Elemental Gems Megaways graj online za darmo

Oprogramowanie:
Pragmatic Play
RTP:
96.51%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
500 000 $.00
Motyw:
Azjatka

Recenzja automatu online klejnoty żywiołów

Elemental Gems Megaways to azjatycki pulpit w stylu i mobilny gniazdo z 3 rolkami i różnymi sposobami wygrania w każdym spinu. Kolorowe symbole powietrza, ziemi, ognia i wody znajdują się na siatce, obok mnożnika kołowrotka, który może zwiększyć wartość wygranej do 100x!

Dziki symbol pomaga ukończyć kombinacje w tym wysoce niestabilnym szczelinie z pragmatycznej gry. Istnieje długoterminowy procent zwrotu 95.51%i szansa na zebranie wygranych do 5000 razy większego zakładu z cennych elementów.

Jak grać maszynę do gry w klejnoty żywiołów

Załaduj gniazdo Megaways klejnoty na komputer lub mobilne systemy operacyjne Android, iOS lub Windows, a znajdziesz chińskie smoki po obu stronach bębn. Symbole obejmują zielony liść, żółty płomień, lodowiec-niebieski kropla wody, fioletowy huragan i czerwony kryształ reprezentujący pierwiastki.

Inne symbole przeciwko zdobionym kamiennym skutkom pozycji symboli obejmują budynek czerwonego pagody oraz emblemat białego i złotego Yin Yang. To niezwykły styl, ale z pewnością kolorowy i jest majsterkowana, inspirowana azjatycką ścieżką dźwiękową, która pasuje do symboli orientalnych.

Możesz grać w zakresie zakładów 0.20 do 90.00 na każdym spinu w górnych miejscach automatów online, z prostymi plusami i minus sterowanie lub przyciski suwakowe używane do wyboru opcji dopasowania budżetu. Zakładka autoodplay pod głównym przyciskiem wirowania zaczyna się od szpilki obracającej się same, a "ja" na elementach sterujących zabiera cię do wypłaty, gdzie widzisz, ile jest wart każdego symbolu. Standardowe wypłaty symboliczne są uruchamiane od tylko 0.1x twój zakład od elementu wody do 1.5x dla budynku pagody.

Musisz dopasować 3 przykłady tego samego symbolu na wszystkich rolkach, aby wygrać nagrodę, chociaż Yin Yang jest dziki, więc może działać jak dowolne, jeśli to możliwe. Dziki jest również najcenniejsze ze wszystkich i jest warte 2.5x twój zakład, gdy ląduje na wszystkich 3 rolkach bez zastępowania czegokolwiek innego.

Mnożniki i inne elementarne klejnoty megaways Funkcje gniazda

System Megaways istnieje od wielu lat i widzi, że każda kołowrotek trzyma losową liczbę symboli od spinu do spinu. W przypadku klejnotów elementarnych megaways online można było zobaczyć zaledwie 3 symbole i aż 8 na rolkę. Różni się liczbą sposobów wygrania od zaledwie 27 do maksymalnie 512, a przy większej liczbie sposobów staje się bardziej prawdopodobne, że utworzysz zwycięską kombinację.

Miej oko na kołowrotek mnożnika wygranej po prawej stronie głównej gry. Pojawiają się tu pereły przycięte złotem, z których każda utrzymuje losową wartość od 1x do 100x. Położenie tego kołowrotka ma wokół niego złotą ramkę, a każda wygrana z głównych bębnów jest następnie mnożona przez wartość, która zatrzymuje się w ramce. Oczywiście są one bliższe 1x niż 100x, ale możesz mieć szczęście i wylądować symbol o wysokiej wartości obok maksymalnego mnożnika dla dużej wygranej.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Megaways
  • Ułożone symbole
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Maksymalne wygrane, średnie zwroty i zmienność

Podobnie jak wiele gier automatycznych od tego programisty, gniazdo Elemental GEMS MEGAWAYS ma maksymalną wypłatę 5000 razy. Na najwyższym stawce 100.00, składa się z potencjalnej nagrody w wysokości 500 000.00. Pragmatyczna gra ma własną 5-stopniową skalę zmienności, a ta gra trafia na poziom 5/5, więc możesz spodziewać się stosunkowo długich serii, zrównoważonych lepszymi niż przeciętnymi nagrodami.

Długoterminowy, teoretyczny procent zwrotu 95.51% jest dość niskie dla tego rodzaju gry, gdzie 96% lub więcej jest standardem.

Nasz werdykt na temat megawysów internetowych klejnotów online

Sloty w stylu orientalnym są popularne nie tylko w Azji, ale na całym świecie. Ozdobne smoki i dekoracyjne otoczenie kontrastuje z dość podstawowymi symbolami, ale maszyna do gniazda klejnotów elementarnych z pewnością nie jest mało koloru ani atrakcyjności wizualnej.

Jeśli jesteś przyzwyczajony do bardziej powszechnych 6-nowo-megawysów, z do 117 649 sposobów wygrania, być może 3-reali i maksymalnie 512 sposobów wydają się za mało za mało. Ale system działa równie dobrze i uważamy, że to właściwie miła zmiana w stosunku do zwykłego formatu.

Nie ma oddzielnej rundy bonusowej, więc cała akcja rozgrywa się na 3 rolkach, a mnożnik wygranej. Czy wszystkie elementy spotkały się, aby przyznać największe zwycięstwa? Sprawdź elementarne klejnoty megaways maszyny do automatów do najlepszych kasyn online, aby dowiedzieć się i pamiętaj, aby zdobyć najlepsze oferty bonusowe powitalne.

Ile linii wypłat ma elementarne klejnoty megaways maszyna do gniazda?

Zamiast stałych linii wypłat, gałki megaways żywiołów wypłaca się z dopasowanych symboli na dowolnych wierszach, na 3 rolkach. System Megaways umieszcza od 3 do 8 symboli na każdym szpule, co daje od 27 do 512 różnych sposobów wygrania.

Jaka jest kołowrotka mnożnika wygranej w megaways online klejnoty online?

Kołowrotek po prawej stronie głównej gry ma mnożniki wygrane. Obraca się obok głównych elementarnych klejnotów megaways, a wartość od 1x do 100x zatrzyma się w podświetlonej środkowej części. Każda wygrana jest następnie mnożona przez odpowiednią kwotę.

Czy mogę zagrać w automat do gniazda elementarnych klejnotów na telefonie komórkowym?

Możesz grać w gniazdo Elementla Gems Megaways na telefonach z Androidem, iOS i komputerami z systemem Windows. Niektóre z elementów sterujących i układu są dostosowane do łatwości użytkowania, ale rozgrywka i funkcje są identyczne z grę komputerową.

Czy elementowy klejnot megaways maszyna do gier ma bezpłatną funkcję spinów?

Nie ma oddzielnej funkcji bezpłatnych spin. Jest to stosunkowo prosta gra, w której wygrywasz z dopasowanych symboli na szpule, gdzie mnożnik wygranej może zwiększyć każdą wypłatę.

Dlaczego elementowe klejnoty megaways jest tak popularne?

Prosta rozgrywka megaways Elemental GEMS jest częścią atrakcji, ponieważ jest to miejsce dla każdego poziomu umiejętności i doświadczenia. Styl azjatycki jest również niezwykle popularny i zapewnia, że zyskuje fanów na całym świecie.

Jakie symbole są używane w klejnotach elementarnych megaways online?

Symbole na rolkach elementarnych klejnotów Megaways Machine obejmują reprezentacje powietrza ziemskiego, ognia, wiatru i elementów wodnych. Pojawia się również budynek w stylu czerwonego azjatyckiego wraz z emblematem Yin Yang, który jest dziki i dlatego może działać jak inne w razie potrzeby.

Powinienem zawsze postawić maksimum w grze megaways klejnoty żywiołów?

Maksymalny zakład na każdym obrotu klejnotów elementarnych gniazdów megaways wynosi 100.00, ale z pewnością nie ma obowiązku postawiania tak wielu. Możesz wybrać zakład zaledwie 0.10 na każdym spinu lub wybieraj wiele opcji między tymi poziomami.

Czy są jakieś gry podobne do gniazda Elemental Gems Megaways?

Jeśli podoba Ci się wygląd Element Gems Megaways, pamiętaj, aby zagrać w podobne gry, takie jak 8 tigers złoty megaways, z Skywind, Temple of Wealth, autorstwa Play’n Go, i legenda czterech bestii, autorstwa Isoftbet.

, Który tworzy klejnoty elementarne megaways online?

Gniazdo megaways klejnoty pochodzi z pragmatycznej gry. Możesz grać wraz z innymi z tego dewelopera, w tym Ultimate 5, Colossal Cash Zone i Wolf Gold w najlepszych kasynach.

, Kiedy wydano elementowy automat do gry megaways?

Pragmatic Play wydało gniazdo Elemental Gems Megaways na kasynach komputerów stacjonarnych i mobilnych 10 lutego 2022 r.

Powiązani partnerzy kasyna

Age of the Gods - Goddess of Wisdom
RTP:
94.94%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Elven Gold
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Gods of Gold Infinireels
RTP:
96.21%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Punk Toilet
RTP:
96.09%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Age of the Gods - God of Storms
RTP:
96.14%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Book of Ra Magic
RTP:
95.03%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Raging Rex 2
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Lovely Lady
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
The Keystone Kops
RTP:
95.25%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Magic Shoppe
RTP:
96.85%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
The Hot Offer
RTP:
96.57%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Hex
RTP:
96.43%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki