The Spin Lab graj online za darmo

Oprogramowanie:
Nextgen
RTP:
95.80%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
Nie
Maksymalny zysk:
50 000 $.00
Motyw:
Fantasy, science fiction, przestrzeń

Recenzja automatów online spin

Nauka jest ważna, nauka porusza świat. Nie bylibyśmy tam, gdzie jesteśmy, gdyby nauka nie rozwinęła się i gdyby najważniejsze rzeczy, które nas poruszają. Ale gdzie to wszystko zaczyna się w nauce? Z elektronami, protonami i neutronami. Są to podstawowe cząstki atomu, jednostki, z której składają się cała ciecz, stała i gaz. Spin Lab przez NextGen bada ten temat i czy to niesamowicie.

Główna gra internetowa Spin Lab oferuje, że elektrony, neutrony i protony odgrywają główne role. RTP wzrasta z 95.79% do 95.93% w zależności od tego, jak zdecydujesz się zagrać w grę i jakie opcje bonusowe wybierzesz. Mówiąc o wyzwalaczych, będziesz miał rozproszenia, które pomogą Ci aktywować bonusy, dziczy na zastąpienie innych symboli w tworzeniu zwycięskich kombinacji i wielu innych specjalnych funkcji oferowanych w trzech cechach bonusowych. Spin Lab jest dostępne na wszystkich urządzeniach w niektórych z naszych, więc dlaczego go teraz nie załadujesz i nie zobaczysz, jak sprawy są połączone?

Spin Lab Slot kontroluje i konfiguruje

Jeśli nie masz pewności, czy możesz zagrać w gniazdo online w telefonie online, jesteśmy tutaj, aby oczyścić. Gniazdo zostało zaprojektowane w formacie HTML5, co oznacza, że będziesz mógł go załadować na dowolnym urządzeniu, o ile jest podłączony do Internetu i ma przeglądarkę. Możesz go załadować za pomocą przeglądarki na dowolnym urządzeniu mobilnym, które działa na iOS i Androida oraz na dowolnym urządzeniu komputerowym.

Jak tylko go załadujesz, zobaczysz logo i tło gry Neon Lighting Game oraz symbole fluorescencyjne na rolkach. Po prawej stronie ekranu zobaczysz przycisk Spin i nad nim ustawienia. Otwórz pole Ustawienia, a zobaczysz cztery sekcje. Ten, który pojawia się najpierw po naciśnięciu przycisku Ustawienia, jest sekcja konfiguracji BET. W nim zobaczysz dwa suwaki.

Najlepszy jest szary, co oznacza, że nie można go zmienić. Ten suwak jest przeznaczony dla linii wypłat i nie można go przesunąć w lewo lub w prawo, ponieważ w gnieździe znajduje się 25 stałych linii wypłat. Ale to, co możesz dostosować, to wartość monet, znaleziona na dolnym suwaku. Ten suwak jest turkusowy, mówiąc, że możesz go przesunąć w lewo i w prawo. Zobaczysz to po jednym końcu, masz 0.01 kredytów i na pozostałych pięciu kredytach.

To są twoje minimalne i maksymalne wartości monet. Ponieważ musisz grać z 40 monetami na linię, mówi to, że minimalny ogół może wynosić 0.40 i maksymalnie 200 punktów. Przechodząc do następnej sekcji, zobaczysz przycisk "I", który jest wypłatą. Tutaj zobaczysz wielokolorowe Wild, dając 1000 monet na kombinację pięciu z nich, a następnie rozproszenie z 625 monetami. Kostka daje 800 monet, monety Atom 600 i monety cząsteczki 500. DNA daje 400 monet, podczas gdy karta gry Royals K i 200 monet. Karta gry od J do 9 daje 100 monet do najlepszych kombinacji.

Następnie jest sekcja autoodplay, w której można umieścić 100 auto-spinów w ruchu. Głośnik to ostatnia sekcja, w której możesz włączyć lub wyłączyć dźwięki gry w dowolnym momencie sesji.

Funkcje bonusowe spin i darmowe spiny

Zobaczysz, że gniazdo spinów ma tylko jedną standardową funkcję, dziki. Zastąpi wszystkie symbole, które zobaczysz na rolkach, ale nie rozproszenie.

Teraz, wraz z rozproszeniem, przybywają ciekawe funkcje. Wyzwalasz bonus spinowy, gdy na rolkach pojawiają się trzy lub więcej rozproszeń. Otrzymujesz pięć darmowych spinów, podczas których możesz wybrać jedną z trzech funkcji z każdego wiersza. Z trzeciego wiersza możesz wybrać mechanikę Pay Obie Way, 2x All Wins mnożnik lub dodatkowe pięć darmowych funkcji.

Z drugiego rzędu można uzyskać ułożone dzikie, dziki mnożnik 2x, 3x, 4x, 5x lub 10x lub dodatkowe dzikie dodane do rolki. I wreszcie, z rzędu 1 możesz uzyskać nagrody symboli, symbole ułożone lub symbole te same cechy. Jeśli wybierzesz nagrody symboli, zobaczysz jeden symbol z DNA, cząsteczki, atomu lub kostki, wybierając losowo, a za każdym razem, gdy pojawia się na rolkach, otrzymasz nagrodę 25x, 50x, 100x, 150x, 200x, 250xor 500x w stawce!

Jeśli wybierzesz ułożone symbole, ponownie jeden z czterech symboli zostanie wybrany losowo, który pojawi się w stosunku do czasu bonusu spin. I wreszcie, jeśli wybierzesz symbole tą samą funkcją, gra wybierze jeden z czterech symboli. Podczas bonusu Lab Lab, wszystkie symbole DNA, cząsteczki, atomu i kostki, które pojawiają się na rolkach, przekształcą się w wybrany symbol!

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Ułożone symbole
 • Ułożone dziczy
 • Losowe dziczy
 • Mnożnik dziczy
 • Ponowne spiny
 • Funkcja hazardu
 • Praca

Wniosek Laboratorium Spin

Po pierwsze, automat do spinu może dostarczyć 5000 punktów za zwycięską kombinację z Wilds. Biorąc pod uwagę, że możesz wybrać funkcje wypełnione dzikami, ta wypłata może nadejść dość często. Ale gdyby ta kombinacja uzyskała mnożnik maksymalny 10x, dostarczyłby 50 000 punktów. Ponadto masz do 500 -krotnie nagrody stawki, możesz 100 000 punktów. W sumie miejsce może zapewnić znacznie ponad 150 000 punktów.

Jeśli szukasz bardziej satysfakcjonującego miejsca, powinieneś rozważyć maskę. Tak, automat został oparty na tym samym nazwisku z udziałem Jima Carreya i Camerona Diaza oraz psa Milo, oczywiście. Będziesz się dobrze bawić, widząc wszystkie te postacie na rolkach, ale szczególnie pokochasz 37 500x wypłatę palika, którą możesz uzyskać za mniejszy maksymalny zakład 50 punktów. Blisko dwa miliony kredytów może być twoje w mgnieniu oka!

A jeśli chcesz zagrać w jeszcze mniejszy maksymalny zakład, 25 punktów i wygrać do 1.25 milionów kredytów, wtedy zdecydowanie powinieneś wypróbować megaways Medusa. Ponieważ wykorzystuje Megaways Mechanics, Megaways Medusa może dostarczyć 117 649 sposobów wygrania, umożliwiając zostać milionerem na zakład zaledwie 25 punktów.

Sprawdź spin laboratorium na najlepszej stronie kasyna online, w której możesz nawet wybrać smaczny bonus powitalny po dołączeniu!

Powiązani partnerzy kasyna

Bomb Bonanza
RTP:
96.46%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Starburst XXXtreme
RTP:
96.26%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Lord Merlin and the Lady of the Lake
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Who Wants To Be A Millionaire
RTP:
96.24%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
The Dark Knight
RTP:
95.96%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Lucky 7
RTP:
97.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Rainbow Riches
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Manic Millions
RTP:
95.24%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Western Gold
RTP:
96.12%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Carnival Queen
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Silverback Gold
RTP:
96.11%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Gold Volcano
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki