Solar Temple graj online za darmo

Oprogramowanie:
/images/auto/o/89022/bfba7c7376.png
RTP:
95.22%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
200 000 $.00
Motyw:
Zwierzęta, złote/złote monety, Aztec

Recenzja nowej świątyni solarnej online

Solar Temple została wydana w marcu 2020 r. I szybko stała się hitem w automatach online dzięki jasnej, kolorowej gry, i oczywiście jego maksymalna wygrana 20 000 razy powinna być aktywowana.

Niezależnie od tego, czy planujesz postawić 20 pensów, czy 100 funtów prawdziwych pieniędzy, istnieje możliwość wygrania dużych, a także brak darmowych spinów. Funkcja Flaming Rames, w której potencjalni dziczy w płomieniach jest zazwyczaj wyjątkowy z dostawców Playson, którzy po raz kolejny dostarczyli alternatywny motyw do gniazda.

To, czego brakuje w świątyni słonecznej w grafice, nadrabia inne funkcje, takie jak Sticky Wilds, a maksymalna wypłata jest jedną z najwyższych, jakie kiedykolwiek widzieliśmy na automatach Playson. Jednak brak progresywnego jackpota prawdopodobnie zniechęci bardziej doświadczony gracz w automatach.

Jak grać w świątyni solarnej online?

Celem świątyni słonecznej jest zdobycie tyle ikon słońca na 5 rolkach. Rozgrywka jest podzielona na bloki 10 spinów, a po drodze zbierasz "Flaming Rames", które zamieniają się w dzikie na ostatnim bloku spin.

Jeśli możesz zmusić ikony Słońca do lądowania w tej samej pozycji wiele razy, nawet lepiej, ponieważ aktywuje to mnożniki do 10x. Te mnożniki są tam, gdzie są duże dolce, a na 10. obrotu możliwe jest zbliżenie się do jackpotu.

Jeśli chodzi o wrażenia użytkownika, powinno to stwarzać graczy wszelkie trudności, niezależnie od tego, czy grasz na telefonie komórkowym, tablecie czy komputerach stacjonarnych. Zarówno urządzenia iOS, jak i Android są kompatybilne dla tych z nas, którzy wolą mobilne kasyno.

Funkcje świątyni słonecznych i darmowe spiny

Najbardziej atrakcyjnym aspektem świątyni słonecznej, z punktu widzenia doświadczenia w grach, jest niewątpliwie nowa funkcja "Flaming Rames", która oferuje bogactwo dziczy.

Jeśli jeden z tych dzikich wyląduje na ramie więcej niż raz, aktywujesz mnożnik dla ostatniego bloku spin. Te progresywne mnożniki utrzymają cię w poszukiwaniu przyzwoitego powrotu.

Jeśli chodzi o bezpłatne spiny, zarobisz 10, jeśli możesz dopasować trzy rozproszenia świątyni Aztec - symbol rozproszenia reprezentuje złotą świątynię - na siatce. Ten wyczyn wywoła bonusową rundę, z której możesz zdobyć większą wypłatę.

Playson wykonał świetną robotę, utrzymując zaangażowanie użytkowników z motywem Aztec, podczas gdy funkcja "Flaming Rames" jest tam z jedną z najlepszych nowych inicjatyw w automatach online.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Sticky Wilds
  • Przenoszenie dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Maksymalna wygrana świątynia słoneczna, RTP i zmienność

Chociaż 95.22% RTP jest nieco brakowało tego, czego można oczekiwać od najlepszych automatów online, Solar Temple nadrabia to w innych obszarach, takich jak maksymalna wygrana.

Z średnim do wysokiego poziomu zmienności, ta gra jest być może bardziej dostosowana do zaawansowanych graczy na automatach, ponieważ ryzyko jest dość wysokie. Zakres zakładów wynosi od 0.20-100 i jackpot w grze mogą być do 20 000 razy w twoim pakiecie.

Jak wspomniano, ta maksymalna wypłata jest dobrą zachętą do gry, ale warto przypomnieć, że maksymalny zwrot można osiągnąć tylko poprzez mnożniki płonących ramek.

Recenzja świątyni słonecznych: nasz werdykt

Być może znasz już wydanie Solar Queen Playson, a jeśli tak, będziesz miał już trudne pojęcie o tym, jak bardzo to miejsce jest dla twoich osobistych upodobań.

Ponieważ poziom wariancji jest dość wysoki, nie zalecamy tego miejsca dla początkujących, ponieważ ryzyko jest zbyt duże. To powiedziawszy, brak progresywnych szczelin będzie nosicielem błędów dla niektórych zaawansowanych graczy.

Mając to na uwadze, być może gracze pośrednie automaty otrzymają największy kopnięcie ze świątyni słonecznej, której z pewnością nie brakuje projektowania i funkcji, takich jak rozprzestrzenianie się dzikich, lepkich dzikich i rozproszonych symboli.

Sposób, w jaki 10 bloków spinów jest podzielonych, chwyta użytkownika z oczekiwaniami, wiedząc, że nagroda może być w Offing, pierwsze dziewięć bloków zostało obróconych.

Możesz zanurzyć się z prawdziwymi pieniędzmi lub premią mile widzianą za pośrednictwem jednej z naszych zalecanych witryn kasyn online lub poczuć się na Świątynię Słoneczną za pośrednictwem bezpłatnego demo, zanim zaczniesz własne fundusze.

Powiązani partnerzy kasyna

Super Money Wheel
RTP:
93.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wolf Run Mega Jackpots
RTP:
92.00%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Volcano Riches
RTP:
96.43%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wild Link Zeus
RTP:
96.45%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Quick Hit Platinum
RTP:
94.06%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Foxy Dynamite
RTP:
94.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Deadly 5
RTP:
96.39%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Diablo Reels
RTP:
96.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Dazzling Diamonds
RTP:
95.42%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Fruit Party 2
RTP:
96.53%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Rainbow Riches Leapin' Leprechauns
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Treasure Tracks
RTP:
96.39%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki