Roasty McFry and the Flame Busters graj online za darmo

Oprogramowanie:
Thunderkick
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
280 000 $.00
Motyw:
Fantasy, akcja/przygoda, arkada

Thunderkick Ravasty McFry i recenzja automatu Flame Busters

Więcej niż tylko gniazdo z fajną grafiką retro i efektami dźwiękowymi, maszyna do gniazda Raca. Dzikie ikony, tajemnicze funkcje symboli i progresywne darmowe gry są dostępne dla każdego, kto siedzi, aby wypróbować tę grę kasynową i można je cieszyć na każdym urządzeniu, którego chcesz użyć.

To może być gra retro, ale ogromne funkcje bonusowe i kompatybilność mobilna sugerują inaczej. Mieszanie starego z nowym, Thunderkick może mieć tutaj natychmiastowy klasyk na rękach.

Ravasty McFry i rozgrywka Flame Busters

Granie w Ravasty McFry i The Flame Busters autorstwa Thunderkicka jest tak proste, jak gra w każdą starą grę zręcznościową. Aby rozpocząć, po prostu naciśnij sterowanie układem na dolnej desce rozdzielczej, aby wybrać dowolny z dostępnych zakładów. Możesz wybrać między 14 różnymi rozmiarami zakładów, zaczynając od minimalnego udziału 0.10 punktów na spin i osiągnięcie maksymalnego zakładu 100 punktów. Po zakończeniu dostosowania zakładu musisz po prostu nacisnąć przycisk spinowy, aby rozpocząć granie w nagrodach z prawdziwych pieniędzy w najlepszych kasynach online.

Interesujące jest to, że ma on specjalną 243-drogową mechanikę, która nie opiera się na liniach wypłat. Ułatwia to śledzenie wygranych, ponieważ będziesz musiał tylko martwić się o symbole, które płacą nagrody, ale nie linie wygrane. Możesz znaleźć dostępne symbole, klikając przycisk menu po prawej stronie i otwierając wypłatę. Gniazdo ma dziesięć ikon, które można zapłacić, które są podzielone na ikony o niskich i wysoko płatnych. Symbole o niskiej płatności to monety i płacą od 0.30x do 2x twojego zakładu na sekwencję, podczas gdy ikony o wyższej randze to wszystkie znaki, które mogą zapłacić do 10 razy. Ale nawet jeśli masz tylko monety na ekranie, nadal będziesz mieć szansę cieszyć się ciekawych zwycięstw, dzięki specjalnej funkcji tajemniczej slocie.

Dla graczy, którzy wolą używać urządzeń mobilnych na iOS i Androida do gry w prawdziwej gotówki, Thunderkick oferuje przyjazną mobilną wersję gry. Mobilne miejsce jest prawie identyczne z grą komputerową, z tym wyjątkiem, że kontrole na ekranie są przenoszone, aby umożliwić gładszą, szybszą i łatwiejszą granie.

Ravasty McFry i Flame Busters i darmowe spiny

Podczas pobytu w Flame Busters będziesz mógł wygrać pieniądze za każdym razem, gdy zebrasz sekwencję trzech lub więcej dopasowanych symboli, ustawionych po lewej do prawej i zaczynaniu od pierwszej kołowrotka po lewej stronie. Ponieważ nie ma żadnych liniów, wszystko, co musisz zrobić, to zbierać swoje symbole na trzech lub więcej sąsiednich bębnach, aby otrzymać zapłatę. Te unikalne mechaniki pozwalają zbierać nagrody w dowolny sposób, bez względu na pozycję ikon, dając ci do 243 różnych zwycięskich kombinacji na rundę.

Pomagając uzyskać więcej nagród podczas gry za prawdziwą gotówką, to symbole bonusowe, zaczynając od specjalnej dzikiej ikony, która może zastąpić każdy inny symbol, oprócz rozproszenia. W grze jest też specjalna ikona pożaru, która służy jako tajemniczy symbol, który zostanie zastąpiony każdą inną ikoną, ale dziki i rozproszony za każdym razem, gdy się pojawia. Ten symbol jest również częścią funkcji wiertła przeciwpożarowego, którą można losowo aktywować podczas gry podstawowej, aby przekształcić 1-5 najniższych symboli monet w symbol tajemnicy ognia.

Gniazdo ma również symbol rozproszenia, trzy, cztery lub pięć. Gra Bezpłatnych Bonusów Spins powoduje, że wystawiasz pożary w wysokim budynku mieszkalnym, a co trzy dodatkowe rozproszenia, które zbierasz podczas niej, pomoże odblokować nowy poziom budynku i uzyskać dodatkowe 2 bezpłatne spiny. Na każde piętro odblokowujesz, szczelinę zamieni jeden z pięciu niskich płatności monet w symbol ognia do reszty tej funkcji, dając ci do pięciu gwarantowanych ikon ognia do końca gry.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Ravasty McFry i The Flame Busters Max Win, RTP i zmienność

Ravasty McFry i The Flame Busters autorstwa Thunderkick to kolejny wyjątkowo zabawny szczelinę średnio-wariancji ze studia, a uczciwa, oferująca RTP 96.1%. Z jackpotem do 5280 razy na Twoim pakiecie lub 528 000 punktów na max zakład i dostępną ekscytującą funkcję bonusową, to miejsce z pewnością może zapewnić wartość dla twoich pieniędzy. Jeśli szukasz nowoczesnych, wypełnionych funkcjami gniazd z dobrym potencjałem wypłaty i bardzo solidnym wskaźnikiem trafień (30.2%), gniazdo raków McFry i Flame Busters to świetny punkt wyjścia.

Ravasty McFry i The Flame Busters - Ostateczny werdykt

Alternatywnie, jeśli nie interesuje Cię szczeliny średniej wolności i szukasz bardziej swobodnych lub bardziej satysfakcjonujących gier do gry, możesz udać się do niektórych naszych kasyn Thunderkick i odkryć inne hitowe produkty ze studia. Aby uzyskać bardziej klasyczny szczelinę o wysokiej wariancji z bezpłatnymi spinami, wielkimi mnożnikami wygranej i jackpotem 10 100x, możesz wypróbować miejsce z Golden Touch Midas Golden Touch.

Jeśli interesuje Cię coś swobodnego, sprawdź niesamowite explosivo esqueleto-gniazdo niskiej wolności Thunderkicka inspirowane Día de Muertos, które mają bardzo zabawną prezentację, kaskadowe mechaniki rolki i atrakcyjne multiplikatory wypłat.

Powiązani partnerzy kasyna

Buffalo Stampede Slot Review
RTP:
94.85%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Niski
Wild Beach Party
RTP:
96.53%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Day of Dead
RTP:
96.49%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Doctor Love
RTP:
95.04%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Mount M
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Football Glory
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
6 Tokens of Gold
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Firebird Spirit
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
The Spin Lab
RTP:
95.80%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Wombaroo
RTP:
95.42%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Rainbow Riches Free Spins
RTP:
95.17%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
The Faces of Freya
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni