Piggy Bank Bills graj online za darmo

Oprogramowanie:
Pragmatic Play
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
500 000 $.00
Motyw:
Zwierzęta, kreskówki

Piggy Bank Bills Darmowe Gry Online Recenzja

Kreskówkowe świnie to gwiazdy Piggy Bank Bills Slot Online z Pragmatic Play. To bardzo oryginalna gra, w której wygrywasz, dopasowując obie połówki banknotów na sąsiednich rolkach. Dzikie połówki pomagają ukończyć kombinacje i istnieje kilka przypadkowych funkcji, takich jak dodatkowe dziki i gwarantowane zwycięstwa w grach podstawowych.

Piggy Bank Bills Slot ma również bezpłatną funkcję spinów, w której łatwiej jest wypełnić kombinacje i banknoty z losowymi mnożnikami. Ta gra o dużej zmienności ma średni zwrot 96.5% i możesz wygrać do 5000 razy swój zakład na platformach stacjonarnych i mobilnych na najlepszych miejscach online.

Jak grać w automatach Bank Bank

Posh Piggies zastępują prezydenci na różnych kolorowych banknotach o różnych dołączonych wartościach. Projektanci Pragmatic Play wyraźnie dobrze się bawili, tworząc te kreskówkowe postacie, które są ubrane w inteligentne garnitury lub designerskie sukienki. Każdy z nich wygląda bardzo zadowolony z pyska w pieniędzy i wszyscy trzymają w kłusach wad gotówki. To zabawna gra z dużą ilością humoru, która wygląda równie dobrze na komputerach PC, Android, iOS i Windows.

Pojawiają się na siatce 6x3, która jest podzielona na 3 sekcje. Wygrywasz, dopasowując lewą stronę rachunku z prawą stroną na rolkach 1 i 2, 3 i 4 lub 5 i 6. To genialna koncepcja, którą bardzo łatwo jest śledzić.

Elementy sterujące są przyjazne dla użytkownika i takie same jak te używane w całym pragmatycznym zakresie odtwarzania. Wybierasz zakład z zakresu 0.20 do 100.00 Korzystanie z zakładek plus i minus po obu stronach przycisku wirowania, a następnie zmieniając wartości monety i poziomy zakładów do pasowania.

Dostępne są tryby autoodplay i fastplay, a zanim zakręcisz rolki za gotówkę, należy sprawdzić płatnik, kliknij przycisk "I". Ma to pełny podział na to, ile wygrasz z każdego symbolu, a także dalsze informacje na temat różnych funkcji bonusowych, które mogą pomóc w maksymalnej wygranej 5000x.

Bezpłatne obroty i inne funkcje automatów Bank Bank

Dopasuj lewą stronę dowolnego z 9 różnych banknotów z prawą stroną przy sąsiedniej kołowrotku i przekształcają się w jedną nutę, zanim wypłacą swoje wartości. Wygrane wahają się od 0.25x twój zakład do 100x, w zależności od tego, które symbole pasują.

Dziki symbol ma moc działania jak każdy inny i zawsze uzupełni banknot na każdym wyglądzie, a jeśli 2 dziczy, przekształcą się w losowy symbol. Modyfikatory mogą wywołać w dowolnym momencie. Mogą one przyznać natychmiastowe wejście do rundy bezpłatnych obrotów, do 3 transformujących symboli, które zagwarantują zwycięstwa, lub 2-4 dodatkowe dziki mogą pojawić się.

Różowy bezpłatny symbol spinów dopasowany na 2 rolkach przyznaje 8 bonusowych gier. Nowy banknot wart 1000x Twój zakład jest już dostępny, a losowe mnożniki 2x lub 3x mogą nakładać dowolny symbol. Jeśli 2 mnożniki znajdują się na tym samym banku, ich wartości łączą.

Łatwiej będzie ci się to ukończyć wygrane wyższe płace, ponieważ usunięto symbole o niższej wartości. Jeśli bezpłatne gry zostały uruchomione przez 1 symbol rozproszenia, banknoty o niskiej wartości stopniowo znikają z spinów 2, 4, 6 i 8. Wywołaj funkcję z 2 lub 3 rozproszonami, a nisko płacone banknoty są usuwane wcześniej.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Podzielone symbole/dziczy
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu

Piggy Bank Bills Maksymalne wygrane, średnie zwroty i zmienność

Najwyższa możliwa wygrana z gniazda Bank Banks jest równa 5000 razy na Twoim założeniu, czyli 500 000.00 na najwyższym pakiecie. Jest to dość standardowe w pragmatycznej gamie i możesz tak wiele ubiegać się w trakcie darmowych spinów.

Jest to gniazdo o wysokiej zmienności z przyzwoitymi zwrotami 96.5%.

Nasz werdykt na automatach Bank Bank

Pokochasz styl kreskówki, poczucie humoru i genialną rozgrywkę gniazd. Sposób, w jaki dopasowujesz symbole, to świetna innowacja, która jest łatwa do naśladowania i może prowadzić do dużych wypłat. Gwarantowane wygrywa z dzikiego symbolu i ulepszona mieszanka symboli, ponieważ bezpłatny postęp w grze są innymi ekscytującymi cechami tej bardzo przyjemnej gry.

Czy przyniesiesz do domu bekon, gdy grasz w automatach Bigg Bank. Załaduj go na komputer lub telefon komórkowy w najlepszych kasynach online, aby dowiedzieć się i pamiętaj, aby odbyć najlepsze bonusy powitalne w rejestracji.

Gry automatów o tematyce zwierząt

Jak wygrać grać w automat?

Wygrasz nagrody z gniazda rachunków z Biggy Bank, dopasowując 2 połówki banknotów na sąsiednich rolkach. Różne symbole różnią się wartością, podczas gdy dziki może działać jak każdy inny, aby zagwarantować wygraną w każdym wyglądzie.

Jaka jest maksymalna wypłata z Piggy Bank Bills Slot?

Najwyższa możliwa wygrana z gniazda rachunków z Biggy Bank jest równa 5000 razy w całkowitym zakładach, czyli 500 000.00 Jeśli grasz maksymalnie 100.00. Możesz wygrać tę kwotę w trakcie rundy bonusowej, w której pojawia się nowy symbol 1000x, a losowe mnożniki.

Czy mogę zagrać w gniazdo Bank Bank Bills na telefonie komórkowym?

Możesz zagrać w gniazdo Bank Bank na iPhone'ach, iPadach, Androidzie i urządzeniach mobilnych Windows. Został zaprojektowany od samego początku, aby dobrze działać na komputerach stacjonarnych i mobilnych bez zmian w projekcie, rozgrywce lub funkcjach.

Jak zmienna jest gra Bank Bank Bills Gra?

Piggy Bank Bills Maszyna ma wysoki poziom zmienności, który jest oceniany 5/5 na własną skalę deweloperów. Przygotuj się na fluktuacje w swoim bankrollu przez przebycia utraty spin.

Jakie gry są podobne do gniazda Bank Banks?

Podobne gry to Piggy Riches Megaways Slot od Netent, a także inne z bogatym zwierzętami gospodarstwem, takie jak Cash Pig z Booming Games, oraz Piggy Bank Farm autorstwa Play’n Go.

Gdzie mogę wygrać prawdziwe pieniądze, grając w grę automatów Bank Bank?

Zagraj w automat do automatów Bank Bank w zalecanym kasynie, a możesz wygrać prawdziwe pieniądze z dopasowanych symboli. Ogólny powrót do procentu graczy 96.5%, co oznacza, że w dłuższej perspektywie płaci 96.50 w nagrodach za każde 100.00 umieszczone w zakładach.

Jakie symbole są używane w gnieździe Biggy Bank Bills online?

Cartoon Świnie występują tutaj, z których każda ubrana jest w to, by zaimponować w garniturach, górnych czapkach lub eleganckich sukienkach. Pojawiają się na różnych kolorowych banknotach o różnych wartościach od 0.25x do 1000 razy Twój zakład. Dziki symbol może działać jak inni, a dodatkowy symbol przyznaje bezpłatne obroty.

Jaki jest minimalny zakład na gnieździe Bank Bank?

Możesz zakręcić rolki gniazda bank.20. Istnieje wiele opcji między tym a maksymalnie 100.00, ale wysoka zmienność oznacza, że powinieneś wybrać poziom, który może wytrzymać kilka strat z rzędu.

, Kto produkuje automat do automatów Bank Bank?

Ta gra pochodzi z pragmatycznej gry. Piggy Bank Bills jest częścią szeregu popularnych automatów z tego dewelopera, w tym Buffalo King Megaways, Chilli Heat, Wild Wild Riches i Gates of Olympus.

Kiedy wydano gniazdo Bank Bank Bills?

Dzień premiery dla gry Piggy Bank Bills Game to 7 października 2021.

Powiązani partnerzy kasyna

Bompers
RTP:
95.80%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Bananas Go Bahamas
RTP:
97.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Super Money Wheel
RTP:
93.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Transformers - Battle for Cybertron
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Book of Ra Magic
RTP:
95.03%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Aztec Power
RTP:
95.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Mega Power Heroes
RTP:
96.70%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Fire Hot Darmowe Gry Onlines
RTP:
96.43%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Icy Wilds
RTP:
96.15%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Diamond Riches
RTP:
95.47%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Elemental Princess
RTP:
96.46%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Once Upon a Time
RTP:
95.28%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski