Gorilla Kingdom graj online za darmo

Oprogramowanie:
Netent
RTP:
96.03%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
819 200 USD.00
Motyw:
Zwierzęta, klejnoty, dżungla

Spojrzenie na automat online Gorilla Kingdom

Gorilla Kingdom Darmowe Gry Online autorstwa Netent przenosi cię do afrykańskiej dżungli i ciemnego, bujnego świata ukrytego skarbu. Gra zapewnia swój motyw dzięki genialnej wizualizacji, animacji wysokiej rozdzielczości i tematycznej, rytmicznej, ciężkiej ścieżce dźwiękowej, która może sprawić, że spojrzasz na ramię na dużą małpę-lub gorzej. Gra ma 5 bębnów, 4 rzędy i 1024 zwycięskie kombinacje i oferuje do 4096x zwycięstwa. Gra wariancji średniej do wysokości obejmuje bezpłatne spiny, mnożnik swobodnego spinu, bonusy, rozproszenia i RTP 96.03%.

Wygrane w Gorilla Kingdom są równie zrównoważone i nagrodzone zarówno w regularnej grze, jak i dodatkowe funkcje. Oczywiście, Gorilla Kingdom podąża za wzorem w wielu innych nowoczesnych automatach online i płaci więcej, gdy wchodzisz do bezpłatnych obrotów.

Jak grać w goryla królestwa online

Podobnie jak wiele najlepszych automatów, Gorilla Kingdom zapewnia doświadczonemu lub nowicjuszy gracz szansę na wygranie na wielu różnych poziomach. Gra ma 5 bębnów, 4 rzędy i 1024 sposoby wygrania. Zakłady linii wahają się od 0 USD.10 aż do wysokich 350 USD. Gorilla Kingdom płaci najwyższą jackpot 4069x twojego zakładu, jeśli wypełnisz wszystkie pozycje na ekranie gorylami.

Symbole o niższej wartości na tej maszynie to A, K, Q, J, 10 i 9 Royals ze standardowej talii kart. Gracze będą potrzebować 3 lub więcej dopasowanych Royals, aby zdobyć zwycięską kombinację. Symbole o wyższej wartości-odpowiednio w tej dżungli-wszystkie zwierzęta. Łowcy Big-Jackpot będą chcieli znaleźć następujące symbole: Pangolin, Okapi, Hornbill, Leopard i oczywiście imiennik gory.

Możesz otrzymać zwycięską kombinację z zaledwie 2 lub więcej Hornbill, Loparda lub Gorilas. W tej dżungli goryl jest królem wszystkich bestii i zwraca najwyższą wartość wypłaty symbolu, dodając 0.5x, 1.5x, 2.5x lub 4x twój stakon za 2, 3, 4 lub 5 w połączeniu. Lampart może uderzyć szybko i zwraca 0.3x, 1x, 2x lub 3x razy stawka, w zależności od tego, ile pojawia się odpowiednio z 2-5. Te wypłaty można znaleźć, klikając trzy poziome paski na dole ekranu, a następnie klikając ikonę "I" w lewym górnym rogu ekranu.

Jeśli lubisz grać w podróży, automat do gier Gorilla Kingdom z Netent jest dostępny w wersji mobilnej, która działa bezproblemowo z prawie dowolnym urządzeniem iOS lub Android. Wersja smartfona zawiera takie same automatyczne elementy sterujące, co wersja komputerowa. Gracze mogą używać zwykłego przycisku wirowania, aby ręcznie zakładać lub angażować tryb automatycznego odtwarzania, aby zrobić sobie przerwę od stukania ekranu do 1000 spinów bez poruszania palcem.

Bonusy goryla królestwa, darmowe spiny i funkcje

Gorilla Kingdom Darmowe Gry Online od Netent nagrodzi graczy w najlepszych miejscach online, które są gotowe podjąć ryzyko. Gra jest wyposażona w 2 główne funkcje bonusowe, które są zbudowane wokół funkcji darmowych spinów. Maski gorylowe pojawiają się i przekształcają inne postacie zwierzęce w goryle o wyższej wartości.

Oto załamanie, w jaki sposób maszyna zapewnia bezpłatne obroty po uzyskaniu 3 lub więcej symboli rozproszenia diamentów:

 • 3 rozprasza = 10 wolnych obrotów
 • 4 rozprasza = 15 wolnych obrotów
 • 5 rozprasza = 20 wolnych obrotów

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Rozszerzające się dziczy
 • Przenoszenie dziczy
 • Ponowne spiny
 • QuickSpin
 • Funkcja hazardu
 • Praca

Gorilla Kingdom Maksymalna RTP, zwycięstwo i zmienność

Gra online Gorilla Kingdom z Netent z wariancji średniej do wysokości obejmuje bezpłatne spiny, mnożnik wolnego spinu, bonusy, rozproszenia i RTP 96.03%.

Gorilla Kingdom Podsumowanie i alternatywne miejsca

Gorilla Kingdom oferuje oszałamiające wizualizacje i błyszczącą animację i egzotyczne dźwięki. Jest genialnie zaprojektowany i osiągnął swój ślad pod względem wyglądu i prezentacji. Brakuje wielu przekonujących elementów, które doświadczeni gracze szukają w nowoczesnym szczelinie. Średnia wariancja tej gry nie dostarcza się, jeśli chodzi o utrzymanie zainteresowania gracza. Brak dzikiego jest poważnym zabójstwem.

Runda bezpłatnych obrotów oferuje wiele możliwości, ale w rzeczywistości zabraknie ci spinów, zanim będziesz miał szansę na maksymalne, ponieważ potrzebujesz sześciu masek gorylowych, aby przekształcić inne zwierzęta, ale nigdy nie będziesz miał więcej niż 20 spinów, aby zdobyć ich. To sprawia, że jesteś sfrustrowany i ostatecznie znudzony funkcją darmowych spinów gry w grze.

Gracze, którzy lubią podobne automaty tematyczne, mogą trochę zabawy z gorylem Go Wild Slot od Netent. Ta gra ma 5 bębnów, 5 wierszy i 25 linii płacowych i jest odpowiednia dla graczy na wszystkich poziomach. Ma także dziki symbol. Netent oferuje także planę gry małp opartą na słynnej franczyzy filmowej o tej samej nazwie. Ta gra ma podwójne ekrany z każdą stroną zawierającą 5 rolki i 20 liniów wypłat. Zapraszam do odwiedzenia któregokolwiek z naszych recenzowanych kasyn od Netent i innych dostawców!

Powiązani partnerzy kasyna

Lucky Zodiac
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Monkey’s Gold
RTP:
96.02%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Bear Mountain
RTP:
94.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Bee Hive Bonanza
RTP:
96.09%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Take Olympus
RTP:
95.49%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Oil Mania Darmowe Gry Online Review
RTP:
95.66%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Leprechaun Links
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Heart of Rio
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Book of Mrs Claus
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Voodoo Temple
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
A Visit from St.Nick
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Guns N' Roses
RTP:
96.98%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni