Elven Gold graj online za darmo

Oprogramowanie:
Microgaming
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
225 000 $.00
Motyw:
Złote/złote monety, bary i dzwonki, mity i legendy

Elven Gold Darmowe Gry Online Recenzja

Microgaming wprowadził najnowszą serię Gold od Justforthewin, o nazwie Elven Gold. Jest to miejsce, jak sugeruje tytuł, zainspirowany elfami i ich zaczarowanym środowiskiem.

Pod względem siatki Elven Gold przybywa z 5 rolkami i 40 liniami. Pod względem funkcji oferuje dość prostą rozgrywkę. Otrzymasz prysznic nagrodami pieniężnymi, rozproszeniami i bezpłatnymi spinami, aby doprowadzić cię do maksymalnej wypłaty 15 000 razy na stos. Zostań z nami, gdy przechodzimy tę recenzję Elven Gold, abyś mógł poznać elfy i zbierać te ekscytujące nagrody.

Jak grać złoto elven

Gry automatów Justforthewin są rozpoznawalne dla ich konfiguracji. Bez względu na to, czy ładujesz złoto Elven na urządzeniu telefonu komórkowym czy stacjonarnym, zobaczysz rolki na środku ekranu, przycisk kupuj darmowe spiny po lewej stronie, w stosownych przypadkach, a przyciski sterujące po prawej stronie kołowrotków. Pod kołowrotkami możesz zobaczyć wyświetlacze równowagi, wygrania i zakładu.

Pierwszym przyciskiem sterowania, który zobaczysz, jest przycisk Three-Bar. To jest przycisk, który zabiera cię do wypłaty. W środku zobaczysz nisko płatne kamienie szlachetne, w czterech różnych kolorach, a następnie zobaczysz symbole pojedyncze, podwójne i potrójne, co daje 10x do 17.5x Pakiet, a następnie najlepiej płatna elfia, dostarczająca do 30x stolików dla kombinacji 5-z.

Zchodząc w dół, widzisz przycisk autoodplay, a następnie przycisk monety, w którym możesz dostosować poziom zakładu od 0.20 do 15 punktów. Przycisk odtwarzania jest ostatnim i naciskając go, zaczniesz wirować rolki elven złota.

Elven Gold Bonus Funkcje i bezpłatne spiny

Jak wspomniano, Elven Gold oferuje dość prostą akcję na rolkach. Nastąpi"W" Wild, który może zastąpić dowolnym paskiem symboli rozproszenie w tworzeniu zwycięskich kombinacji. Rozproszenie to symbol Złotej Sowy, który może lądować w dowolnym miejscu na rolkach. Kiedy 4 lub więcej ziemi, otrzymasz nagrodę pieniężną. Ponieważ od 4 do 12 rozproszeń może wylądować, możesz otrzymać nagrodę pieniężną w wysokości 1x, 5x, 15x, 25x, 50x, 100x, 250x, 1500x lub 15 000 x.

Ale funkcja bonusu Gwiezdnego Elven to darmowe obroty. Wyzwalasz go, gdy lądujesz 3 wolne obroty symboli na środkowych rolkach. Dostajesz 3 bezpłatne spiny, podczas których wszelkie rozproszenia, które ląduje. Ilekroć lądują, zresetują również wolne spiny kontr -3. Ale kiedy wszystkie bezpłatne obroty kończą się, liczba zgromadzonych rozproszeń dostarczy nagrodę pieniężną, tak jak w grze podstawowej.

W niektórych jurysdykcjach możesz nawet skorzystać z opcji kupna premii i zamiast czekać na lądowanie potrzebnych bezpłatnych symboli spin.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Elven Gold RTP, Volatility amp; Max Win

Elven Gold to wysoce niestabilne miejsce. Jest wyposażony w RTP 96.10%i oferuje potencjał wypłaty do 15 000 razy udział.

Biorąc pod uwagę, że max zakład, który możesz umieścić na grę, to tylko 15 punktów, oznacza to, że dla tak małego zakładu możesz wygrać do 225 000 kredytów! Ta wypłata z pewnością sprawia, że gra jest bardziej niż przyzwoitym miejscem do wypróbowania.

Podsumowanie złota elven i podobne automaty

Emerald Gold mogło zaoferować największą nagrodę z trzech złotych serii, ale Gerengeti Gold zdecydowanie zaoferował najniższy. To stawia Elven Gold na środku, stąd sprawia, że jest to najbardziej odpowiedni automat do gry każdego gracza. Ponieważ ma raczej niski zakład maksymalny i oferuje wypłatę w wysokości 15 000 razy na stos, jest to niesamowity automat do gry, niezależnie od tego, czy jesteś niskim, średnim, czy o wysokim obrocie. Jego motyw Elven sprawia, że jeszcze bardziej interesujące jest wypróbowanie, więc pierwsza szansa, że masz, upewnij się, że to zrobisz na jednej z zalecanych witryn kasyn online.

, Kiedy wydano Elven Gold Darmowe Gry Online?

Microgaming wydało Elven Gold 6 lipca 2021.

, Który utworzył Elven Gold Slot?

Gniazdo zostało utworzone przez JustfortheWin, ale zostało uruchomione przez mikrogaming. JustfortheWin to jedno z wielu małych studiów, które projektują szczeliny wyłącznie do mikrogamowania.

To nagrody pieniężne rozproszenia dodane do poprzedniego wygranego wiersza?

W rzeczy samej. Ilekroć otrzymasz nagrodę pieniężną za lądowanie 4 lub więcej rozprasza.

Jak wygrać na elven złoty gniazdo online?

Nie ma dobrego ani złego sposobu wygrania w Elven Gold. Oczywiście przejdziesz do głównej nagrody w wysokości 15 000 razy palika, jeśli wylądujesz 12 rozproszeń podczas gry podstawowej lub darmowych spinów. Ale same wolne obroty są również dość mocne, więc masz dwie opcje.

, Które są symbolami obecnymi w Elven Gold Glot?

Niska płatna to kamienie szlachetne, w czterech różnych kolorach, wówczas wysokie płatne są symbole pojedyncze, podwójne i potrójne, co daje 10x do 17.5x stakon, podczas gdy najwyższa płatna jest elven dama, dostarczająca do 30x stolików dla kombinacji 5-z.

To Elven Gold to bardzo lotny gniazdo?

TAk. Elven Gold to wysoce niestabilne miejsce, o czym wskazali deweloperzy.

Czy muszę pobrać złoto Elven, aby zagrać na moim smartfonie?

Nie. Elven Gold to tytuł HTML5, co oznacza odtwarzanie na wszystkich urządzeniach, bez potrzeby pobierania oprogramowania, dlatego, niezależnie od tego, czy chcesz odtwarzać go na smartfonie, tablecie lub urządzeniu stacjonarne, po prostu go załaduj, a będzie grał płynnie.

Jakie funkcje oferuje Elven Gold Glot?

Elven Gold oferuje dziki, który zastępuje wszystkie regularne symbole, a następnie rozproszenie, które mogą dostarczyć nagrody pieniężne od 1x do 15 000 razy na stawce, oraz wolne spiny, podczas których rozrzucone i rozproszone pojawiają się i odgrywają swoje zwykłe role.

Czy są jakieś elven złota kody promocyjne?

Powinien być, powinieneś tylko je sprawdzić. Mikrogaming zwykle promuje najnowsze wydania, a ponieważ Elven Gold to dość nowa gniazdo, powinny być kilka kodów promocyjnych w najwyższych kasynach online, których można użyć. Przeglądaj naszą listę kasyn tutaj, a prawdopodobnie znajdziesz co najmniej jedną lub dwie odpowiednie opcje.

Powiązani partnerzy kasyna

Gold Vein
RTP:
95.17%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Puebla Parade
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Arabian Spins
RTP:
95.55%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Idol of Fortune
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Extra Juicy Megaways
RTP:
96.42%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Royal Unicorn
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cyrano
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Emerald King Rainbow Road
RTP:
96.71%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Prowling Panther
RTP:
96.09%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Sonic Links
RTP:
96.06%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Big Bass Bonanza
RTP:
96.71%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Yum Yum Powerways
RTP:
96.43%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki