Book of Mrs Claus graj online za darmo

Oprogramowanie:
Microgaming
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
125 000 $.00
Motyw:
Boże Narodzenie

Recenzja automatu online pani Claus

Microgaming ma nowy automat, w samą porę na święta, zatytułowane Book of Mrs Claus, zaprojektowane przez Aurum Signature Studios, jedno z wielu studiów partnerskich, które tworzą automaty w jego imieniu, wyłącznie.

Jak sugeruje swój tytuł, książka pani Claus łączy dwa tematy, "książkę…" i motyw świąteczny. Jako taki, należy oczekiwać, że symbol książki odegra kluczową rolę, a także wiele dekoracji świątecznych i symboli przedstawiających motyw świąteczny. Gra jest wyposażona w funkcję hiperspinów zaimplementowaną w projekcie, ogromny potencjał wypłaty, dużą zmienność i kilka specjalnych funkcji, a także można odtwarzać na wszystkich urządzeniach. Zostań z nami, gdy przechodzimy naszą książkę o panią Claus, aby dowiedzieć się, jak zdobyć prezent świąteczny przed kimkolwiek innym!

Jak grać książkę Pani Claus online

Kiedy załadujesz książkę Mrs Claus Darmowe Gry Online, na dowolnym urządzeniu, zobaczysz w tle idylliczne miasto pokrytą śnieg. Niezależnie od tego, czy grasz na pulpicie, czy na urządzeniu mobilnym, wszystkie te szczegóły będą wyraźnie widoczne i będziesz cieszyć się tym, co widzisz. Same rolki, na środku ekranu, są ozdobione Swirly Christmas Sticks, więc motyw Christmassy się skończy. Pod każdym kołowrotkiem zobaczysz zielony znak respin, który można wyjaśnić później.

Po kliknięciu przycisku trzech kropek poniżej rolki, po prawej stronie wejdziesz do wypłaty i zobaczysz, że nawet symbole są dostosowane do motywu. Symbol książki, który czyta panią Claus, jest rozproszeniem, a to pierwszy symbol, który zobaczysz w Paytable. Zobaczysz, że sama pani Claus jest najwyższa płatna, daje ci do 500-krotnie pakie. Następny jest renifer, a następnie lis w szaliku i sowie w zimowym kapeluszu. Royals z kartami jest niskimi opłatami, od 10 do 10. Zauważysz, że w gnieździe nie będzie oddzielnego dzikiego symbolu, ale symbol książki będzie działał jako dziki w razie potrzeby.

Obok przycisku trzech kropek, idąc w prawo, zobaczysz wyświetlanie kredytów, a następnie pole konfiguracji BET, w którym można umieścić zakłady od 0.10 do 125 punktów w najwyższych kasynach online. Przycisk MAX BET następuje, a następnie spin i przyciski autoodplay. Następnie wyświetla się wyświetlacz wygrany, a następnie przycisk QuickSpin i głośnik, w którym można włączyć lub wyłączyć dźwięki gry.

Księga Bonusowych Funkcji Pani Claus i darmowe spiny

Pierwszą rzeczą, którą zauważysz, są znaki respin poniżej każdego kołowrotka w Księdze Pani Claus. Jak powiedzieliśmy, gra jest wyposażona w funkcję hiperspinów zaimplementowaną w projekcie i pozwala na zwiększenie szans na uruchomienie wygranej lub gry bonusowej.

To, co się dzieje. Aby uruchomić bezpłatne obroty, potrzebujesz jeszcze jednego rozproszenia, prawda? Tak więc gra pozwala, aby uzyskać dodatkowy zakład, aby wybrać kołowrotek, który chciałbyś odpocząć, w nadziei, że wylądujesz rozproszenie. Jeśli tak się nie stanie, ale tworzysz jakąś wygraną, masz kolejną szansę, aby umieścić dodatkowy zakład i ponownie odesłać tę rolkę. Te respiny będą nieograniczone. Koszt respin będzie zależeć od tego, ile może być potencjalna wygrana, więc niektóre będą miały wyższą, niektóre niższe ceny.

Teraz zasugerowaliśmy, że potrzebujesz co najmniej 3 rozproszonych książek, aby wywołać darmowe obroty. Za 3, 4 lub 5 książek dostajesz 10, 12 lub 15 darmowych spinów. Książka zostanie otwarta, wyświetlając liczbę aktywnych darmowych spinów, a po lewej stronie wyświetli losowo wybrany regularny symbol, który będzie rozszerzającym się symbolem czasu trwania gry bonusowej. Ilekroć ten symbol ląduje na co najmniej 3 rolkach, rozszerzy się, aby pokryć te rolki. Jeśli wylądujesz na dwóch rolkach, a na trzeciej kołowrotku jest symbol książki, rozszerzający się symbol rozszerzy się na dwóch rolkach, na których wylądował.

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Ułożone symbole
 • Losowe dziczy
 • Mnożnik dziczy
 • Ponowne spiny
 • QuickSpin
 • Funkcja hazardu
 • Praca

Książka pani Claus RTP, Max Win amp; Volatility

Księga pani Claus jest jedną z bardziej niestabilnych gier automatycznych, które mogą dostarczyć doskonałe nagrody, gdy najmniej się ich spodziewasz. Jest wyposażony w całkiem niezły RTP 96.50% i maksymalny potencjał wypłaty w wysokości 5000 razy udział.

Biorąc pod uwagę fakt, że możesz grać w każdy obrót dla zakładu do 125 punktów, oznacza to, że przy każdym obrotu można oczekiwać, że wyląduje nagroda w wysokości 625 000 punktów! To więcej niż satysfakcjonująca wypłata, na pewno warto zagrać w grę!

Podsumowanie Księgi Mrs Claus i podobne automaty

Rzadkie są miejsca na świąteczne miejsca, które mają panią Claus jako bohater; Zwykle jej mąż odgrywa kluczową rolę. W rzeczywistości nie mogliśmy znaleźć żadnej inspirowanej panią gniazdo. Tak więc, jeśli chcesz zobaczyć więcej żony Świętego Mikołaja, upewnij się, że wypróbuj książkę pani Claus. Jeśli jednak czeka Cię lepsze wygrane, wypróbuj stos Świętego Mikołaja przez Relaking Gaming lub Santa's Wonderland przez Pragmatic Play. Oni też przyniosą Boże Narodzenie do twojego domu, ale w postaci ogromnych nagród.

Świąteczne miejsca na tematyczne

Ile linii płacowych ma książka automatów pani Claus?

Księga Mrs Claus to gniazdo oferujące standardową sieć 5x3 i 10 stałych linii płacowych.

Jaki jest minimalny zakład w książce Mrs Claus Darmowe Gry Online?

Minimalny zakład, który możesz umieścić, aby zacząć odtwarzać książkę z szczeliną Mrs Claus, wynosi 0.10 punktów.

To książka pani Claus A Megaways Slot?

Nie. Księga pani Claus nie jest megaways, który mógłby dostarczyć ogromnej liczby sposobów wygrania, ale regularny 10-płatkowy automat.

Czy istnieje bezpłatna runda obrotów dostępna w automatach Mrs Claus?

TAk. Musisz wylądować co najmniej 3 rozproszenia, aby wyzwolić 10 darmowych spin.

Czy możesz odzyskać bezpłatne spiny w akcie książki Mrs Claus?

TAk. Jeśli uda ci się wylądować 3 lub więcej rozproszeń podczas rundy bonusowej darmowych spin.

To książka Mrs Claus A Jackpot Slot?

Nie. Księga pani Claus nie ma do niej podłączonej puli jackpot i ma maksymalny potencjał wygranej w wysokości 5000 razy udział.

Czy mogę zagrać książkę Mrs Claus online na moim urządzeniu mobilnym?

Jasne, czemu nie? Biorąc pod uwagę, że książka pani Claus jest gniazdem HTML5, można go odtwarzać na wszystkich urządzeniach komputerowych i mobilnych, niezależnie od tego, czy korzystają z systemu operacyjnego Androida czy iOS.

Powinienem zawsze postawić kwotę zakładu maksymalnego w książce mrs Claus?

Jeśli chcesz podjąć ryzyko, ale zagraj na maksymalną wypłatę 625 000 punktów, zawsze powinieneś umieścić zakład maksymalny na automatach Mrs Claus.

Jak wygrać duże na automatach pani Claus?

Aby wygrać wielkie miejsce na szczelinie pani Claus, musisz umieścić zakład Max, uruchomił bezpłatne obroty, a następnie, miejmy nadzieję, wylądować ekran pełen rozwijających się symboli. Mamy nadzieję, że rozszerzający się symbol jest oczywiście panią Claus, ponieważ jest to najlepiej płatny symbol w szczelinie.

Powiązani partnerzy kasyna

Lava Loca
RTP:
96.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cat Wilde in the Eclipse of the Sun God
RTP:
96.22%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Big Boom Riches
RTP:
96.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Diamond Force
RTP:
96.53%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Faerie Spells
RTP:
96.03%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Golden Goals
RTP:
92.07%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Buffalo Hold and Win
RTP:
95.91%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Burning Classics
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Fruit Warp
RTP:
97.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Tropical Tiki
RTP:
96.43%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Beast Mode
RTP:
96.32%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Cleopatra II
RTP:
95.89%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni