Sunny Fruits - Hold and Win Online graj online za darmo

Oprogramowanie:
/images/auto/o/89022/bfba7c7376.png
RTP:
95.05%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
CA 100 000 $.00
Motyw:
Owoce, siódowce

Sunny Fruits: Hold and Win Darmowe Gry Online Recenzja

Zachowując tradycyjny i retro motyw, Sunny Fruits: Hold and Win Glot z Playson składa się z regularnej siatki 5x3. Gra umożliwia generowanie wypłat od lewej do prawej za pomocą 10 różnych linii płac. Istnieje wiele opcji zakładów, które możesz wybrać i możesz pomnożyć swoje wygrane przez do 1000x. Oznacza to, że gra oferuje nagrodę Jackpot o pojemności 10 000. Gra oferuje prostą akcję spinningową, a także kilka nowoczesnych elementów. Te nowoczesne elementy obejmują funkcje takie jak rozproszenia, dziczy i bonusowa runda z mini, major i wielką nagrodą Jackpot do zdobycia.

Jak grać słoneczne owoce: trzymaj i wygraj automat online

Playson stara się udostępnić swoje gry na szerokiej gamie platform, takich jak wiele najlepszych automatów online. Z tego powodu możesz uzyskać dostęp do tej gry na wszystkich urządzeniach, w tym urządzenia komputerowe, mobilne i tabletu. Wszystkie urządzenia mobilne mogą obsługiwać grę, w tym urządzenia z Androidem i iOS. Aby zagrać w grę, po prostu określ żądany zakład i obróć rolki, aby wygrać do 10 000 monet. Zobaczysz wszystkie elementy sterujące poniżej siatki, która zawiera płatnik w prawym dolnym rogu. Możesz użyć zakładki "BET" poniżej siatki, aby wybrać żądany zakład. Zapraszam do wystawiania zakładu od 0.10 do maksymalnie 100 na spin. Możesz łatwo wybrać MAX BET, klikając kartę "Max". Zobaczysz opcję rozpoczęcia gry lub wybrania automatycznych obrotów po prawej stronie kołowrotków.

Sunny Fruits: Hold and wygraj bonus i darmowe obroty

Zabawa zaczyna się w słonecznych owocach: trzymaj i wygrywając bazę, która ma świetne nagrody do zdobycia, gdy grasz w najlepsze miejsca w automatach online. Owocowe symbole dzielą się na różne ikony o wyższych i niższych płatnościach. Owoce o niższych płaconych obejmują wiśnie, pomarańcze, cytryny i śliwki. Wylądować 3 do 5 symboli razem na rolkach i możesz zarobić do 500 monet. Im wyższe płatne owoce obejmują melony, winogrona i gruszki.

Te wypłaty do 1500 monet za linię 3 lub więcej pasujących symboli. Jasny czerwony 7 jest symbolem o najwyższej wartości. Może nagrodzić do 2500 monet w jednym spinu. Dzikie chili może zastąpić inne symbole, z wyjątkiem symbolu bonusowego. Pojawi się tylko na bębnach 2, 3, 4 i 5. Promienne słońce jest symbolem bonusowym. Potrzebujesz 6 lub więcej, aby uruchomić rundę bonusową. Bonusowa gra obejmuje lepkie symbole i respiny. Na rolkach znajdują się tylko bonusowe symbole, a runda będzie trwała, aż nie będzie już odpowiedzi. Otrzymasz nagrodę mini, major lub wielkiego jackpota pod koniec gry bonusowej.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Naprawiono jackpot
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Sticky Wilds
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Sunny Fruits: Hold and Win Jackpot, RTP i zmienność

Słoneczne owoce: Hold and Win Slot oferuje średni do wysokiego poziomu wariancji, a RTP to 95.05%. Ma w ofercie stosunkowo skromną kwotę jackpota, która dochodzi w sumie 1000x Twój udział. Jeśli umieścisz maksymalny zakład 100 monet na spin, może to spowodować odejście z 10 000 monet.

Sunny Fruits: Hold and wygraj podsumowanie i sugestie dotyczące gry

Jeśli lubisz oldschoolowe automaty, docenisz oldschoolową i klasyczną naturę tej gry. Sunny Fruits: Hold and Win by Playson przynosi jednocześnie klasyczną akcję retro i nowoczesne funkcje. Ciesz się wirującymi symbolami retro, jednocześnie zwiększając nagrody nowoczesnymi funkcjami, takimi jak dzikie chili i bonusowe słońce. Masz również okazję wygrać nagrodę mini, major lub wielką jackpot, która może osiągnąć do 10 000 twoich zakładów.

Jeśli jesteś wysokim rolkiem, możesz być zainteresowany kilkoma wyższymi gierami automatów. Na szczęście Playson ma wiele różnych tytułów na rynku. Niektóre tytuły dostępne przez Playson to Solar Temple, która oferuje mnóstwo nowoczesnych funkcji. Możesz także sprawdzić Fruit Xtreme, gdzie masz szansę wygrać do 500 000. Możesz odkrywać więcej tytułów Playson lub zagrać w słoneczne owoce: przytrzymaj i wygraj w dowolnym z naszych wybranych kasyn online. Po prostu przejdź do naszej zalecanej listy kasyn, aby uzyskać więcej gier i ofert epickich.

Bison Battle
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Jurassic Party
RTP:
96.47%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Aztec Power
RTP:
95.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Snow Leopard
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Reactoonz 2
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Jungle Gorilla
RTP:
96.56%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Joker Gems
RTP:
96.30%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Wild Wild Riches
RTP:
96.77%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Doctor Love
RTP:
95.04%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Amber Sterling’s Mystic Shrine
RTP:
96.31%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
9 Pots of Gold HyperSpins
RTP:
96.24%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Raging Rex 2
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki