Pyramidion graj online za darmo

Oprogramowanie:
IGT
RTP:
96.39%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
200 000 $.00
Motyw:
Zwierzęta, klejnoty, starożytny Egipt

Pyramidion Darmowe Gry Online Review

Podróżuj jeszcze raz na znoszoną ścieżkę do starożytnego Egiptu w automatach internetowych, w którym znajdują się piramidy, węże. Pyramidion to pełna funkcji 5-lin-liniowa gra, która stała się kolejnym wielkim sukcesem dla międzynarodowej technologii gry (IGT).

Jeśli masz jakieś doświadczenie w graniu w automatach, bez wątpienia będziesz pamiętać, że istnieje ogromna liczba gier, które są zgodne z podobnym tematem do automatu online Pyramidion. Ale to dobra rzecz dla nas graczy, ponieważ twórcy gier muszą upewnić się, że każdy tytuł ma coś wyjątkowego i interesującego, aby wyróżnić się na tle wielu innych.

W przypadku piramidion nie tylko otrzymujesz wysoce stylizowane funkcje i symbole projektowe, ale także skorzystasz z wielu rund bonusowych. Ułożone symbole, dzikie, gigantyczne symbole i w pełni dzikie bębny mogą pojawić.

Możesz zagrać w Pyramidion Slot w niektórych z naszych ulubionych kasyn online. IGT ma szeroki zakres gier, opracowany przez wiele lat, i jest to jedna z głównych atrakcji ich portfolio. Jeśli lubisz grać w gry kasynowe na urządzeniu iPhone, iPad lub Android, nie martw się, ponieważ piramidion jest w pełni zoptymalizowany do gier mobilnych.

Jeśli bogowie Egiptu są po twojej stronie, maksymalne nagrody z gry w automatach piramidów mogą osiągnąć 2 000 000.00. To duża część egipskich bogactw, które czekają.

Piramidion Slot Element i konfiguracja

Trzy ogromne piramidy powstają za widokowymi rolkami i jest ładna melodia, która wydaje się pasować do całego starożytnego tematu Egiptu. Grafika do ostrej, z odważnymi kolorami upewnia się, że jest to gra, która zwraca twoją uwagę, gdy jest ustawiona na innych w kasynach online i mobilnych.

Możesz zagrać w automat do piramidion dla stawek tak niskich jak 0.20 na spin do 200.00. To równa się zakładom od 0.01 do 10.00 na każdej z 20 linii. Jeśli otworzysz wypłatę, zobaczysz, ile razy zakładasz, że możesz wygrać, gdy lądują 3 lub więcej pasujących symboli.

Klasyczne symbole kart do gry płacą do 80 -krotnie twoje zestaw linii, a abstrakcyjne obrazy kwiatów, chrząszczy i opalania opalane płacą więcej. Jasny czerwony dziki symbol jest wart ogromnego 1000x, gdy przekracza linię, a także robienie tego, co dziczy najlepiej i działają jako inne, jeśli jest we właściwych miejscach, aby wygrać.

Same elementy sterujące są łatwe w użyciu i możesz grać na automatach piramidion z IGT zaledwie kilka sekund po załadowaniu na komputerze, iOS lub Android Mobile. Wszystkie opcje BET i funkcje specjalne są powszechne na wszystkich urządzeniach, więc nie będziesz przegrywać, jeśli zdecydujesz się grać na telefonie komórkowym.

Pyramidion rozgrywka i funkcje bonusowe

Jeśli wylądujesz 2 lub więcej zdjęć piramidy w dowolnym miejsca. Można było zobaczyć Sunbeam Wilds, które schodzą z królestwa bogów, aby dodać wiele dzikich symboli. Jeśli nagrana jest funkcja Obelisk Wild, kamienne filary powstają z podziemnego świata, pozostawiając w pełni dzikie bębny.

Symbole ułożone w wodospadzie mogą przepływać przez grę, pozostawiając wiele przykładów tego samego symbolu w dowolnej liczbie rolki. W funkcji Mighty Reel jeden losowy symbol wypełni ogromny blok 3x3 na środkowych rolkach, miejmy nadzieję, że prowadzi do wielu zwycięskich kombinacji.

Uważaj na symbol bonusowy na rolkach 1 i 3 w tym samym czasie, co grobowiec lądowania symbolu mocy na Reule 5. To zabiera cię do grobowca mocy, gdzie odkryjesz 8 wolnych spin.

Błyskawiczne śruby dodają dodatkowy spin, jednocześnie dodając dzikie symbole. Liczba Wilds jest taka sama jak bieżąca wartość miernika Power Wilds. Maksymalna wygrana w funkcji grobowca zasilania wynosi 1000 razy na Twoim pakiecie.

Istnieje jednak potencjał wygrania 10 000 razy w funkcji grobowca tajemniczych darmowych gier. Reel 5 zmienia się w pełni dziko i jest wyposażony w mnożnik nagrody 2x, jeśli jest to część zwycięskiej sekwencji. Przy następnym obrotu dzika kołowrotek może albo przenieść jedno miejsce w prawo, albo pozostać tam, gdzie jest, podnosząc mnożnik przez 1.

Trwa to, aż dziki kołowrotek przemierzy się po lewej stronie. Możliwe jest uzyskanie mnożnika 10x do końca, a jeśli idealna kombinacja Wilds przekroczy rolki w tym momencie, twierdzisz, że ogromna nagroda.

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Kolosalne symbole
 • Ułożone dziczy
 • Losowe dziczy
 • Mnożnik dziczy
 • Ponowne spiny
 • Funkcja hazardu
 • Praca

Wniosek

Chociaż grafika automatów piramidion jest dość prosta, są bardzo stylowe i nadal jest to dobrze wyglądająca gra. To dodatkowe funkcje, które sprawiają, że jest to tak bardzo popularna część igts. Z zaledwie 2 piramidami potrzebnymi do wystrzelenia respina.

Darmowe gry mogą się pojawiać rzadziej, ale kiedy to zrobią, możesz jednocześnie chwalić Anubis, Ra i Horus. Mnożniki i dodatkowe dziczy to fantastyczne funkcje, które można w pełni docenić tylko wtedy, gdy grasz w automat do piramidion w dowolnej z naszych zalecanych stron kasyn online. Wszystkie oferują również najwyższą bonus powitalny dla nowych klientów!

Powiązani partnerzy kasyna

Alkemor's Tower
RTP:
94.96%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
300 Shields Mighty Ways
RTP:
95.99%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
5 Knights
RTP:
95.35%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Victoria Wild
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Karen Maneater
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Jewel in the Crown
RTP:
98.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Age of the Gods - God of Storms
RTP:
96.14%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Magic Money Maze
RTP:
96.61%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Queen of Gods
RTP:
96.38%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
It Came From Venus Slot Sites
RTP:
95.80%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Cash Ultimate
RTP:
95.71%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Book of Aztec
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni