African Legends graj online za darmo

Oprogramowanie:
Microgaming
RTP:
94.20%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
30 000 $.00
Motyw:
Zwierząt

Afrykańskie legendy online przegląd automatów online

Mikrogaming i Slingshot Studios stworzyły grę w charakterystycznym stylu i świetnie wygląda na telefonach komórkowych PC, iOS, Android lub Windows z najlepszymi kasynami mobilnymi. Wysoko płatne nosorożca, słonia, Warthog i Lion Symbole łączą 4 karty do gry o niższej wartości na szpule na strzępie kamiennej, a wszystko jest na tle drzew i gór w sercu Afryki. Plemienne perkusje rozgrywają się w roletach, co zwiększa ogólny temat tej imponującej gry.

Funkcje są równie imponujące, z dzikim symbolem, który może wypełnić całą środkową kołowrotek, aby pomóc w pełnej kombinacji, a także dziki bonus, który zmienia się do 5 losowych miejsc dzikich. Zwycięskie symbole znikają, a w popularnej funkcji Rolling Rolet Microgaming można było zobaczyć kilka zwycięstw z rzędu, z rosnącym mnożnikiem zastosowanym do każdego.

Bezpłatne obroty zaczynają się, gdy masz wystarczającą ilość rolki w sekwencji, a progresywna nagroda Jackpot Wowpot czeka na tych, którzy wygrają 8 zwycięstw z rzędu.

Jak grać w automatach afrykańskich legend

Potencjalny zakres zakładów trwa od zaledwie 0.25 na spin do stosunkowo niskiego maksimum 25.00. Przyciąganie niedoświadczonych graczy i tych, którzy od lat grali od lat, więc jest łatwy do skonfigurowania, ale oferuje elastyczne opcje kontroli. Kliknij Plus i minus przyciski, aby ustawić swoje stawki, z innymi przyciskami aktywującymi funkcje automatycznego i turbo.

Land 3 lub więcej pasujących symboli na sąsiednich bębnach z lewej, aby wygrać nagrodę w jednym z naszych najlepiej rankingowych kasyn online. Masz 243 różne sposoby na osiągnięcie tego i jest wypłatę, która wymienia, ile wygrasz z każdego. Ma również dalsze szczegóły dotyczące ekscytujących bonusów, takich jak rolki, mnożniki, darmowe gry i jackpoty.

Afrykańskie legendy bezpłatne spiny i inne funkcje

Rolling Bujki łączą się z mnożnikiem, aby potencjalnie stworzyć wygraną po wygranej. Wszelkie symbole, które są częścią wygranej, znikną z kołowrotków, a nowe spadną z góry, aby wypełnić puste przestrzenie. Jeśli tworzy to nowe zwycięskie kombinacje, ta kolejowa funkcja (często nazywana kaskadowcami lub przewracającymi się kołowrotkami) prowadzi.

Każda wygrana seria Rolls otrzymuje wzrost od rosnącego mnożnika, a do 7. maksymalnie mnożnika 10x jest osiągany. Ponadto rolki prowadzą do bezpłatnej bonusowej rundy, która zaczyna się po wylądowaniu nie wygranego spinu. 12, 15, 18 lub 20 darmowych spinów rozgrywa się po wylądowaniu serii 4, 5, 6 lub 7 rolek.

Wyląduj 8. rolkę, a wygrasz nagrodę progresywną jackpot Wowpot, która rozstawia 50 000.00 i stamtąd wznosi się, gdy procent wszystkich zakładów zostanie dodany do doniczki z nagrodami.

African Legends Slots Game ma jeszcze jedną funkcję, a to jest premia Wild Blast. Jest to szybki bonus w grze, w którym do losowych miejsc dodaje się do 5 dodatkowych dzikich miejsc.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ułożone dziczy
  • Losowe dziczy
  • Ponowne spiny
  • Kaskadowe bole
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu

Afrykańskie legendy maksymalne wygrane, RTP i zmienność

African Legends to gra średniej zmienności, w której można znaleźć dobrą równowagę między częstotliwością wygranych spinów a powiązanymi wartościami nagród. Jest wyposażony w średni zwroty 94.92% i możliwe jest wygranie 1200 razy na swój udział lub 30 000.00 w jednym obrotu. Nagroda Jackpot Wowpot może osiągnąć znacznie wyższy poziom.

Nasze afrykańskie legendy werdykt gier

To atrakcyjna gra z niektórymi ekscytującymi funkcjami, chociaż nieco się opuści z niskimi maksymalnymi stawkami i stosunkowo małym mnożnikiem o najwyższym poziomie 1200 x. Jednak poza tym jest to wysoce zalecane miejsce, w którym rolki i mnożnik mogą przynieść kilka nagród z jednej płatnej gry.

Dostanie się do 8. rolki w ciągłej serii nie jest łatwe, ale jeśli masz szczęście, że to zarządza, jest natychmiastowa progresywna nagroda Jackpot. Jeśli lubisz gry o tematyce dzikiej fauny.

Powiązani partnerzy kasyna

Book of Mrs Claus
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
White Orchid
RTP:
93.96%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Temple Tumble Megaways
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Back In Time
RTP:
97.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Treasures of Troy
RTP:
95.03%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wild Heist at Peacock Manor
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Crazy Mix
RTP:
96.35%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Gold Strike Bonanza
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Jimi Hendrix
RTP:
96.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Warrior Graveyard
RTP:
96.15%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Wheel of Fortune Megaways
RTP:
96.46%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Sonic Links
RTP:
96.06%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki