Multifruit 81 graj online za darmo

Oprogramowanie:
Play'n Go
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
504 000 $.00
Motyw:
Owoce, bary i dzwonki, Joker

Multifruit 81 Recenzja automatów online

Jedną z najciekawszych rzeczy w tym szczelinie jest to, że jego wygląd jest zwodniczący; ma tylko cztery rolki. Ponieważ większość automatów online ma trzy lub pięć rolki, ludzie zakładają, że cztery to dziwna liczba, a zatem nie sprzyjają dużym wypłatom. Jednak rzeczywistość jest taka, że cztery rolki nie szkodzi twojego potencjału. Przez ściskanie 81 liniów wypłat i kilka sprytnych funkcji w tej grze, Play’n Go nasycił gniazdo Multifruit 81 za pomocą pięciocyfrowej jackpotu. Sam ten fakt wystarczy, aby ta gra była skromne zagrożenie dla nawet najbardziej wyszukanych miejsc wideo.

Multifruit 81 SLIT Sterowanie i konfiguracja

Z estetycznego punktu widzenia Multifruit 81 jest prostym miejscem do obejrzenia. Struktura 2D oznacza, że działa na dowolnym urządzeniu, a brak bałaganu zapewnia, że nie tracisz żadnych szczegółów podczas przełączania z pulpitu na telefon komórkowy. Tak, są tacy, którzy poczują, że wygląd jest trochę zbyt podstawowy. Ważne jest jednak, aby pamiętać, że Multifruit 81 próbuje wyczarować wspomnienia maszyn owocowych pubowych. Dlatego, podobnie jak jego odpowiedniki na żywo, w tej grze chodzi o to, co dzieje się na rolkach, a nie wokół nich.

Aby ustawić cztery rolki i 81 liniów wypłat, musisz postawić co najmniej 0.02 Monety. Dla osób, które mają więcej, maksymalny zakład na spin wynosi 100 monet. Niezależnie od poziomu, na którym grasz, stół wypłat ma natychmiastowe wygrane od 0.01 na najniższym poziomie do 50 000 na najwyższych stawkach. Kiedy połączysz symbole Jokera we właściwy sposób, będziesz mieć możliwość banknotu równie imponujących nagród bez wdrożenia w jackpot. Zanim o tym porozmawiamy, ostatnią rzeczą do odnotowania jest prędkość Multifruit 81. Ze względu na jego prosty design możesz przetoczyć się przez pojedynczy spin w mniej niż trzy sekundy. W porównaniu z innymi automatami online, które mogą potrwać ponad pięć sekund, oznacza to, że będziesz mógł uzyskać więcej z czasu online, zwłaszcza jeśli korzystasz z funkcji autoodplay.

Multifruit 81 rozgrywka i funkcje bonusowe

Jak powiedzieliśmy, jackpot gniazda internetowego MultifRuit 81 to 50 000 monet. Istnieją jednak sposoby na bank. Po pierwsze, Joker działa zarówno jako symbol Jackpot. W normalnej grze oznacza to, że Wild zastąpi wszelkie owoce lub bary. Gdzie multifruit 81 idzie lepiej niż średnie gniazdo, wyróżniając losową kołowrotek na każdym spinu. Za każdym razem, gdy Joker wyląduje na wyróżnionym kołowrotku, rozszerzy się na wszystkie trzy miejsca, a z kolei daje więcej sposobów wygrania.

Jeśli to nie wystarczy, dziczy działają również jako mnożniki. Jeśli wykonasz zwycięską kombinację z dwoma żartowcami, Twoja wypłata zostanie podwojona. Zrób to samo z trzema żartownami i jest to 5 -krotny wzmocnienie. Oczywiście, jeśli ustawiasz czterech jokerów, nie będziesz musiał się martwić o mnożniki, ponieważ będziesz bankować jackpot. Jednak używając trzech dzikich i odpowiedniego dodatkowego symbolu, nadal możesz wygrać poważne pieniądze z nagrody.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Darmowe obroty
  • Mnożnik dziczy
  • Rozszerzające się dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Wniosek

Ogólnie rzecz biorąc, Multifruit 81 to proste, ale skuteczne miejsce online. Ci, którzy pragną trochę nostalgii, będą się dobrze bawić w tej grze. Jeśli jest jeden czarny znak przeciwko temu produktowi Play’n Go, to brak dodatkowych funkcji. Bezpłatne obroty i interaktywne rundy bonusowe są postrzegane jako standard w dzisiejszym świecie gier, a naszym zdaniem jest nadzór. Ale można również argumentować, że maszyny owocowe nie zawsze były duże w bonusach, więc wszystko to związane z ogólnym motywem.

Pomijając ten fakt, Multifruit 81 to fajna gra, która ma coś dla każdego. Co więcej, pasuje do obecnych plonów klasycznych szczelin. Od JGGDRASIL's Joker Millions po ekstremalne bogactwa Green Tube, na rynku jest wiele owocowych spinnerów. Biorąc to pod uwagę, Multifruit 81 z pewnością może konkurować z najpopularniejszymi tytułami, dlatego warto sprawdzić, czy jesteś fanem internetowych maszyn owocowych.

Powiązani partnerzy kasyna

Hot
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Jackpot Ultra
RTP:
96.00%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Chase The Cheese
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Da Vinci Diamonds Dual Play
RTP:
94.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Kingdoms Rise - Shadow Queen
RTP:
96.46%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Reef Raider
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Bear Mountain
RTP:
94.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Boat Bonanza
RTP:
96.21%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Helios’ Fury
RTP:
95.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Mr. Vegas
RTP:
92.80%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Kingdoms Rise - Legend of Elvenstone
RTP:
96.84%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Krazy Klimber
RTP:
94.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni