Batman and Mr. Freeze Fortune graj online za darmo

Oprogramowanie:
Aristocrat
RTP:
96.04%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
500 000 $.00
Motyw:
Filmy, komiksy, fantazja

Batman i Mr. Recenzja automatu online Freeze Fortune

Batman i Mr. Freeze Fortune jest częścią serii gier internetowych Playtech opartych na Caped Crusader. Podobnie jak w serialu Supermana, Playtech wziął oryginalny program telewizyjny, a nie nowoczesne filmy o hicie i zamienił go w grę, która zadowolę nie tylko oldschoolowych fanów Batman.

Z 1024 sposobami wygrania i mnóstwem wspaniałych funkcji, w tym darmowych spinów, dzikich i mnożników, gracze mają wiele szans, aby zdobyć fajne nagrody w Batman i Mr. Zamrozić fortunę. Ta gra jest również częścią sieci Jackpot DC Super Heroes, w której do zdobycia są cztery progresywne jackpoty.

O Batmanie i Mr. Freeze Fortune Online Gra

Do regularnych graczy kasyna online, układ Batmana i Mr. Freeze Fortune może wyglądać trochę dziwnie. Istnieje pięć rolki, z których każdy składa się z czterech rzędów, ale skarbca z nagrody polarnej w środku sprawia, że kołowrotki dwa, trzy i cztery wyżej. Symbole na rolkach składają się z postaci i obiektów z klasycznego serialu telewizyjnego z lat 60., w tym oczywiście Batman i Mr. Freeze, Robin, Batcopter, Batmobile, czerwony telefon i słynny pasek Batmana.

Podobnie jak inne gry z serii Batman Playtech, w tym Joker Jewels i Batgirl Bonanza, logo Batmana jest dzikim i substytutami wszystkich innych symboli oprócz rozproszenia, podczas gdy Batman, Mr. Freeze i Robin mogą wydawać się ułożone w stos. Ta maszyna do gniazda używa formatu "sposobów wygrania" niż na linie, więc gracze po prostu muszą wybrać zakład między 1 a 5000 GBP.

Funkcje, specjały i symbole

Gracze, którzy lubią gry z dużą ilością funkcji, pokochają Batmana i MR. Freeze Fortune Darmowe Gry Online. Najpierw wspomniano powyżej sklepienie nagród polarnych, które można losowo wywołać podczas gry podstawowej, aby ujawnić jedną z czterech bonusów: mnożnik dzikich, mnożnik wygranej (do 10x!), Pan. Zamrozić transformację symbolu lub dziki MR. Zamrożenie obrotów. Jest też Batman vs Mr. Funkcja Freeze Free Games, która jest inicjowana przez lądowanie trzech lub więcej ikon rozproszenia bonusowego w dowolnym miejscu na rolkach. Trzy rozproszone przyznają dziesięć darmowych spinów, cztery dają 12 i pięć równych 15 darmowych spinów.

Funkcja jest odtwarzana na osobnym zestawie rolki z 2400 sposobami wygrania, a sklepienie nagród polarnych jest zastąpione dodatkowymi symbolami. Co więcej, każdy dziki symbol ma mnożnik przymocowany do niego między dwoma a pięcioma. Jeśli dwa dziczy są w zwycięskiej kombinacji, są ich mnożone, więc istnieje maksymalny potencjalny mnożnik 25!

Ponieważ ta gra jest częścią serii DC Super Heroes, gracze mają szansę wejść do progresywnego jackpotu. Każdy obrót dowolnej kwoty może losowo wywołać grę Jackpot, w której uczestnicy mają gwarancję wygrania mini, mniejszego, major lub wielkiego jackpota. Rozmiar każdego garnka jest wyświetlany u góry ekranu podczas gry i za każdym razem, gdy gracz dodaje do garnka. Wielki Jackpot jest oczywiście największym, oferującym nadludzkie kwoty gotówki. Jeśli chodzi o zwycięstwo, ten tytuł Playtech ma formułę.

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Naprawiono jackpot
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Rozszerzające się szpilki
 • Sticky Wilds
 • Mnożnik dziczy
 • Rozszerzające się dziczy
 • Ponowne spiny
 • Funkcja hazardu
Thunderstruck II
RTP:
96.65%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Money Train 3
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
The Mask
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Trump It Deluxe
RTP:
96.21%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Carnival Queen
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Noble Sky
RTP:
96.12%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Legend of the Pharaohs
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Age of the Gods - Goddess of Wisdom
RTP:
94.94%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Volatile Vikings
RTP:
96.23%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Spirit of Adventure
RTP:
96.60%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Jungle Stripes
RTP:
96.03%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Octobeer Fortunes
RTP:
96.53%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki