Bushido Ways xNudge graj online za darmo

Oprogramowanie:
888
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
3 000 000 $.00
Motyw:
Azjatka, akcja/przygoda

Bushido Ways xNudge Darmowe Gry Online Recenzja

Bushido Ways Xnudge Slot Maszyna zabiera Cię z powrotem do feudalnej Japonii, gdzie wojownicy i gejsze samuraj. Ten 5-krasny automat ma 4 rzędy symboli i 1024 sposoby wygrania układu. Masz bardziej zwycięskie sposoby, gdy samuraj przecinasz dzikie symbole. Nagle dzikie zwiększają mnożniki wygranych, a symbole mogą przekształcić się w wypłatę. Istnieją 2 bezpłatne funkcje obrotów, które dają Twojemu bankrollowi kolejny strzał w ramieniu.

Ułożone symbole 3 samurajów i gejszy dodają mnóstwo atrakcyjności do wyglądu Bushido Way Xnudge, upewniając się, że jest to gra, która wygląda atrakcyjnie na komputerach PC, iOS, Android i Windows w najlepszych kasynach online. Jest to bardzo niestabilna gra, w której średnie zwroty są ustawiane na 96.1% i maksymalne wygrane mogą osiągnąć 3 000 000.00!

Jak grać w grę Bushido Ways xNudge

Czaszki znajdują się w drewnianej ramie na tle pola bitwy. Oprócz emblematów o wysokiej karcie w stylu orientalnym zobaczysz 3 pięknie renderowanych wojowników samurajskich i gejszy, a każda postać ułożyła 4 rzędy wysokie.

Ta gra pochodzi z Nolimit City i korzysta ze standardowego zestawu przyjaznych dla użytkownika elementów sterujących znalezionych w ich zakresie. Kliknij symbol "$", a ujawniasz wszystkie opcje zakładów, które trwają od 0.20 do 100.00. Karta strzałka wyzwala automatyczne obroty, a błyskawica przyspiesza, więc nie musisz czekać, aby zobaczyć wyniki.

Należy przejrzeć wypłatę przed graniem, a dostęp jest do niego za pośrednictwem 3 małych kropek na elementach sterujących. Możesz zobaczyć, jak bardzo każdy symbol płaci podczas lądowania na co najmniej 3 podłączonych rolkach z lewej strony, a czerwony samuraj płaci najwięcej, o 0.25x, 0.50x i 2x, kiedy ląduje na 3, 4 lub wszystkich 5cach. Bushido Ways xNudge Slot Maszyna równie łatwa w użyciu na komputerach, jak na telefonach komórkowych.

Bezpłatne obroty i inne Bushido Ways Xnudge Autom Bonus Funkcje

Gejsza to 4-rzędowy dziki symbol. Ląduje tylko na środkowej kołowrotku i może działać jak inni, aby ukończyć zwycięstwa. Jeśli gejsza ląduje tylko częściowo, specjalna funkcja XNudge zobacz, jak porusza się w górę lub w dół, jeden rząd na raz, aż będzie w pełni widoczna. Mnożnik wznosi się o 1x z każdym rzędem trąconym, dzięki czemu możesz uzyskać wielką wygraną od tej eleganckiej damy.

Standardowe Wilds mogą lądować w dowolnym miejscu na kołowrotkach od 2 do 5. Samuraj przeskakuje do akcji i pokrój wszelkie dziki na kołowrotki 3, 4 lub 5 na 2, 3 lub 4 symbole. Zwiększa to liczbę sposobów wygrania, do maksymalnie 12 288.

W funkcji transformacji ONI ułożone lądowanie samurajów w tym samym czasie, co symbol bonusowego maski przekształci dowolne niższe płatne znaki w czerwony samuraj.

Trzy bonusowe symbole jednocześnie przyznają Shogun, z 8 obrotami, plus 1 więcej za każdy dodatkowy symbol bonusowy w spinu wyzwalającym. W tej rundzie za każdym razem pojawi się co najmniej 1 dziki.

Jeśli 3 lub więcej symboli bonusowych wyląduje w tym samym czasie, co Dzika Gejsza, twierdzisz 8 gejszy obrotów. Wszelkie mnożniki zbudowane z funkcji XNudge pozostają aktywne przez resztę tej rundy, a gejsza pozostaje na miejscu. Dodatkowe obroty gejsze są przyznawane równe kwotę mnożnika, a pojedyncze dziki są gwarantowane na rolkach 2, 4 lub 5 w każdym obrotu.

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Rozszerzające się szpilki
 • Sticky Wilds
 • Ułożone dziczy
 • Mnożnik dziczy
 • Podzielone symbole/dziczy
 • Ponowne spiny
 • QuickSpin
 • Funkcja szturchania
 • Funkcja hazardu
 • Kup bonus

Bushido Ways xNudge Glot Maksymalne wygrane, średnie zwroty i zmienność

Całkowite wygrane z spinów samurajskich lub gejszy mogą osiągnąć ogromny 30 000 razy Twój zakład lub 3 000 000.00 na najwyższych stawkach. Bushido Way Xnudge Maszyna ma i średni powrót do graczy procentowych 96.1%, ale uważaj na wysoką zmienność, która może zobaczyć, jak rolki obracają się kilka razy między zwycięstwami.

Nasz Bushido Ways xNudge Glots Rating

Uważamy, że Nolimit City mogło zastąpić niektóre symbole kart bardziej tematycznymi obrazami, ale na bok, automat Bushido Ways xNudge to doskonała gra, z ekscytującymi funkcjami. Kopanie Wilds z mnożnikami, ulepszeniami symboli i krojeniem dzikich powiększania liczby zwycięskich sposobów może dodać dużo emocji do obrotów podstawowych.

Dodaj 2 bezpłatne funkcje gier, w których ulepszone bębny mogą prowadzić do ogromnych wypłat, a gra Bushido Ways xNudge Slots to taka, której fani starożytnych celnych i wielu bonusów nie powinni przegapić. Zagraj w najlepszych kasynach online, gdzie możesz zebrać największe bonusy powitalne.

Sprawdź więcej azjatyckich automatów poniżej

Jaka jest cecha XNudge w gniazda Bushido Ways?

Gejsza wyzwala funkcję XNudge, jeśli wyląduje na środkowej kołowrotku, ale nie jest w pełni widoczna. Traktuje w górę lub w dół, dopóki nie wypełni wszystkich 4 rzędów, a mnożnik wygranej wznosi się z każdym. Jeśli dzika gejsza, to zakończy kombinację, zwycięstwo jest mnożone w wartości przez jednak wiele szturchnięć, aby wypełnić rolkę.

To Bushido Ways xNudge Ground w grze o wysokiej zmienności?

Tak to jest. Podobnie jak inne gry o wysokiej zmienności, maszyna do gniazda Bushido Ways xNudge ma tendencję do płacenia nagród rzadziej niż gry niższej wariancji. Ale aby to zrekompensować, średnie wartości nagród mogą być wyższe, równoważąc względny brak wygranych obrotów.

Gdzie mogę wygrać prawdziwe pieniądze, grając w grę Bushido Ways xNudge?

Przeczytaj nasze recenzje najlepszych kasyn online, które niosą zasięg miasta Nolimit. Te strony pozwalają grać w gniazdo Bushido Ways Xnudge wraz z resztą gier od tego popularnego programisty. Najlepsze kasyna mają również wyjątkowe bonusy powitalne do zebrania podczas dołączenia.

Jaki jest Bushido Ways xNudge Online Glotek?

"Bushido" był kodem, w którym samuraj żył swoim życiem. Gra Bushido Ways xNudge ma feudalny japoński motyw. Starożytni wojownicy samurajowi i piękna gejsza pojawiają się na kołowrotkach, a także inspirowane azjatycką symbole kart i maski.

To Bushido Way Xnudge kompatybilny z iPhone'ami?

Możesz odtwarzać gniazdo Bushido Ways XNudge na iPhonie, iPadzie lub dowolnym telefonie komórkowym za pomocą systemów operacyjnych Android lub Windows. Oprócz zmiany elementów sterujących, które ułatwiają je do osiągnięcia, jest to ta sama gra, co wersja komputerowa.

Jaka jest maksymalna wypłata z Bushido Ways Xnudge?

Możliwe jest wygranie ogromnego 30 000 razy w całkowitym zakładach w trakcie dowolnej bezpłatnej rundy bonusowej. Zagraj w 100.00 na spin wyzwalający, co stanowi 3 000 000.00 w nagrodach, chociaż gry dodatkowe kończą się, jeśli masz szczęście trafić w ten cel.

Ile sposobów na wygraną Cross the Cross The Bushido Ways Xnudge Game?

Bushido Way xNudge Maszyna ma 1024 różne sposoby linii symboli na 5 rolkach i 4 wierszy. Potrzebujesz 3, 4 lub 5 przykładów tego samego symbolu na sąsiednich bębnach z lewej, aby wygrać. Chociaż dzikie symbole pomagają, działając jak inne w razie potrzeby.

Ile mogę postawić na każdym obrotu Bushido Ways xNudge Role?

Zakres zakładów Bushido Way XNudge Gra to 0.20 do 100.00 na spin. To hojny spread, który powinien pasować do większości graczy. Łatwo jest wybrać zakład i istnieje kilka opcji między stawką minimalną i maksymalną.

, Który rozwija grę Bushido Ways xNudge?

Bushido Ways xNudge Darmowe Gry Online pochodzi z Nolimit City. Ten deweloper ma siedzibę w Szwedie i Malcie i stoi za niektórymi z najpopularniejszych automatów, takich jak Wschodnie Wybrzeże vs West Coast i San Quentin Xways.

Kiedy wydano miejsce w Bushido Ways Xnudge?

Nolimit City wypuściło gniazdo Bushido Ways xNudge 13 kwietnia 2021.

Powiązani partnerzy kasyna

Pyramidion
RTP:
96.39%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Hot to Burn
RTP:
96.71%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Beast of Wealth
RTP:
94.17%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Taco Brothers
RTP:
96.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Ramesses Riches
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Fortune Rewind
RTP:
96.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Boom Bucks
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Elemental Gems Megaways
RTP:
96.51%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Flame
RTP:
96.61%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
LolliPop
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Aztec Blaze
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Hotel Yeti Way
RTP:
96.19%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki