Starmania graj online za darmo

Oprogramowanie:
Nextgen
RTP:
97.87%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
200 000 $.00
Motyw:
Klejnoty, przestrzeń

Recenzja automatów online Starmania

Sloty przedstawiające wszechświat lub naszą wyobraźnię na ten temat są obfite. I oczywiście, odkąd gwiazdy, planety, księżyc i słońce to jedne z najbardziej intrygujących ciał astronomicznych. Jeśli jesteś fanem Netent's One i jedynego Starburst, to absolutnie pokochasz Starmania przez NextGen. Jest to miejsce podobne do mega hitera Netent pod względem reprezentacji tematycznej, choć zupełnie inne, jeśli chodzi o wypłatę i rozgrywkę.

Jak grać w Stelmania online

Aby dostać się do galaktyki, daleko, daleko, możesz użyć dowolnego urządzenia, które masz do dyspozycji. Czy to laptop, komputer, smartfon czy tablet, o ile ma przeglądarkę, jesteś gotowy. Zaprojektowany w HTML5, gniazdo Starmania jest kompatybilne z dowolnym urządzeniem i zapewnia płynne hazard.

Zobaczysz, jak nieskazitelnie zaprojektowano gniazdo. Część są przezroczyste, a na nich zobaczysz wszelkiego rodzaju gwiazdy, za nimi zobaczysz rozległą przestrzeń. Pod kołowrotkami znajduje się przycisk ustawień fluorescencyjnych, który należy nacisnąć, aby dostać się do okna konfiguracji BET. Zobaczysz 10 stałych linii wypłat i suwak z wartościami monet. Minimalna wartość monety dla 1 monety, którą musisz postawić na linię, wynosi 0.01 i maksymalnie 50 punktów. Dlatego całkowity zakład może wynosić od 0.10 do 500 punktów.

Spójrz po lewej stronie w polu konfiguracji BET, a zobaczysz przycisk "I". Naciśnij to, a wypłata otworzy się. Zobaczysz dziki zestaw na tle disco-ball, który pojawia się tylko na środkowych rolkach. Następnie zobaczysz rozproszenie bonusowe, które da ci 200 monet. Następuje najlepiej płatny symbol, szesnastoosobowa czerwono-żółta gwiazda z czerwonym klejnotem na środku, dając 500 monet dla górnej kombinacji. Fioletowa ośmioczęściowa gwiazda z ciemnym fioletowym klejnotem w środku daje 100 monet, z sześcioramienną zieloną i żółtą gwiazdą z zielonym klejnotem i niebieską pięcioramienną gwiazdą z niebieskim klejnotem Daje 75 monet. Różowy ośmiopunktowy, zielony sześciopunktowy i niebieski pięcioczęściowy gwiazdy dają 50 monet dla kombinacji 5-z.

A ostatnie dwa przyciski, które zobaczysz w ustawieniach, to automatyczne przyciski i głośniki. Będziesz musiał nacisnąć te pierwsze, aby wprowadzić w ruch 100 autospinów, a drugie, aby włączyć dźwięki w grze, jeśli nie, lub wyłączyć je, jeśli chcesz.

Funkcje Starmania i darmowe spiny

Dziki, który pojawia się dopiero na 2., 3. i 4. kołowrotku, zastąpi wszystkich symboli, aby rozproszyć premię w tworzeniu zwycięskich kombinacji. Będzie to bardzo przydatne podczas gier bonusowych i wkrótce dowiesz się, dlaczego.

Aby uruchomić gry bonusowe, musisz wylądować 3 lub więcej rozprasza. Otrzymasz 10 bezpłatnych spinów, które później można się oddzielić, jeśli wylądujesz więcej rozproszeń. Podczas bezpłatnych spin. Oznacza to, że podczas bezpłatnych spinsów otrzymasz 30 dzikich dodanych na 2., 3. i czwarty kołowrotek, co znacznie poprawi twoje szanse na wygraną i dostarczy oszałamiające wypłaty!

I chociaż funkcja hazardu jest dostępna w większości miejsc według NextGen, nie ma go w gnieździe online Starmania. Tutaj skorzystasz głównie z wypłat, które otrzymasz podczas bezpłatnych spin!

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ułożone dziczy
  • Mnożnik dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Starmania Maksimum Win, RTP i zmienność

RTP w Starmania jest ogromna, naprawdę ogromna, 97.86%! Ale zobaczysz, że są inne rzeczy, które automat może ci zapewnić, co absolutnie sprawi, że Twoje wrażenia z gry będą niezapomniane.

Schainta Starmania oferuje 10 stałych linii płacowych i dość wygodny zakres bukmacherskich, który mógłby pasować do budżetu każdego gracza w automatach. Jest to niski lub średni lotny gniazdo, z motywem galaktyki, który oferuje dość prostą rozgrywkę. Oczywiście zobaczysz dzikie i rozpraszające, a będziesz mógł wyzwolić darmowe spiny. A jeśli zastanawiasz się, czy możesz zagrać w gniazdo w podróży, krótka odpowiedź brzmi: tak! Możesz zabrać go ze sobą, gdziekolwiek będziesz.

Jedna zwycięska kombinacja z najlepiej płatnym symbolem może zapewnić 25 000 punktów dla maksymalnego zakładu. Ale ponieważ podczas bębnów będzie tak wielu dzikich. W przypadku 500 punktów wyzwalających zakład, podczas bezpłatnych spin!

Werdykt Starmania i podobne automaty online

Jeśli czujesz się komfortowo, wydając 500 punktów jako maksymalny zakład, jest jeszcze jedno miejsce, które ci się podobało, które może zapewnić znaczące nagrody. Napoleon Boney Parts dostarczy 200 000 punktów z pojedynczego kombinacji z symbolem Lady, która może ponadto osiągnąć 800 000 kredytów. Za 500 punktów Maxa możesz wygrać blisko miliona grania w automatach inspirowanym Napoleonem Bonaparte, z humurystycznym dotykiem, który sprawi, że Twoje ogólne doświadczenie będzie niezapomniane!

Sprawdź te automaty w niektórych z naszych zalecanych witryn internetowych, w których możesz również zdobyć dużą ofertę rejestracji, jeśli jesteś nowym klientem.

Powiązani partnerzy kasyna

Vegas Night Life
RTP:
96.00%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Divine Fortune Megaways
RTP:
96.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Elven Gold
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
7th Heaven
RTP:
95.80%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Red Hot Volcano
RTP:
95.71%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Amazing Stars
RTP:
94.00%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
The Grand Galore
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Nordic Heroes
RTP:
94.68%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Rally 4 Riches
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Big Panda
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Piggy Bank Bills
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Eye of Cleopatra
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki