odblokujesz wybuchowe świeże gry mięsne, z XBomb na każdym obrotu.

Goblin Feast Free Spins mogą wywołać w ramach Fresh Meat Games, a funkcja Evil 4 jest aktywna.

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Naprawiono jackpot
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Rozszerzające się szpilki
 • Losowe dziczy
 • Mnożnik dziczy
 • Ponowne spiny
 • Kaskadowe bole
 • QuickSpin
 • Funkcja hazardu
 • Kup bonus

Maksymalne zwycięstwa, średnie zwroty i zmienność złego goblinów Xbomb

Możesz wygrać maksymalnie 31 969x swojego zakładu w trakcie bezpłatnej rundy spinów. Uderz w ten cel, a funkcja Króla. Zagraj w 100.00 i możesz wygrać ogromne 3196 900.00.

Evil Goblins Xbomb to gra o wysokiej zmienności z długoterminowym procentem zwrotu 96.14%.

Nasza złe goblins Xbomb Rating

Jak widać, jest to gra pełna funkcji, która może być nieco złożona dla niedoświadczonych graczy. Oczywiście nie wszystko dzieje się jednocześnie, więc nie powinno to być zbyt wiele dla każdego, kto wcześniej grał w automaty.

Fantastyczny styl, zabawne animacje i ekscytująca rozgrywka sprawiają, że złe goblins xbomb jest grą, której nie należy przegapić w zalecanych witrynach kasyn online.

Horror Temed Games

Co robi symbol XBomb w goblice złej goblinów xbomb?

Baryłka materiałów wybuchowych Symbol złych goblinów maszyny do gniazda xbomb pojawia się losowo. Wysadza, aby usunąć wszystkie sąsiednie symbole oprócz rozproszenia i dziczy, aby wywołać kaskadę tych powyżej. XBomb dodaje również dodatkowe wiersze i mnożnik do dowolnych kolejnych zwycięstw.

Czy gliny złych goblinów ma jakiekolwiek inne funkcje?

Gniazdo zła goblins Xbomb ma wiele funkcji bonusowych. Należą do nich dzikie mnożniki, gobliny, które liczą się jako dodatkowe symbole, oraz darmowe spiny z gwarantowanymi Xbombs lub dziczy na każdym. Jeśli lubisz bonusowe rundy, to świetny wybór.

Ile linii płac ma złe goblins xbomb ma?

Zamiast stałych linii płacowych, gniazdo złego goblinów xbomb daje 729 sposobów dopasowania symboli na podłączonych rolkach z lewej strony. Liczba wierszy i sposobów wygrania może wzrosnąć do maksymalnie 117 649.

Jaki jest minimalny zakład na spin z złymi goblinami maszyn do gniazda xbomb?

Możesz zagrać w gobomb złych goblinów online za jedyne 0.20 na każdym obrotu. Istnieje kilka opcji między tym a maksymalnym zakładem 100.00, więc powinieneś łatwo znaleźć poziom, który pasuje do Twojego budżetu.

Jak niestabilna jest maszyna do gliny złych goblinów xbomb?

To jest gra o wysokiej zmienności, więc nie zdziw się, jeśli masz kilka przegranych spinów z rzędu. Przeciętne nagrody mogą być dość hojne w celu zrekompensowania, a w dłuższej perspektywie szczelinę Zła Gobllins Xbomb powraca 96.14% zakładów w nagrodach pieniężnych.

To złe goblins xbomb to dobra gra?

Uważamy, że Xbomb Evil Goblins to doskonała gra. Posiada zabawny styl kreskówki, ma ekscytującą rozgrywkę i bonusy, aby zapewnić rozrywkę. Być może jest to nieco skomplikowane dla każdego, kto ma bardzo małe doświadczenie w graniu w automatach.

Jakie gry są podobne do gliny złych goblinów online?

Gry podobne do slotu Xbomb Evil Goblins to Greedy Gobllins Slot z Betsoft i gliny gniazda gliny, która pochodzi ze studiów Playtech.

Czy mogę zagrać w gobomb złych goblinów na telefonie komórkowym?

Tak, możesz. Możesz zagrać w automatach Xbomb z Evil Goblins na iPhone'ach, iPadach, Androidzie i telefonach Windows w niektórych najwyżej ocenianych kasynach kompatybilnych z mobilnymi.

, Który tworzy złe goblins xbomb online?

Zła goblins Xbomb pochodzi z Nolimit City i jest częścią szerokiej gamy miejsc, takich jak Xways Hoarder Xsplit, East Coats vs West Coast i Infectious 5. Wszystkie gry Nolimit City mają genialne funkcje.

Kiedy wydano szczelinę Xbomb Goblins?

Piekło Xbomb Evil Goblins zostało uruchomione 12 października 2021 r.

Powiązani partnerzy kasyna

Max Damage
RTP:
95.98%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Olympus Thunder
RTP:
97.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Bushi Sushi
RTP:
96.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Rainbow Riches Pick'n'Mix
RTP:
98.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Lord Merlin and the Lady of the Lake
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Book of King Arthur
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Bushido Ways xNudge
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Desperate Dawgs
RTP:
95.03%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Rock The Cash Bar
RTP:
96.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Snakebite
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Multifruit 81
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Crazy Mix
RTP:
96.35%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki