Tales of Asgard - Loki’s Fortune Online graj online za darmo

Oprogramowanie:
Play'n Go
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
2 000 000 $.00
Motyw:
Mity i legendy, nordycka mitologia

Tales of Asgard: Loki Fortune Darmowe Gry Online Review

Zadowolony syn Odin i brat Thora gwiazdy w Tales of Asgard: Lokiego Fortune Machine From Play'n Go. Siedzi obok siatki 5x5 inspirowanych nordycznymi symbolami, czekając na wyzwolenie dodatkowych funkcji, takich jak transformacje, dzikie substancje i rozszerzając sposoby wygrania.

W dowolnym momencie udzieli modyfikatorów psot, aby dodać dodatkowe dzikie, podzielone symbole lub zabrać do bezpłatnej funkcji bonusowej spinów. Tales of Asgard: Fortuna Lokiego to gniazdo o wysokiej zmienności, w którą można grać na komputerach i telefonicznych. Ma średni procent zwrotu 96.2%, a Loki może traktować cię na fortunie o wartości 20 000 razy na twoich zakładach w naszych ulubionych witrynach Play'n Go.

Jak grać w Tales of Asgard: Lokiego's Fortune Slot

Dzięki filmom Marvela, nordyccy bogowie stali się sławni na całym świecie i chociaż tak naprawdę nie dostajemy wersji postaci Toma Hiddlestona, na projekt ma wyraźny wpływ serial filmowy. Załaduj gniazdo fortuny Asgard: Loki na komputer PC, Android, iOS lub Windows Mobile, a widzisz animowaną postać z boku kołowrotków, w swoim pałacu Asgardian.

Symbole obejmują rytury o niższej wartości, a także rzeźbione konie, węże, smoki, Thor i Odin. Uśmiech się Loki pojawia się również jako specjalny dziki symbol, z mocą, aby działać jak inni, aby ukończyć zwycięstwa. To stylowa gra z filmową ścieżką dźwiękową i kilka fajnych animacji.

Standardowe elementy sterowania Play'n GO są tutaj używane i są one łatwe w użyciu, z przewijającym paskiem pod rolkami zawierającymi opcje zakładów od 0.10 do 100.00 za spin w najlepszych kasynach online. Inne standardowe przyciski zawierają pomarańczowe strzałki w okręgu, które wyzwala tryb automatycznego spinsów, oraz "I", który odblokowuje wypłatę.

Paytable pokazuje, ile wygrasz z różnych symboli, gdy dopasujesz 3 lub więcej w dowolnych rzędach, na podłączonych rolkach z lewej strony. The Tales of Asgard: maszyna do gniazda fortuny Lokiego daje 3125 różnych sposobów ich wyrównania, a najcenniejsze symbole są warte maksymalnie dwa razy większe zakłady.

Bezpłatne obroty i inne opowieści o Asgardu: Funkcje automatu Fortune Lokiego

Tajemnicze symbole mogą wylądować w dowolnym momencie i chociaż te działają jako blokery i utrudniają wypełnienie kombinacji, wszystko jest wybaczone, gdy pojawia się dziki symbol Loki. Wszystkie tajemnicze symbole przekształcają się w wiele przykładów innego typu. Mogą również podzielić na 2 symbole, jeden powyżej, co zwiększa liczbę sposobów wygrania, i możliwe jest zbudowanie ogromnych 100 000 zwycięskich sposobów z tej ekscytującej funkcji.

Postać Lokiego z boku rolki pomaga w losowych czasach, z modyfikatorami psot. Może umieścić od 1 do 3 dzikich na siatkę, podzielić tajemnicze symbole lub dodać do gry symbole rozproszenia klejnotów, aby pomóc Ci uruchomić bezpłatną bonus.

W tej kolejności dowolne symbole rozproszenia 3, 4 lub 5 wywołały 8, 12 lub 15 wolnych spinów. Dodatkowe dzikie i tajemnicze symbole pojawią się podczas rundy, chociaż nie można odzyskać darmowych spin.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu

Tales of Asgard: Fortune Maksymalne zwycięstwa Lokiego, średnie zwroty i zmienność

Możliwe jest osiągnięcie maksymalnej wygranej na 20 000 razy na swój zakład z wystarczającą podzieloną tajemniczą symbolami, które zsumowałyby 2 000 000.00 Wypłata na najwyższym pakiecie. Zachowaj ostrożność, ponieważ Loki jest podstępną postacią, a ta gra ma wysoki poziom zmienności, który przez jakiś czas widział róra między zwycięstwami, podobnie jak w przypadku wielu najlepszych gier automatycznych. Jest przyzwoity średnia powrót do procentu graczy 96.2%, aby to nadrobić.

Our Tales of Asgard: Loki w fortuny

Popularność nordyckich bogów i niezwykłe funkcje bonusowe z pewnością sprawi, że opowieści o Asgardu: Fortune Slot Lokiego wielki sukces Play’n Go. Odpowiednio dramatyczne symbole dodają do stylu, a są kilka przyjemnych animacji, aby jeszcze bardziej zwiększyć wygląd.

Transformacje symboli tajemniczej mogą często prowadzić do dużych zwycięstw, chociaż nie jest to gwarantowane, a pomocne modyfikatory, takie jak dodatkowe dzikie i podzielone symbole, są przydatnymi cechami. Będziesz cieszyć się więcej podczas bezpłatnych gier, ale szkoda, że nie możesz odzyskać rundy.

Poznaj symbole Asgardian i psotną postać, gdy grasz w opowieści o Asgard: automat Fortune w naszych najlepszych kasynach online.

Gry tematyczne mitów i legendy

Arabian Nights> 200% Premia powitalna do C 300 $ + 25 Kręci się" data-offfer_id ="2977" data-site_offer_id ="10915" terminów danych ="Zastosuj 19+ Tamp;C. Grać odpowiedzialnie. Obowiązują pełne warunki. Ta oferta nie jest dostępna dla graczy mieszkających w Ontario." data-Cta ="1" WłOotliwość danych ="Średni" Data-MaximumWin ="2400000" data-operator_item_id ="402E307B-B85B-4C0A-AC4C-ED5236340FF5" data-oplist_index ="oplistimp_5">

Gdzie jest najlepsze miejsce do gry w opowieści o Asgard: maszyna do gry w fortunie Lokiego?

Śledź nasz przewodnik po najlepszych kasynach online, które niosą opowieści o Asgardu: Fortune Loki. Znajdziesz fantastyczny wybór gier, hojnych bonusów i najlepszej obsługi klienta na tych w pełni licencjonowanych i uczciwych stronach.

Ile mogę wygrać z Tales of Asgard: Loki Fortune Darmowe Gry Online?

Możesz wygrać do 20 000 razy swój zakład z The Tales of Asgard: Loki Fortune Slot. Jest to możliwe z wielu podzielonych symboli, które mogą zwiększyć liczbę zwycięskich sposobów, w połączeniu z najcenniejszymi symbolami na rolkach.

Jaka jest tajemnicza cecha opowieści o Asgard: Lokiego Fortune Slot?

Tajemnicze symbole mogą lądować na szpachach opowieści o Asgard: maszyna do gniazda fortuny Lokiego w dowolnym momencie. Działają one jako blokery, ale jeśli pojawi się dziki symbol Loki, przekształcają się w przykłady jednego innego typu symbolu.

Czy opowieści o Asgard: Loki w fortuna ma darmowe obroty?

Zagraj w Tales of Asgard: Loki Fortune Darmowe Gry Online, a możesz cieszyć się 8, 12 lub 15 darmowymi spinami, gdy tylko 3, 4 lub 5 symboli rozproszenia lądują jednocześnie. W tej rundzie pojawią.

Ile linii płacowych ma opowieści o Asgard: Loki's Fortune Slot?

Zamiast linii płacowych opowieści o Asgard: Loki Fortune Slot ma 3125 sposobów na wygraną na 5 rolkach i 5 rzędach. Płaci nagrodę, gdy 3, 4 lub 5 przykładów tego samego symbolu ziemi w dowolnym rzędzie, na sąsiednich bębnach z lewej strony.

Czy mogę zagrać w opowieści o Asgard: automat do gry w fortunie Lokiego na telefonie komórkowym?

Możesz grać w opowieści o Asgard: Loki na gniazdo fortuny na telefonach komórkowych i tabletach z systemem Android, urządzenia zasilane przez system Windows, iPhone'ach i iPadach. Można go grać w jednych z najlepszych kasyn zoptymalizowanych mobilnych.

Czy powinienem grać w opowieści o Asgard: Loki Fortune Darmowe Gry Online na maksymalnym zakładach?

Maksymalny udział na spin opowieści o Asgard: Fortune Lokiego wynosi 100.00. Z pewnością nie trzeba się postawić tak dużo i możesz zejść w dół do zaledwie 0.10 na każdym spinu, z wieloma opcjami między tymi poziomami.

Jakie gry są podobne do opowieści o Asgard: Loki Fortune Slot?

Jeśli lubisz motyw Norse Gods of the Tales of Asgard: Loki Fortune, nie przegap podobnych gier, w tym The Legend of Loki Autsf.

, Kto tworzy opowieści o Asgard: Lokiego Fortune Darmowe Gry Online?

The Tales of Asgard: Loki Fortune Slot to dzieło Play'n Go. Inne trafienia w tej niezwykle popularnej zasięgu to Reactoonz 2, Snakebite, The Wild Class i Rise of Olympus.

Kiedy był The Tales of Asgard: Loki Fortune Slot Maszyna?

Play'n Go wypuścił Tales of Asgard: Loki Fortune Slot 28 października 2021.

Foxy Dynamite
RTP:
94.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Star Clusters Megaclusters
RTP:
96.54%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Western Gold
RTP:
96.12%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Doctor Love on Vacation
RTP:
95.42%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Snake Arena
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Bobby 7s
RTP:
95.15%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Safari Sam
RTP:
97.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Phantom of the Opera LinkWin
RTP:
96.08%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Mysterious Egypt
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Pinocchio's Fortune
RTP:
95.02%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Grand Tiger
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
9 Blazing Diamonds WOWPOT
RTP:
93.30%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni