Oktoberfest graj online za darmo

Oprogramowanie:
888
RTP:
96.75%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
500 000 $.00
Motyw:
Jedzenie, podróż, karnawał

Recenzja automatu online Oktoberfest

Automat do gniazda Oktoberfest zapewnia tradycyjny projekt pasujący do tego tradycyjnego wakacji. Układ oferuje 5 kołowrotek, 3 rzędową siatkę, która zawiera wybór symboli 3D. Wizualizacje i symbole składają hołd niemieckiej kulturze poprzez włączenie obrazów piwa, precli i instrumentów muzycznych. Będziesz miał do dyspozycji 20 linii płacowych, których możesz użyć, aby zarobić do 500 razy.

Gra obejmuje bezpłatne spiny, rozproszone piwa, ułożone dziki, mnożniki i super spiny. Istnieją również unikalne funkcje, takie jak Funkcja Spin Prec Party, Bierfest Free Spins i Funkcja Spin. Rób, jak robią to Niemcy, a możesz po prostu odejść z 5000 monet z ulubionej strony automatu.

Jak grać w slot online Oktoberfest

Slot Oktoberfest nie ogranicza się do gier komputerowych. Jeśli wolisz grać na telefonie komórkowym, sprawdź gniazdo mobilne Oktoberfest w jednym z najlepszych kasyn mobilnych. Możesz uzyskać dostęp do gry mobilnej na wszystkich urządzeniach, w tym urządzeniach na Androida i iOS.

Możesz zarobić do 500 -krotnie swój udział bez względu na to, z jakiego urządzenia wybierzesz. Oktoberfest autorstwa Nolimit City ma głównie brązowy projekt i ma menu w prawym dolnym rogu. Tutaj możesz przejść do dostępu do różnych ustawień menu, a także wypłaty.

Proces konfiguracji jest stosunkowo podstawowy i wiąże się z prostym wyborem rozmiaru zakładu. Użyj kontroli "BET" po lewej stronie, aby wybrać zakład od 0.20 monet do 100 monet na spin. To wszystko, czego potrzeba i jesteś gotowy, aby rozpocząć grę. Możesz zacząć od wybrania elementów sterujących środkowych.

Bonusowe gry Oktoberfest i darmowe spiny

Oktoberfest autorstwa Nolimit City oferuje pełne akcji funkcje i możesz wygenerować wiele udanych spinów w grze podstawowej. Po prostu ustawiaj pasujące symbole w kombinacjach 3 lub więcej. Te zabawne symbole obejmują niemieckie czapki, instrumenty muzyczne, beczki i trąbki, które mogą wypłacić do 500 -krotnie Twój udział. Land 3 rozproszone piwa, aby odblokować funkcję Bierfest Free Spins.

Otrzymasz 12 darmowych spinów i potencjalny mnożnik 5x. Funkcja spinów imprezowych uruchomi się losowo i wypełni rolki wieloma ułożonymi dzikimi. Funkcja Spin Prec Party przekształca wszystkie symbole o niższej wartości w dziczy i będzie również losowo wywoływać. Funkcja spinowa prosty prostej to wizualnie atrakcyjna funkcja, którą można odblokować, lądując na Hansel i Gretchen Wild Symbols.

Jako ułożone dziczy, te dwa symbole pojawią się tylko na kołowrotkach 2 i 4. Runda bonusowa rozpocznie się, gdy tylko się rozszerzy, aby pokryć całą rolkę. Dwaj Wilds połączą się, aby stać się jednym dzikim symbolem na Reel 3 i zapewnią kolekcję darmowych spin. Gra przynosi nam coś wyjątkowego, oferując zabawną różnorodność dzikich funkcji.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ułożone symbole
  • Ułożone dziczy
  • Losowe dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Oktoberfest Max Win, RTP i zmienność

Oktoberfest autorstwa Nolimit City to średnia wariancja z RTP 96.75%. Istnieje możliwość zarabiania do 500 -krotnej swojej części w samej grze podstawowej. Różnorodność dzikich funkcji zwiększa również szanse na zarabianie do 5000 monet. Ta satysfakcjonująca gra umożliwia maksymalne zakłady do 100 monet, które pomogą zmaksymalizować zakłady.

Oktoberfest Podsumowanie i rekomendacje dotyczące automatu

Jeśli kiedykolwiek byłeś na uroczystości Oktoberfest lub po prostu doceniasz niemiecką kulturę- to dla Ciebie świetna gra. Gra ma całą wesołą zabawę i przyjemność z uroczystej atmosfery Oktoberfest. Ta lukratywna gra może wypłacić do 5000 monet w jednym obrotu.

Możliwe jest zdobycie tej kwoty w grze podstawowej lub za pomocą ekscytujących rund bonusowych. Oktoberfest przemawia do wszystkich graczy, oferując szereg rozmiarów BET, świetne nagrody i średnią grę.

Wszystko, co musisz zrobić, aby znaleźć bardziej epickie automaty do miasta Nolimit, to udać się do dowolnej z naszych zalecanych stron kasyn online. Odkryjesz duży wybór bonusów Kanady i szeroką gamę gier. Gry autorstwa Nolimit City obejmują tytuły takie jak Tesla Jolt, w których do 100 000 monet jest do zdobycia.

Powiązani partnerzy kasyna

Raptor DoubleMax
RTP:
96.01%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Firebird Spirit
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Hellcatraz
RTP:
96.46%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Crystal Prince
RTP:
96.05%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Sunset
RTP:
96.58%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Gypsy
RTP:
96%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Mystic Chief
RTP:
96.55%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Vikings Go Berzerk
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Triple Crown
RTP:
94.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cosmic Cash
RTP:
96.56%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Magic Maid Cafe
RTP:
95.97%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Road Rage
RTP:
96.03%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki