The Mummy Win Hunters Epicways graj online za darmo

Oprogramowanie:
Fugaso
RTP:
95.82%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
500 000 $.00
Motyw:
Starożytny Egipt

Mumia wygrywa Hunters Epicways Darmowe Gry Online Recenzja

To oszałamiający przykład miejsca na starożytnym Egipcie, z kamiennymi rolkami zawierającymi szczegółowe obrazy królewskiej, bogów, posągów kotów i innych klasycznych symboli. Nawet emblematy kart do gry mają dla nich blask.

Pustynna ścieżka dźwiękowa w stylu egipskim i wysokiej jakości egipska pomagają przetransportować cię z powrotem do czasu faraonów na PCS. iOS, Android i Windows Mobiles w najlepszych kasynach online. Bez wątpienia zauważysz, że liczba symboli na każdym kołowrotku jest różna i można było zobaczyć zaledwie 2 lub aż 6. Jest to system Epicways, który daje od 64 do 15 625 różnych sposobów ustawiania symboli na 6 rolkach. Łatwiej jest zdobyć wygraną, gdy jest widoczne więcej symboli.

Dziki faraon pomaga ukończyć kombinacje, a mumia wystrzeliwują od 10 do 50 wolnych spin.

Jak grać w automatach do Mumii Win Hunters Epicways

Rozpoczęcie pracy jest łatwe i nie przedstawi nikomu problemów. Wybierz proste przyciski strzałek w górę i w dół, aby wybrać stawki z niskiego limitu 0.10 na spin do maksymalnie 10.00. W niektórych jurysdykcjach (choć nie Wielka Brytania) możesz wpaść do bezpłatnych gier, aby uzyskać zakład poboczny w wysokości 100 razy.

Wygrywasz za każdym razem, gdy 3 lub więcej przykładów tego samego symbolu ziemi na podłączonych rolkach, zaczynając od lewej strony, a przycisk "ja" nad grą zabiera cię do wypłaty, gdzie widzisz, ile jest warte każdego.

W zależności od liczby roli, na których lądują, symbole kart o najniższej wartości są warte między 0.1x i 0.5x zakład i najlepiej płatny symbol Anubis powracają z 0.5x do 25x. Inne przyciski sterujące wyzwalają automatyczne obroty, a symbol zegara otwiera historię gry.

Darmowe spiny i inne dodatkowe funkcje Mumia Win Hunters Epicways

Chociaż symbol faraona nie płaci niczego sam, może wkroczyć dla wszystkich, z wyjątkiem mumii, aby wypełnić luki w serii innych symboli i wygrać. Symbol rozproszenia mumii rozpakowuje bezpłatną rundę gier, z dowolnymi przykładami 3, 4, 5 lub 6 uruchamiającymi odpowiednio 10, 15, 25 lub 50 spins.

Przed rozpoczęciem bezpłatnych spin. Ułatwia to ukończenie wielu kombinacji jednocześnie, a jako dodatkowa uczta nie musisz nawet widzieć tego symbolu na sąsiednich bębnach, ponieważ tylko 3 lub więcej, na jakiejkolwiek kołowrotku wystarczy, aby zdobyć wygraną. Jeśli widzisz wystarczająco dużo mumii w dowolnej bezpłatnej grze, przyznają dodatkowe obroty.

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Megaways
 • Ułożone symbole
 • Rozszerzające się dziczy
 • Ponowne spiny
 • QuickSpin
 • Funkcja hazardu
 • Praca

Mumia wygrywa Hunters Epicways Slot Maksymalne wygrane, zmienność i średnie zwroty

Wysoka zmienność maszyny do gniazda mumii wygrywającej Hunters może prowadzić do zaklęć utraty spinów, ale wypłaty są zwykle stosunkowo wysokie. Jeśli grasz na maksymalnych stawkach 10.00 za spin, możesz potencjalnie wygrać 500 000.00 w jednym spinu w kasynach online lub mobilnych. Jako średnio zwraca się 95.82% stawek w nagrodach pieniężnych.

Nasze przemyślenia na temat mumii wygrywają Hunters Epicways

Deweloperzy muszą ciężko pracować, aby wyróżnić się na egipskim automatu o ogromnej puli podobnych gier, ale uważamy, że Fugaso wykonało tutaj świetną robotę. Mechanizm Epicways to rażąca kopia popularnego systemu Megaways, ale działa dobrze i dodaje emocji do każdego obrotu. Wolelibyśmy jednak wyższy maksymalny poziom zakładów.

Dzikie substytucje i bezpłatne gry z rozszerzającymi się symbolami są bardzo powszechnymi cechami gier opartych na starożytnym Egipcie i mogą prowadzić do częstych wypłat. Jeśli chcesz podobną grę, w której możesz grać do 100.00 na spin, a następnie zagraj w oko gniazda króla Jackpot Horus z Blueprint Gaming.

Sprawdź te i wiele innych gier, w najlepszych kasynach online. Te przedstawione tutaj mają największe oferty bonusowe powitalne.

Powiązani partnerzy kasyna

Ogre Empire
RTP:
95.22%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Starmania
RTP:
97.87%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Dolphin Reef
RTP:
95.01%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Super Joker
RTP:
96.52%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Vault of Fortune
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
The Ghouls
RTP:
94.80%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
TNT Tumble
RTP:
96.11%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Da Vinci Creations
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
What the Fox Megaways
RTP:
95.71%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Crystal Cavern Megaways
RTP:
96.46%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Fruit Party 2
RTP:
96.53%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Big Bad Wolf
RTP:
97.35%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni