Chilli Pop graj online za darmo

Oprogramowanie:
Betsoft
RTP:
95.38%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
110 000 $.00
Motyw:
Jedzenie, Meksyk

Recenzja automatów internetowych chili pop

Kontynuując tradycję Betsoft kwestionowania tradycyjnej rozgrywki automatu, nowy gniazdo chili zostało zbudowane dla współczesnego gracza, który szuka czegoś zupełnie innego. Zainspirowany pikantną kuchnią i ekscytującymi festiwali Meksyku, Chilly Pop wygląda jak twój zwykły meksykański automat 5x3, ale to tylko dopóki nie zaczniesz grać. Użyj mechaniki płatności klastra, aby ustalić odpowiednie symbole podczas gry za prawdziwe pieniądze, a ta gra zamieni się w automat 8x8, który może zapłacić do 50 000 monet za spin!

Zoptymalizowane pod kątem gry na dowolnym rodzaju urządzenia, mobilnym lub laptopie, Chilli Pop może zaoferować kawałek dużych zysków, niezależnie od Twojej lokalizacji. Z kilkoma eksplodującymi symbolami po twojej stronie, ale także mnożnikami wypłat i darmowymi bonusami spinami, które możesz kupić, jeśli chcesz, zawsze znajdziesz sposoby na zarobienie gotówki podczas gry w ten niezwykłą maszynę do automatów. Dowiedz się więcej o możliwościach czekających w grze, czytając naszą pełną recenzję ALLI POP.

Jak grać w chili pop

Chilli Pop może wyglądać jak skomplikowana gra na automatach, ale w rzeczywistości granie nie może być prostsze. Na dole ekranu podaje się wyraźne elementy sterujące użytkownika, które można użyć do wyboru rozmiaru monety, odtwarzania ręcznie lub automatycznie lub zakupu darmowego bonusu spin. Aby zacząć grać, wszystko, co musisz zrobić, to wybrać rozmiar monety, aby określić swój udział. Z minimalnym zakładem 50 monet, ten gniazdo można odtwarzać od 0.50 punktów na maksymalny zakład 50 punktów na spin.

Ponieważ nie ma linii płac, nie będziesz musiał się martwić, gdzie kończą się twoje symbole, aby zarabiać. Naprawdę świetne w grze jest to, że istnieje tylko dziesięć symboli, na które należy uważać, z których dwa służą do wywołania funkcji bonusowych i wypłacania wypłat bonusowych. Dzięki standardowej szpuli 5x3 możesz wygrać nagrody od 6 monet do 2500 monet za spin podczas gry z prawdziwą gotówką. Ale przejdź do darmowych gier bonusowych spinów, a te nagrody mogą skoczyć do 50 000 monet. Jeszcze bardziej interesujące jest to, że każda wygrana wypłata może również doprowadzić do jeszcze większej ilości pieniędzy, dzięki funkcji kaskadowych rolki, która jest wyjaśniona dalej poniżej.

Jeśli chcesz, możesz również grać na chilli ciepło na swoim urządzeniu mobilnym. Gra jest kompatybilna z prawie wszystkimi urządzeniami opartymi na iOS, ale także smartfony i tablety z Androidem. Inteligentne przyciski wrażliwe na dotyk są podawane do płynnego kontrolowania rund, gdy jest w ruchu, a gniazdo również zachowuje grafikę HD, dając praktycznie takie same wrażenia, jak podczas gry na komputerze.

Chilli pop i darmowe spiny

Chilli Pop płaci tylko za klastry symboli, ja.mi. grupy trzech lub więcej identycznych symboli, które lądują przylegające do siebie na jednej lub więcej kołowrotkach. Pomaganie w tworzeniu klastrów i wyzwalaniu lepszych nagród podczas gry za prawdziwą gotówką są dzikie symbole, które mogą zastąpić wszystkie inne symbole oprócz rozproszenia. Ilekroć symbole te pomagają tworzyć zwycięską klaster, dodają również mnożnik 2x na każdy dziki, który pomaga ci w wypłaty. A jeśli otrzymasz pełny ekran tych ikon, zamiast tego zapłacą nagrody od 2500 monet do 50 000 monet, w zależności od rozmiaru ekranu.

Podobnie jak ze wszystkimi automatami z cascading rolki, każdy zwycięski klaster w Chilli Pop zostanie automatycznie usunięty z ekranu, aby umożliwić pojawienie się nowych symboli na jego miejscu i dać ci drugą szansę na wygraną. Ta funkcja może trwać w nieskończoność, o ile należy wygrać nowe nagrody i mogą być aktywowane przez wszystkie symbole oprócz symboli rozproszenia.

Zamiast wyzwolić funkcję kaskadową, rozpraszanie muła mogą tylko wywołać gry bonusowe. Kiedy trzy lub więcej z tych symboli kończy się na ekranie podczas rundy, gniazdo da ci bonus 5-26 darmowych spin. Po rozpoczęciu tego bonusu wszelkie dalsze rozproszenia, które zbierasz. Zbierz pięć rozproszonych w całej funkcji bonusowej, a możesz uzyskać jeden dodatkowy rząd symboli. Ale zbierz w sumie 70 mułów, a możesz zagrać na ekranie 8x8.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Rozszerzające się szpilki
  • Ułożone symbole
  • Ponowne spiny
  • Kaskadowe bole
  • Funkcja hazardu

Chilli Pop werdykt i podobne automaty online

Chilli Pop to kolejna bardzo solidna maszyna do gniazda od Betsoft, ale nie jest to gra, która może porozmawiać z każdym graczem. Ten średniej wariancji gniazdo jest szczególnie odpowiednie dla graczy, którzy grają z ograniczonym budżetem, ponieważ może dać im możliwości, których potrzebują, aby osiągnąć miłe zyski, ale bez zbyt dużego ryzyka. Dzięki ekranowi bonusowi 8x8 i nagrodom do 50 000 monet dostępnych podczas gry za prawdziwe pieniądze, na Chilli Pop jest więcej niż wystarczająca ilość gotówki, chociaż przy wysokim tempie gry w grze jest mało prawdopodobne, aby zobaczyć kolosalne wypłaty często.

Z drugiej strony, jeśli bardziej interesuje Cię bardziej ryzykowne automaty do automatów online, które mogą płacić lepiej, istnieje więcej niż kilka świetnych opcji, które można znaleźć w Internecie, które oferują rozgrywkę o wysokiej wariancji. Własny gniazdo pazurów Tygrysa Betsoft to interesująca alternatywa, którą można odkryć, która oferuje niestabilną rozgrywkę, 720 sposobów wygrania, oraz dodatki takie jak darmowe spiny i gra podwójna Up. Ale jeśli chcesz czegoś prostszego, masz także gry takie jak popularny gniazdo Netent Dead or Alive. Znajdź te automaty i więcej, gdy sprawdzisz niektóre z naszych zalecanych kasyna online, a będziesz miał okazję cieszyć się stymulującymi powitaniem promocjami.

Powiązani partnerzy kasyna

Taco Brothers Derailed
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Coyote Moon
RTP:
93.75%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Brave Mongoose
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wilhelm Tell
RTP:
97.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cat Wilde and the Doom of Dead
RTP:
96.29%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Gold Strike Bonanza
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Solar Temple
RTP:
95.22%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Raging Storms
RTP:
96.47%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Parthenon - Quest for Immortality
RTP:
96.03%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Fruit Party 2
RTP:
96.53%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Snake Arena
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Seasons
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni