Cherry Blossoms graj online za darmo

Oprogramowanie:
Nextgen
RTP:
95.37%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
125 000 $.00
Motyw:
Azjatycki, podróż

Cherry Blossoms Recenzja automatu online

Gejiszy fascynują ludzi z całego świata, prawdopodobnie jeszcze bardziej po publikacji książki o gejysie i adaptacji filmowej w 2005 roku. NextGen dał nam swoje opowieści gejsze w swoim gnieździe Cherry Blossoms. Symbole na kołowrotkach będą przedstawić wam obiekty, których gejsze używają do ich sztuki uwodzenia i świątyń, w których żyli, aby się nauczyć. Cherry Blossoms to średnia wariancja gniazda, która zawiera 20 nie ustalonych linii płacowych na 5 rolkach i oferuje RTP 95.36%. Jest to automat przeznaczony dla wszystkich graczy szukających przyzwoitych, częstych wypłat, grywalnych na wszystkich urządzeniach komputerowych i mobilnych.

Skorzystasz z gry Cherry Blossoms przez NextGen, lądując pasującymi symbolami na aktywnych liniach wynagrodzeń. Ale otrzymasz także funkcje bonusowe, które zwiększą te wypłaty, takie jak dzikie, rozpraszające i bezpłatne spiny. Rozgrywka automatu nie jest złożona, ale może zabrać cię do pożądanych wypłat. Jeśli jesteś zaintrygowany motywem automatu i chcesz dowiedzieć się więcej o jego mechanice i designie, nie przestawaj czytać naszej szczegółowej recenzji automatów wiśniowych.

Sterowanie i konfiguracja kwiatów wiśniowych

Szelec do gniazda Cherry Blossoms to zoptymalizowany mobilny gniazdo wideo, więc nie będziesz mieć problemów z jego wydajnością, bez względu na to, czy będziesz grać na urządzeniu z napędem iOS, czy na Androidzie. Niezależnie od tego, czy używasz iPhone'a, iPada, czy dowolnego smartfona lub tabletu działającego na Androidzie, jest całkowicie nieistotne, ponieważ gra będzie działać tak samo na dowolnym urządzeniu na wszystkich najlepszych kasynach online.

Na środku ekranu, po prawej stronie, zobaczysz gigantyczny przycisk "Odtwarzaj". Naciskając lub stukając, zaczniesz wirować rolki. Z drugiej strony w prawym górnym rogu znajdziesz przycisk "Ustawienia", który będziesz musiał nacisnąć, aby dostać się do innych opcji istotnych dla sesji gier. Najpierw zobaczysz głośnik, który wyłącza lub włącza dźwięki gry, wówczas zobaczysz opcję "AutoPlay", opcję wypłaty lub "I" oraz przycisk konfiguracji BET przedstawiony z obrazem monet.

Klikając lub stukając monety, otworzy nowe okno, przedstawiając liczbę linii i wartości monet dla każdej linii płac, które tworzą całkowitą zakład. Ponieważ linie wynagrodzeń nie są ustalone, możesz grać na czymkolwiek od 1 do 20. Wartość monet lub zakład na linię może przejść od 0.01 do 5 punktów, co czyni całkowity zakład w dowolnym miejscu od 0.01 do 100 kredytów.

Po kliknięciu lub dotknięciu przycisku "I" otrzymasz dostęp do wypłaty. Zobaczysz, że 9s i 10s płacą 125x zakład, JS i QS 150X oraz KS oraz jako 200X zakład linii. Są to oczywiście najniższe opłacające symbole. Wentylator ręki gejszy i papierowa latarnia dają 300x zakład linii, a wielki dzwonek daje 500x zakład linii. Świątynia jest jednym z symboli o wysokiej wartości, dającym 2500x zakład linii, a następnie rozproszenie, które daje 200x całkowity zakład. Dziki jest symbolem gejszy, co daje najlepszą wypłatę w gnieździe za kombinację 5-z kinków, 12 500x zakład liniowy. Oczywiście, Wild będzie również grał w innych role w wiśniowym miejscu online, ale wkrótce się o nich dowiesz.

Funkcje bonusowe Blossoms i bezpłatne obroty

Rozgrywka jest dość prosta w wiśniowych automatach online. Wszystko, co musisz zrobić. Wygrane rozproszone są wyjątkiem, ponieważ rozproszenia płacą w dowolnym miejscu, gdzie lądują na rolkach.

Teraz, jak wspomniano, Wilds odgrywają dwie ważne role w automatach, oprócz wypłaty za zwycięską kombinację z własnymi symbolami. Po pierwsze, będą uczestniczyć w innych zwycięskich kombinacjach, ponieważ będą działać jako substytuty innych symboli, z wyjątkiem rozproszenia, aby ukończyć wygraną. Ale nie tylko to. Ich wtórną rolą jest podwójne wygrane dla każdej kombinacji, w której uczestniczyli jako substytuty.

Z drugiej strony rozproszenie, który jest symbolem kwiatu wiśni, będzie odgrywać jedną istotną rolę. Trzy, cztery lub pięć rozpraszach kwiatu wiśni pomogą Ci wyzwolić 15, 20 lub 25 darmowych spinów. Mówimy istotną rolę, ponieważ podczas wolnych obrotów wszystkie twoje wygrane zostaną pomnożone przez 3x! Co więcej, wolne spiny można się cofnąć, zapewniając większe szanse na wygranie znakomitych, potrójnych wygranych.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Mnożnik dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

WNIOSEK KWÓRY KWÓRY

Najwyraźniej automat online Cherry Blossoms oferuje ciekawy, autentyczny motyw, prezentowany pięknie i odpowiednio. Ale to również ładnie się opłaca, pod warunkiem, że wylądujesz kombinację z pięcioma dzikimi lub rozproszonymi podczas wolnych spinów. Twoja wygrana zostanie potroiona, a będziesz odtwarzać bezpłatne spiny. Wynik tego typu rund wyniesie od 60 000 do 187 500 punktów, dzięki mnożnikowi 3x.

Jednak w następnym gniewu jest o wiele bardziej satysfakcjonujące szczeliny, z którymi można się również cieszyć. Jeśli masz motyw w stylu amerykańskim, będziesz się świetnie bawić, grając w Big Foot, 5-kołowe miejsce z 25 liniami wypłat inspirowanymi tajemniczym, wysokim stworzeniem z ogromnymi stóp Bigfoot. Temat przedstawia humorystyczny akcent, prawda, ale oferowane wypłaty są dość poważne. Możesz uzyskać do 200 000 punktów na spin, jeśli wylądujesz kombinację z najlepiej płatnym symbolem podczas bezpłatnych spinów.

Jeszcze bardziej niestabilną i satysfakcjonującą opcją może być Gorilla Go Wilder. Jest to kontynuacja jednego z najpopularniejszych automatów NextGen, Gorilla Go Wild i może dostarczyć wypłatę prawie 3 milionów kredytów. MAX BET jest dość nieznaczny, 75 punktów, w porównaniu z 37 500 -krotnym maksymalnym potencjałem, jaki ma do zaoferowania miejsce.

Sprawdź Cherry Blossoms, Gorilla Go Wilder i inne najlepsze automaty w niektórych z naszych zalecanych miejsc na automatach online.

Powiązani partnerzy kasyna

9 Blazing Diamonds WOWPOT
RTP:
93.30%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Crystal Cavern Megaways
RTP:
96.46%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Tales of Asgard - Loki’s Fortune
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Spin-Vention
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Time Machine
RTP:
95.70%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Piggy Riches Megaways
RTP:
94.72%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Weekend In Vegas
RTP:
96.60%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Raging Storms
RTP:
96.47%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Pile ‘Em Up
RTP:
96.22%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
777 Super BIG BuildUp Deluxe
RTP:
96.19%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Rock The Cash Bar
RTP:
96.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Toki Time
RTP:
97.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni