Big Boom Riches graj online za darmo

Oprogramowanie:
Microgaming
RTP:
96.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
278 255 USD.00
Motyw:
Złote/złote monety, klejnoty, przemysłowe

Recenzja automatu online Big Boom Bogaces

Microgaming wprowadza nowy automat zaprojektowany przez JustfortheWin, zwany Big Boom Riches. Tytuł może nie implikować, ale jest to miejsce zawierające motyw wydobycia złota, gotowy zabrać cię na wielkie bogactwa.

Teraz, jeśli chodzi o konfigurację, jest to gniazdo 5x3 z 20 liniami płacowymi, a pod względem funkcji obraca się wokół dzikich, mechaniki rollowych rolków i wolnych spinów z dzikimi mnożnikami. Dlatego wiele się wydarzy na kołowrotkach, więc jeśli jesteś gotowy na wielki boom, przejdź do recenzji Big Boom Riches z nami.

Jak grać w slot Big Boom Riches

W tle, gdy załadujesz gniazdo, zobaczysz góry i szlak prowadzący do kopalni. Niezależnie od tego, czy odtwarzasz gniazdo na urządzeniu mobilnym czy stacjonarnym, zobaczysz przyciski sterowania po prawej stronie drewnianych kołowrotków, a opcja kupuj darmowe spiny, w stosownych przypadkach, po lewej stronie.

Najpierw widzisz przycisk trzech kropek, który zabiera cię do wypłaty. W środku zobaczysz osiem symboli, karty gry Royals od J do A przez A, a zielone, fioletowe, różowe i pomarańczowe klejnoty, dając 3x do 15x stolików najlepszych kombinacji. Będą też trzy różne typy dziczy, regularne, X-Wilda i TNT Wild, a także rozproszenie.

Zchodząc w dół, zobaczysz przycisk automatycznej, a następnie przycisk monety, w którym możesz dostosować zakład. Zakład może znajdować się w dowolnym miejscu od 0.20 do 50 punktów na spin. Ogromny przycisk spinowy to ostatni przycisk sterowania po lewej stronie rolki. Pod rolkami widać wyświetlacz równowagi i zakładów.

Funkcje bonusowe Big Boom Riches i darmowe spiny

Wspominaliśmy o kilku bonusowych funkcjach Big Boom Bogaces we wstępie, ale kopnijmy i odkryjmy, co mogą Ci zaoferować. Ale najpierw musimy omówić funkcję Rolling Rewels, która wyzwala każdą wygraną, którą wykonujesz. Zwycięskie symbole w tej kombinacji zbadają i zarobią miejsce na nowe. Tak długo, jak lądujesz, będą eksplozje!

Ale wspomnieliśmy również, że Wilds odgrywają ważną rolę w automatach. Jak widziałeś w wypłatach, są trzy dzikie, regularne, X i TNT Wild. Teraz wszyscy odgrywają normalną rolę substytutu i oferują taką samą wypłatę, jak najlepiej płatny symbol, gdy tworzą własne kombinacje. Ale sprawa z X i TNT Wilds jest taka, że one również eksplodują, ale kiedy to robią, usuwają również sąsiednie symbole. Kiedy udaje ci się wylądować od 3 do 12 dzikich TNT podczas sekwencji rolnych rolki, otrzymasz nagrodę pieniężną od 1x do 5000 razy udział!

A potem oczywiście masz funkcję darmowych spinów. Jeśli gra z jurysdykcji, w której dostępna jest funkcja kupna premii, możesz kupić drogę do rundy bonusowej, płacąc 50x udział. Ale jeśli chcesz to uruchomić ekologicznie, musisz wylądować 3, 4 lub 5 rozproszeń, za które otrzymasz odpowiednio 2x, 20x lub 100x, plus 9 darmowych spinów.

Podczas bezpłatnych obrotów, za każde nowe lądowanie, dostajesz 1+ darmowy spin, ale rozproszenia nie płacą podczas rundy bonusowej. Zamiast tego otrzymujesz mnożnik wygranej 1x, który wzrasta o 1+ za każdym razem, gdy wylądujesz na X-Wild!

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • Kaskadowe bole
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu

Wielkoboczna zmienność bogactwa, RTP i Max Win

Podobnie jak najlepsze gry w automatach, dla miejsca z przystępnym maxem zakładem i dużą zmiennością, Big Boom Riches może zapewnić wspaniałe wypłaty, biorąc pod uwagę, że RTP wynosi 96.06%.

Max, w którym możesz grać w grę, jest 5000 razy w stosunku, co dla MAX Wartość 50 punktów oznacza 250 000 punktów. Biorąc pod uwagę rozsądny maksymalny zakład, ta wypłata byłaby bardziej niż mile widziana w każdym graczu!

Podsumowanie Big Boom Riches i podobne automaty

Jasne, Big Boom Riches może nie dać ci oszałamiających wypłat, takich jak inne miejsca na temat wydobywania złota, takie jak Bonanza Gaming's Gaming lub ogień Nolimit City w Hole Xways, ale nadal jest to niesamowite miejsce, oferowanie zabawy, eksplodowania i przyzwoitej wypłaty potencjał. Bardzo spodoba ci się to, co się dzieje na kołowrotkach, a także nagrodą, którą wygrasz, więc upewnij się, że spróbujesz za pierwszym razem, gdy zobaczysz go w najlepszych kasynach online!

Mikrogamowanie

, Kto jest studiem rozwijającym się za dużym boomem bogactwem online?

JustfortheWin to studio rozwijające się za gniazdem Big Boom Riches, ale automat wydany przez mikrogaming. Jak możesz tak dobrze wiedzieć, wiele studiów, takich jak JustFortheWin, tworzy automaty i inne gry kasynowe wyłącznie do mikrogamji.

To gniazdo Big Boom Riches bardzo niestabilny?

Tak, Big Boom Riches to wysoce niestabilne miejsce.

Jakie automaty online są podobne do Big Boom Riches pod względem motywu?

Pod względem motywu istnieje wiele miejsc, które są podobne do Big Boom Riches. Jako przykład, wspomnialiśmy o Big Time Gaming Bonanza i Nolimit City's Fire in the Hole Xways, ale Miner Donkey Trouble by Play’n Go and Dynamite Riches autor.

Kiedy data uruchomienia Big Boom Riches Slot?

Data uruchomienia slotu Big Boom Riches to 14 września 2021.

Czy istnieje bezpłatna runda bonusu spinów dostępna w gnieździe Big Boom Riches?

Tak jest. Musisz wylądować co najmniej 3 rozproszenia, aby uruchomić 9 darmowych obrotów. Wraz z bezpłatnymi spinami otrzymasz również wypłatę za wygraną rozproszenia.

Czy możesz odzyskać bezpłatne spiny w gnieździe Big Boom Riches?

Cóż, nie bardzo, ale dostajesz 1+ darmowy spin za każdym razem, gdy wylądujesz na nowym rozproszeniu podczas darmowych spinów. Tak więc, jeśli uda ci się wylądować 9 rozproszeń podczas gry bonusowej, w rzeczywistości dostaniesz jeszcze 9 darmowych spinów.

Jaki jest maksymalny potencjał wypłaty w gnieździe Big Boom Riches?

Maksymalny zakład, który możesz umieścić w slotie Big Boom Riches, wynosi tylko 50 punktów, a za to możesz wygrać 5000 razy udział. Oznacza to, że możesz zbierać ponad 250 000 punktów grających w tym automatem!

Ile linii płac oferuje Big Big But?

Big Boom Riches to gniazdo 5x3, które oferuje 20 stałych linii wypłat.

Czy mogę wygrać prawdziwe pieniądze, grając w gniazdo Big Boom Riches online?

Pewnie. Dopóki grasz w to za prawdziwe zakłady pieniężne, twoje nagrody będą prawdziwymi nagrodami pieniężnymi.

Czy muszę pobrać gniazdo Big Boom Riches Online?

Nie. Big Boom Riches można odtwarzać na wszystkich urządzeniach komputerowych i mobilnych bez potrzeby pobierania oprogramowania. Jest to tytuł HTML5, więc niezależnie od tego, czy masz telefon komórkowy na iOS, czy na Androida, czy urządzenie komputerowe, nie musisz go pobierać, aby.

Powiązani partnerzy kasyna

Cash Patrol
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Diamond Jackpot
RTP:
94.12%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Blood Suckers
RTP:
97.99%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Niski
Under The Sea
RTP:
93.35%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Reel Desire
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Twin Spin
RTP:
96.55%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Bushi Sushi
RTP:
96.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cazino Zeppelin Reloaded
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Wild Respin
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Giovanni's Gems
RTP:
94.94%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Book of 99
RTP:
99.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Joker Gems
RTP:
96.30%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni