Who Wants To Be A Millionaire graj online za darmo

Oprogramowanie:
Big Time Gaming
RTP:
96.24%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
1 000 000 $.00
Motyw:
Pieniądze/miliony, programy telewizyjne/seria

Kto chce być milionerem online recenzji automatów

Kto chce być milionerem to 6 gniazda, który działa w oprogramowaniu Megaways. Oznacza to, że gra wykorzystuje kaskadowe rolki do tworzenia wygranych i generowania wypłat. Funkcja Cascading Reels umożliwia także grę zapewnienie niesamowitych 117 649 sposobów wygrania. Jest to potencjalnie bardzo lukratywna gra, ponieważ ma jackpot, który może osiągnąć do 50 000 razy. Trochę podobnie jak w przypadku oferty lub braku oferty, motyw zawiera rozpoznawalne ustawienie sceniczne programu gier Who Who Who to Be Millionaire. Funkcje dodatkowe zapewniają oryginalność i są główną atrakcją gry. Odkryjesz funkcje takie jak gorące miejsce, w których masz możliwość telefonu do znajomego, zapytać publiczność lub wybrać 50:50.

Kto chce być konfiguracją i zasadami milionera

Uruchom, kto chce być milionerem na wybranym urządzeniu. Może to być komputer stacjonarny, tablet lub urządzenie mobilne. Jeśli grasz na telefonie komórkowym, możesz uzyskać dostęp do gry z dowolnego urządzenia mobilnego iOS lub Android. Gigantyczna nagroda mnożnika 50 000x jest do zdobycia. Możesz sprawdzić, co każdy symbol może wypłacić, uzyskując dostęp do wypłaty. Po prostu kliknij kartę pomarańczową "Informacje" po lewej stronie ekranu. Zobaczysz opcję dostosowania udziału znajdującego się poniżej rolki. Gra oferuje wybór rozmiarów BET, które wahają się od minimum 0.20 monet do maksymalnie 20 monet na spin. Kaskadowe rolki mogą aktywować do 117 649 zwycięskich możliwości. Wybierz kartę "Spin", aby rozpocząć lub karta "Autospin", jeśli wolisz aktywować funkcję automatycznych spinów.

Kto chce być milionerem darmowym spinami i grami premiowymi

W grze podstawowej jest 10 unikalnych symboli 3D, które stanowią symbole o niskiej wartości. Istnieje dziki symbol, który może zastąpić inne symbole, z wyjątkiem rozproszenia. Może również zaoferować do 5000 monet dla zwycięskiej linii 5 pasujących dzikich. Logo gry jest symbolem rozproszenia i oferuje wypłaty, które mogą osiągnąć do 2500 monet. Lądowanie 3 lub więcej rozproszeń jest kluczem do odblokowania bonusowych rund. Otrzymasz początkowe 8 darmowych spin. Rozproszczenia wywołają funkcję gorącego siedzenia, która jest rodzajem gry hazardowej. Możesz uprawiać swoje wygrane podczas poruszania się po drabinie jackpot, wybierając poprawne odpowiedzi. Masz również możliwość wyboru 50:50, zadzwonić do przyjaciela lub zapytać publiczność. Gra bonusowa oferuje ogromne mnożniki i mnóstwo darmowych spinów.

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Megaways
 • Rozszerzające się szpilki
 • Ponowne spiny
 • Kaskadowe bole
 • QuickSpin
 • Funkcja hazardu
 • Praca

Kto chce być milionerem Maxa wypłaty, RTP i zmiennością

Zakres rozmiarów BET na tym, kto chce być milionerem, zaczyna się od 0.20 monet do 20 monet na spin. Może to być bardziej ograniczone niż inne gry, ale ma ogromny jackpot, który może osiągnąć do 50 000 razy. Poziom zmienności waha się od średniego do wysokiego, a RTP wynosi 96.27%. Możesz zdobyć 5000 monet w jednym spinu w grze podstawowej.

Kto chce być werdyktem milionera i więcej gier

Jeśli podobał Ci się przebojowy program telewizyjny, pokochasz to, kto chce być millionowym miejscem. Projekt gry wygląda tak jak program telewizyjny i zawiera podobne elementy w grach bonusowych. Możesz cieszyć się tym automatem jako gracz o wysokiej walce, ponieważ masz szansę wygrać do 50 000 razy. Ta wyjątkowa gra zapewnia różnorodne oryginalne funkcje bonusowe, a także umożliwia ogromne 117 649 sposobów wygrania. Pokochasz tę grę, jeśli jesteś fanem darmowych spinów. Może przyznać do 50 darmowych obrotów.

Pamiętaj, aby odkryć więcej gier wielkich gier. Możesz wypróbować nowe ekscytujące tytuły, takie jak złoty gniazdo, w którym można wygrać 10 000 monet w jednym obrotu. Jeśli lubisz mieć 117 649 sposobów na wygraną, możesz również sprawdzić gry takie jak Dragon Born Slot. Znajdziesz wszystkie te gry, w tym Who Who chce być millionowym miejscem na nasze zalecane kasyna z prawdziwych pieniędzy. Odwiedź naszą listę, aby dowiedzieć się więcej.

Sprawdź kody bonusowe Dream Vegas i zagraj setki najlepszych automatów i zdobądź ponad 35 postępowców.

Powiązani partnerzy kasyna

Wild Hop Drop
RTP:
96.46%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Thunderstruck II
RTP:
96.65%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Jimi Hendrix
RTP:
96.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
WildPops
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Reel Outlaws
RTP:
95.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Age of the Gods - Goddess of Wisdom
RTP:
94.94%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Day of Dead
RTP:
96.49%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Chilli Heat Megaways
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Transformers - Battle for Cybertron
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Tiki Infinity Reels Megaways
RTP:
96.07%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Cat Wilde and the Doom of Dead
RTP:
96.29%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Guns N' Roses
RTP:
96.98%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni