Cosmic Cash graj online za darmo

Oprogramowanie:
Pragmatic Play
RTP:
96.56%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
530 000 $.00
Motyw:
Kosmici, science fiction, przestrzeń kosmiczna

Cosmic Cash Darmowe Gry Online Recenzja

Zagraj w kosmiczny automat online, a możesz zdobyć Stellar Wins 2650x swój pakiet. To gra stacjonarna i mobilna Pragmatic Play we współpracy z Wild Streak Gaming, która rozgrywa się na 5 rolkach i 4 rzędach symboli.

40 LINII PŁATNOŚCI PRZEJDŹ TEJ GRY STYLEJ CARTOONE, w której znajdziesz rakiety, pistolety Ray i uroczych kosmitów. Cechy kosmicznej maszyny do automatów gotówkowych obejmują substytucje dzikiego symbolu i ekscytujące rundy respins, w których symbole pieniężne mogą rozszerzyć rolki i przyznać losowe nagrody na końcu. Należą do nich jackpot, nagrody pieniężne lub do 100 darmowych spinów.

Hojne średnie zwroty 96.56% połącz z wysokim poziomem zmienności, a możesz grać wraz z innymi gier.

Jak grać w kosmiczną grę na automatach gotówkowych

Zielony, wielki kosmit, rudowłosy astronauta, czerwona rakieta i inne symbole science fiction na siatce 5x4. Masz również bliskie spotkanie z uroczym obcym zwierzakiem, UFO Wild Emblemem i symbolami kart do gry, głęboka przestrzeń jest widoczna za przezroczystymi kołowrotkami, a ścieżka dźwiękowa jest mieszanką efektów mechanicznych, obcych i dziwnej melodii elektronicznej. Wydaje się, że idzie w parze z retro science fiction.

Styl i dźwięki są identyczne na komputerach komputerowych, iOS, Android i Windows Mobiles, a elementy sterujące są łatwe w obsłudze na dowolnym urządzeniu. Kliknij zakładki plus lub minus na bokach przycisku wirowania, aby podnieść lub obniżyć stawki jeden poziom na raz, lub wybierz monety na linię i wartości monet, aby zmienić zakład. Tak czy inaczej, są opcje od 0.40 do 200.00 na spin, czyli 0.01 do 5.00 na każdej z 40 linii płacowych dostępnych w witrynach kasyn i bukmacherów.

Przycisk "I" otwiera wypłatę, w której widzisz, ile jest wart każdego symbolu. UFO płaci najwyższe nagrody, a ty wygrywasz 12.5x stawek, gdy wypełnia całą linię płac. Jest także w stanie przeciwstawić się innym symbole, które pomogą w pełnych kombinacjach.

Niektóre jurysdykcje hazardowe pozwalają automatycznie obrócić bębny, kliknij przycisk "Autoodplay" i przyspieszyć rozgrywkę za pomocą stukania śruby oświetleniowej na dole gry.

Bezpłatne obroty i inne kosmiczne funkcje premii gotówkowych

Funkcja kosmicznej respins jest punktem kulminacyjnym tej gry. Zaczyna się, gdy 6 lub więcej złotych symboli księżyca ląduje jednocześnie, a te mają wartości pieniężne. Inne pozycje symboli odpowiadają na siatce 4x5 przez co najmniej 3 razy z aktywnymi symbolami pieniędzy lub pustymi, a dowolne nowe symbole resetują grę z powrotem do 3 rentgenów.

Do tej pory jest to dość standardowa funkcja widoczna w wielu innych grach, ale jest tutaj ekscytujący zwrot akcji, ponieważ symbole pieniędzy przesuwają się tak daleko, jak to możliwe po prawej stronie, a jeśli wypełnisz rząd, do 2 dalszych pozycji może pojawiają się po lewej stronie. Odpowiedzi działają, aż wypełnisz siatkę lub są 3 kolejne spiny bez nowych symboli. Zbierasz wszystkie wartości pieniężne na końcu, plus dowolne z poniższych z w pełni rozszerzonych wierszy -

 • Nagroda pieniężna od 10 x do 250x udziałów.
 • Od 10 do 100 darmowych spin.
 • Mnożnik od 2x do 50x na symbole pieniędzy.
 • Mini, Minor, Major lub Grand Jackpots o wartości 20x, 50x, 250x lub 2500x całkowity zakład.

Możesz także wprowadzić funkcję darmowych spinów podczas gier podstawowych z symbolami rozproszenia logo 3, 4 lub 5. Dziesięć, 20 lub 50 darmowych gier rozgrywa się, w zależności od liczby wyzwalających symboli, a ułożone dziki występują częściej podczas gier. Więcej rozprasza się Wpraw wolne spiny.

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Naprawiono jackpot
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Rozszerzające się szpilki
 • Ułożone dziczy
 • Ponowne spiny
 • QuickSpin
 • Funkcja hazardu
 • Praca

Maksymalne wygrane, średnie zwroty i zmienność kosmiczna

Jeśli łączna liczba wygranych z dowolnej funkcji osiągnęła 2650 x stawka, runda dobiega końca. Przy maksymalnie 200.00 Stake, możesz wygrać 530 000.00. Pragmatyczna cena gry kosmiczna przedział gotówki jako 4.5/5 na własną skalę zmienności, więc bądź przygotowany na odcinki utraty spin. Długoterminowy procent zwrotu jest dobry na 96.56%.

Nasz werdykt kosmiczny automatów gotówkowych

Kolorowe symbole i żywa ścieżka dźwiękowa przyciągają mnóstwo graczy do kosmicznego automatu gotówki. Tam, szeroki zakres zakładów, wysokie zwroty i ekscytujące funkcje jeszcze bardziej zwiększają urok. Darmowe obroty z dodatkowymi dzikimi i fantastyczne rundy z specjalnymi smakołykami na końcu pomogą Ci zdobyć nagrody, chociaż limit 2650x jest na niskim poziomie.

Jeśli lubisz gry science fiction pakowane z funkcjami, należy zagrać w kosmiczną gotówkę online w pragmatycznych witrynach kasynowych na tej stronie.

Ile linii wypłat ma kosmiczny slot gotówkowy?

Cosmic Cash Slot to gra z 40 liniami wypłatami z lewej kołowrotka. Tworzysz nagradzane kombinacje z dopasowanymi symbolami w nieprzerwanej sekwencji na linii, chociaż UFO Wild pomaga, działając jako inne.

Czy kosmiczny automat gotówkowy ma bezpłatną funkcję spinów?

Trzy, 4 lub 5 symboli rozproszenia wyzwalają odpowiednio 10, 20 lub 50 wolnych obrotów kosmicznego szczelin gotówkowych. Extra Wilds może wylądować w tej rundzie, ułatwiając wygraną, i możesz zabrać tę funkcję z pojawieniem się większej liczby rozproszeń.

Jaka jest funkcja respins kosmicznego automatu gotówki?

Symbole pieniężne w co najmniej 6 miejscach wystarczą, aby uruchomić kosmiczne slot gotówkowy. Funkcja trwa do 3 kolejnych utraty spinów lub wypełniasz siatkę. Czeki mogą się rozwijać, a na końcu są nagrody.

Czy mogę zagrać w kosmiczne przenośniki gotówkowe na telefonie komórkowym?

Przekonasz się, że kosmiczna maszyna do gniazda gotówki jest zoptymalizowana pod kątem iPhone'ów, iPadów, Androida i telefonów z systemem Windows. Wygląd, funkcje i potencjalne nagrody są dokładnie takie same, jak w wersji komputerowej.

Czy są jakieś kosmiczne kody promocyjne gotówki?

Sprawdź strony, aby sprawdzić, czy dostępne są jakieś kosmiczne kody promocyjne gotówkowe. Promocje są często powiązane z wybranymi grami, więc możesz nie znaleźć jednego podłączonego do tego gniazda.

Jaki jest minimalny zakład w kosmicznej grze gotówkowej?

Możesz zagrać w kosmiczne przedział gotówki z minimalnym pakietem 0.40 lub 0.01 na każdej z 40 linii. Maksymalny zakład to hojny 200.00 na spin lub 5.00 na linii, więc nadaje się do szerokiego zakresu budżetów i bankrollów.

Jakie symbole używa kosmicznej gotówki online?

Symbole na rolkach kosmicznej maszyny do automatów gotówkowych obejmują emblementy kart do gry, statki kosmiczne, astronauta i kilka kosmitów. To kolorowa gra, w której pojawiają się również bonusowe symbole, takie jak rozproszenie UFO i logo.

To kosmiczny slot gotówkowy jak każde inne gry?

Kosmiczny automat gotówkowy wygląda podobnie do innych gier science fiction, takich jak odwiedzający Elk Studios, Farm Invaders, autorstwa PG Soft, pochodziło z Venus, z Betsoft i najeźdźców z automatu Planet Moolah z automatu WMS.

Który deweloper tworzy kosmiczny przedział gotówkowy?

Pragmatyczna gra i dzikie grę łączą ich zasoby, aby zrobić kosmiczny przedział gotówkowy. Inne w ich zakresie to Congo Cash, Dragon Power, Temujin Treasures i Gold Party. Możesz grać w nich i więcej w najlepszych kasynach.

Kiedy został wprowadzony na rynek kosmiczny automat gotówkowy?

Kosmiczny automat gotówkowy został wydany 14 lipca 2022.

Powiązani partnerzy kasyna

Eye of Horus
RTP:
96.31%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Leprechaun Goes Egypt
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Striking Hot 5
RTP:
96.29%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Chilli Pop
RTP:
95.38%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Get Clucky
RTP:
96.70%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Jammin Jars
RTP:
96.83%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Jolly Roger 2
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cat Wilde in the Eclipse of the Sun God
RTP:
96.22%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Riddle of the Sphinx
RTP:
95.55%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
The Keystone Kops
RTP:
95.25%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Baron Bloodmore and the Crimson Castle
RTP:
96.07%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Hot
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni