What the Fox Megaways graj online za darmo

Oprogramowanie:
Red Tiger
RTP:
95.71%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
104 870 USD.00
Motyw:
Luksusowy styl życia

What the Fox Megaways online recenzja automatów

Red Tiger wydał nową grę w automatach w najlepszych kasynach online, w której elegancki lis żyje marzeniem, pokrytym gotówką, jadąc w limuzynce przez ulice czegoś, co wygląda jak Vegas, sądząc po wszystkich neonowych światłach.

Gniazdo, w całej swojej chwale, zabierze Cię na prawdziwą kolejkę górską. Dokonuje cię 6-nowo-otworów, zasilanej przez Megaways Mechanics i do 117 649 sposobów wygrania. Spodziewaj się, że zobaczysz wiele dzikich, mnożników, spinów Foxy i, oczywiście, Cascades, które mogą pomóc ci wygrać naprawdę oszałamiające wypłaty! Zostań z nami, gdy przechodzimy przez to, co recenzja Fox Megaways, aby uzyskać wgląd w to, czego się od tego oczekiwać.

Jak grać w slot Fox Megaways?

Co Fox Megaways to gniazdo, które można grać na dowolnym urządzeniu, które chcesz. Możesz użyć smartfona lub tabletu zasilanego przez Android lub iOS, lub możesz swobodnie używać dowolnego urządzenia komputerowego. Wystarczy dołączyć do dowolnego kasyna online zasilanego przez Red Tiger, zdaj sobie sprawę z tego, co dostępna jest bonus Fox Megaways i idź po to.

Gdy go ładujesz, zobaczysz ulicę podobną do Fermont Street w Vegas, krzykliwy i kolorowy w tle. Czaszki są ustawione na środku ekranu, z wyświetlaczami megawaysu na ich prawym rogu. . Kolejne jest pole konfiguracji zakładu, w którym można umieścić zakład od 0.10 do 10 punktów na spin.

Spójrz w górę, po prawej stronie kołowrotków, a zobaczysz przycisk Three-Bar. Tutaj znajdziesz wypłatę. W środku zobaczysz nisko płatną kartę Royals od 10 do A, w neonowych światłach. Następnie widzisz wysokie płatne, bułki gotówki, złote tokeny f, cygara i whisky, kości i chevys, zapewniając wypłatę 1.2x do 20x stakar.

Co Fox Megaways i darmowe spiny

Jak wspomniano we wstępie, zobaczysz wiele dzikich w tym, co Fox Megaways online. Będą dwie funkcje polegające na dziczych w grze podstawowej i rundzie bonusowej.

Kiedy pojawia się pan Foxter, albo podczas gry bazy, albo bonusowej, wyzwala funkcję Wily Wilds. To jest wtedy, gdy do 3 Wilds ląduje na spinu, które są pełne dzikie rolki, z mnożnikiem do 7x przymocowanego. Ich mnożniki są dalej mnożone razem, jeśli uda ci się wylądować więcej niż jeden podstępny dziki w jednym obrotu. Dlatego mogą dostarczyć mnożnik 343x w spinu! Ponadto te prześladowcy zastępują każdy symbol w tworzeniu zwycięskich kombinacji.

Jeśli wylądujesz trzy lub więcej rozproszeń złota, dostajesz obrót na kołach bonusowych. Możesz zostać przyznany do 20 darmowych spin. Niezależnie od tego, który jest początkowa mnożnik wygranej, wzrośnie o 1+ po każdej zwycięskiej kaskadzie, do 20x. Mnożnik wygranej nie zresetuje się między darmowymi spinami, a dla każdego nowego lądu rozproszenia otrzymujesz 1+ darmowy spin!

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Megaways
 • Rozszerzające się szpilki
 • Mnożnik dziczy
 • Rozszerzające się dziczy
 • Ponowne spiny
 • Kaskadowe bole
 • Funkcja hazardu
 • Praca

What the Fox Megaways Max Win, RTP i zmienność

Jak większość megawysów jest, czym Fox Megaways to wysoce niestabilne miejsce, zajmując 5 na 5 przez dewelopera. Jest wyposażony w domyślnie 95.71% RTP.

Jeśli chodzi o zwycięstwo Max, które może dostarczyć, automat będzie jedną z najlepszych gier automatycznych, dostarczając do 10 487 razy udział w najszczęśliwszych graczy. W przypadku zakładu maksymalnego 10 punktów oznacza to, że kiedy najmniej się tego spodziewasz, ta gra może zapewnić wygraną 104 870 punktów. To całkiem spora wypłata za automat, na który naprawdę możesz sobie pozwolić, biorąc pod uwagę, że trzeba tylko zakładać 10 punktów Max.

What the Fox Megaways Podsumowanie i podobne automaty

Kiedy po raz pierwszy załadowaliśmy to, co Megaways Fox, od razu przypomniano nam o kolejnym inspirowanym zwierzątom tytułu Megaways Red Tiger, Piggy Riches Megaways, ponieważ oboje zdecydowanie dzielą ducha, a także model matematyki. Więc gdyby nie tak bardzo w lisach, miałbyś alternatywny szczelin z świniami. Niemniej jednak, co Fox Megaways jest piękniej zaprojektowane i może naprawdę zapewnić ekscytujący czas na grę. Biorąc pod uwagę jego maksymalny zakład 10 punktów i ogromny potencjał wypłaty wynoszący ponad 10 000 razy udział, nie ma powodu, dla którego nie powinieneś przynajmniej spróbować. Przeglądaj nasze listy zalecanych witryn kasynowych zasilanych przez Red Tiger AT, znajdź jedną odpowiednią dla Ciebie i zacznij kręcić rolki tego, co megaways Fox!

Czy wygrają często lądowe w tym, co gniazdo megaways?

Pewnie. Czerwony Tygrys ocenił wskaźnik trafień 5 na 5, co oznacza, że wygrałbyś praktycznie na każdym obrotu. Biorąc pod uwagę, że jest to bardzo niestabilne miejsce, ogromne wygrane wylądują, gdy najmniej się tego spodziewasz.

Czy mogę zagrać w to, co megaways Fox na moim urządzeniu mobilnym?

TAk. Gra można odtwarzać na wszystkich urządzeniach, zarówno komputerów stacjonarnych, jak i mobilnych. Możesz odtwarzać to niezależnie od tego, czy masz urządzenie mobilne działające na systemie operacyjnym iOS, czy Android.

To, co megaways Fox A Jackpot?

Nie. To jest miejsce, które zawiera Megaways Mechanics i nie oferuje żadnych nagród Jackpot. Może zapewnić wypłatę ponad 10 000 razy.

Co najlepiej jaka jest aplikacja Fox Megaways?

Decydowanie o najlepszej aplikacji, aby wypróbować, co slot Fox Megaways zależy od Ciebie. Masz mnóstwo czerwonych kasyn online na tygrysie do odkrycia tutaj, więc zrób to i znajdź ten, który najbardziej Ci odpowiada.

Powinienem zawsze postawić zakład maksymalny na tym, co gniazdo megaways Fox?

Dlaczego nie, biorąc pod uwagę, że jest to tylko 10 punktów? Jeśli postawisz zakład maksymalny 10 punktów, możesz zbierać ponad 100 000 punktów grających na automatach, biorąc pod uwagę ponad 10 000 razy większy potencjał wypłaty max.

Kiedy było to, co wydało gniazdo Fox Megaways?

What the Fox Megaways Slot został wydany przez Red Tiger 18 maja 2021.

Ile linii płac jest miejsce, które oferuje Fox Megaways?

Biorąc pod uwagę, że jest to automat megawysowy, co tak naprawdę nie oferuje linijki, ale sposoby wygrania. Oznacza to, że nie będziesz musiał wygrać na określonych liniach wynagrodzeń, ale dostaniesz do 117 649 różnych sposobów wygrania.

Czy są jakieś dostępne kody promocyjne Fox Megaways?

Operatorzy mają tendencję do dostarczania kodów promocyjnych dla ofert bonusowych związanych z nowymi automatami, dlatego powinny istnieć kody dotyczące tego, co megaways Fox. Zapoznaj się z listą zalecanych kasyn czerwonych tygrys.

Czy muszę pobrać, co slot Fox Megaways?

Nie. Niezależnie od typu urządzenia, którego używasz, nie musisz pobierać tego, co Fox Megaways, ponieważ jest to tytuł HTLM5, odtwarzany na wszystkich urządzeniach bez potrzeby pobierania.

Powiązani partnerzy kasyna

Drill That Gold
RTP:
96.49%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Lightning Joker
RTP:
96.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Primate King
RTP:
95.66%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Beasts of Fire
RTP:
96.24%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Eagles Flight
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Mega Fortune Dreams
RTP:
95.90%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Man of Steel
RTP:
95.05%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Full Moon Romance
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Temple Tumble Megaways
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Treasures of the Lost Stones
RTP:
93.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Volatile Vikings
RTP:
96.23%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Hugo Carts
RTP:
96.23%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki