Incan Adventure graj online za darmo

Oprogramowanie:
Microgaming
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
288 000 $.00
Motyw:
Aztek

Recenzja automatu online Incan Adventure

Gdy tylko załadujesz szczelinę przygodową Incan na komputer, iOS, Android lub Windows Mobile w kasynach mobilnych, zdasz sobie sprawę, że nie jest to zwykły automat do gniazda. Zamiast kołowrotek i liniów wypłat masz na górze sieć bloków z kamiennym skutkiem z kreskówką w stylu anime, gotową do wiercenia w skałach. Powyżej, w układzie zorientowanym na portret, widzisz posągi Incan, miernik zasilania baterii i miernik wiertła.

Twoim zadaniem jest wiercenie wyróżnionych bloków, aby dotrzeć do kolorowych sekcji w centrum siatki, gdzie starożytne skarby Inków czekają. Nagrody obejmują nagrody pieniężne z różnych złotych posągów i bloków diamentowych, a także klawisze, które odblokowują nowe poziomy, dodatkowe ładowanie baterii i super wiertar.

Incan Adventure jest zasilana mikrogamingiem, ale opracowano we współpracy z Independent Gacha Studios.

Jak grać w automatach przygodowych Incan

Hojne rozprzestrzenianie się opcji BET przyciągnie graczy o różnych budżetach i poziomach umiejętności. Możesz umieścić udział w 0.20 na blok lub podnieś zakłady przez wiele poziomów do maksymalnie 100.00. Łatwe w użyciu elementy sterujące sprawiają, że gra Incan Adventure jest odpowiednia dla każdego, z plus i minus zakładki używane do regulacji stawek.

3 małe linie obok przycisków BET prowadzą do wypłaty dostępnych w najlepszych miejscach online, gdzie widzisz, ile jest warte każdego symbolu, oraz sekcja samouczka obejmująca nietypową rozgrywkę. Aby przesunąć dziewczynę i jej wiertło, po prostu klikasz blok obok niej, przesuwając się przez labirynt kamienia i ujawniając specjalne bloki wewnątrz.

Ponieważ jest to gra typu arcade, która polega na wejściach graczy w celu kierowania wiertłem, nie ma szybkiej gry ani opcji automatycznych spinów.

Darmowe gry i inne funkcje przygody Incan Adventure

Kliknij lub naciśnij blok, aby się poruszać, i skieruj się w kierunku specjalnych sekcji, aby wygrać nagrody, ale uważaj na bloki ścienne, ponieważ nie można się w nich wiercić. Zwykłe bloki mogą przyznać wypłaty gotówkowe lub wypełnić liczniki, aby uaktualnić wiertarkę do złotej wersji, która potrójnie wypłatę. Inni naładują baterię, która powoli brakuje energii podczas wiercenia. Jeśli będzie całkowicie płasko, gra resetuje się i musisz ponownie wiercić, aby uzupełniać liczniki.

Złote bloki mogą zapłacić 24 -krotny zakład, z blokami 2x2 i 3x3 o wartości odpowiednio do 120x i 480x. Bloki diamentowe 2x2 i 3x3 płacą 240x i 960x. Złoto i diamenty są trudniejsze do wiercenia, więc będziesz musiał mieć kilka prób, z których każda kosztuje pieniądze.

Bloki posągu mogą również oprzeć się kilku próbom, ale po zerwaniu zbierają się w metrze. Jeśli otrzymasz 3 bloki posączne, uruchamiają one bezpłatną funkcję bonusową, która odgrywa ponad 7 poziomów. Są one podobne do darmowych spinów, a przechodzisz poziomy, znajdując ukryte klucze, zbierając 1000x jackpot na górze.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Kolosalne symbole
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Maksymalne zwycięstwa, zmienność i zwroty Incan przygoda.

Możesz odkryć wygraną 288 000.00 Kiedy grasz w Game Incan Adventure w maksymalnych stawkach. Jest wyposażony w wysoką zmienność, co oznacza, że może być konieczne wiercenie przez kilka nie wygranych bloków, aby dotrzeć do ukrytych skarbów. Ogólnie rzecz biorąc, ma doskonały średni powrót do procentowego procentowego wynoszącego 96.25%.

Nasz werdykt na temat gry przygodowej Incan

Gry zręcznościowe są często bardzo udane, a kiedy mają szansę wygrać duże nagrody, stają się jeszcze bardziej atrakcyjne. Gra Incan Adventure wygląda imponująco na komputerach i telefonicznych i spełnia swoją nazwę, gdy przechodzisz wirtualną przygodę przez starożytne ruiny.

Przygotuj się na wysoką zmienność, ponieważ wybrany zakład przechodzi tylko przez jeden blok i może to zająć kilka prób, zanim odblokujesz wielką wygraną. Jeśli podoba Ci się ten temat, ale wolisz konwencjonalną maszynę do gniazda, wypróbuj złoty szczelin.

Znajdziesz te gry, a także wiele innych w naszych najlepiej ocenianych kasynach online, w których czekają najlepsze bonusy powitalne na kolekcję.

Powiązani partnerzy kasyna

Gorilla Go Wilder
RTP:
97.04%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Rich Wilde and the Shield of Athena
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Miles Bellhouse and his Curious Machine
RTP:
95.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Quick Hit Platinum
RTP:
94.06%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Hot 81
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Pink Elephants
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Vault of Fortune
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Sweet Bonanza
RTP:
96.48%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
The Grand Galore
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Gold Vein
RTP:
95.17%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
7th Heaven
RTP:
95.80%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Robbie Jones
RTP:
96.47%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni