Foxy Dynamite graj online za darmo

Oprogramowanie:
High 5 Games
RTP:
94.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
30 000 $.00
Motyw:
Filmy, gliny i rabusie, akcja/przygoda

Recenzja automatu online Foxy Dynamite

Zarówno stare, jak i nowsze filmy są inspiracją dla programistów do tworzenia ich gier automatycznych. W starszych filmach jest coś, klasyki, które pokonały serca milionów i nadal mają szczególne miejsce w życiu ludzi. Taki jest film Foxy Brown z 1974 roku.

Na podstawie opowieści o seksownej strażnikach, która podejmuje pracę jako wysokiej klasy prostytutka, aby zemścić się na śmierci swojego chłopaka, zabitej przez tłum, Foxy Brown jest inspiracją High 5 Games dla foxy Dynamite Slot. Zobaczysz samą Foxy Brown na rolkach, ale także gangster Mr Big, Mach Marv i Guru. Zobaczysz również, że strażnik ma z nią jej broń, gotowy na zmierzenie się z gangsterami.

Foxy Dynamite by High 5 Games to automat online, który oferuje 99 sposobów wygrania na 5 rolkach. Jest wyposażony w tajemnicze funkcje Bucks kup, darmowe spiny, dzikie i rozproszone. Ma również upadające rolki. Jeśli chodzi o wypłaty, może dostarczać przyzwoite nagrody. Możesz grać wszędzie, ponieważ jest idealnie kompatybilny z dowolnym komputerem stacjonarnym i urządzeń mobilnych. Gotowy, aby pomóc Foxy Brown uchwycić złych facetów?

Jak grać w foxy dynamite online

Foxy Dynamite jest dostępny na wszystkich urządzeniach komputerowych i mobilnych. Jako gniazdo HTML5 jest idealnie kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami mobilnymi komputerowymi i iOS lub Androidem i oferuje bezproblemową wydajność.

Po załadowaniu Foxy Dynamite, zobaczysz wszystkie ustawienia pod rolkami. Najpierw zobaczysz pole konfiguracji zakładu. Możesz zagrać co najmniej 3 linie dla 0.01 Minimalny zakład. Maksymalny zakład, który możesz umieścić, to 330.00 za 99 sposobów wygrania. Jednak jeśli naciśnię przycisk Kup funkcji, będziesz grać 0.60 jako minimalny zakład i 600.00 jako maksymalny zakład. Wkrótce dowiesz się, które korzyści otrzymasz dla tego zakładu.

Po prawej stronie możesz zobaczyć całkowitą równowagę i całkowitą wygraną. Następnie zobaczysz przycisk Powtórki, w którym możesz przejrzeć swój najnowszy spin, oraz przycisk głośnika, w którym możesz dostosować dźwięki gry. Następnym przyciskiem, który zobaczysz, to znak zapytania, czyli przycisk, który musisz nacisnąć, aby wprowadzić wypłatę. Ostatnie dwa przyciski, które znajdziesz w ustawieniach, to automatyczna i przycisk wirowania. Możesz obrócić rolki ręcznie lub włożyć do 25 autospinów.

Funkcje Foxy Dynamite i darmowe spiny

Foxy Brown jest najlepiej płatnym symbolem, dającym 500.00 za 5-z-kind. Mobster, Mr Big, daje 350.00, a Guru i Mach Marv dają 300.00. Karty do gry są najniższymi płatnymi symbolami. A dają ci 30.00, K's 25.00 i Q's 20.00. Ostatnim symbolem jest dziki z logo gry.

Dziki w Foxy Dynamite nie daje ci wypłaty, ale ma rolę substytutu. Może wylądować na wszystkich rolkach, ale pierwszym i zastępuje wszystkie symbole, ale rozproszenie.

Gniazdo jest wyposażone w funkcję upadających rolki. Ta funkcja usuwa zwycięskie symbole niezależnie od tego, czy wylądują na płatnej linii, czy nie. Nowe symbole przewracają się i wypełniają puste pozycje. Trwa to, dopóki nie pojawiają się zwycięskie kombinacje.

Jeśli aktywowałeś Buy Bucks, po tym, jak zwycięskie symbole znikną podczas upadających bębnów, otrzymasz nagrodę od 10.00 do 1000.00.

Rozproszenie pojawia się tylko na pierwszych trzech rolkach. Potrzebujesz wszystkich 3 rozproszeń, aby zainicjować premię za darmo spins. Dostajesz 2 lub 3 darmowe spiny. Wszystkie 99 linii są rozgrywane podczas gier bonusowych, na różnych rolkach. Nie możesz odnieść darmowych spinów.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • Kaskadowe bole
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Foxy Dynamite Maximum Win, RTP i zmienność

Foxy Dynamite przez High 5 Games ma RTP 94.90% i jest średniej wariancji gniazda. Możesz otrzymać do 50 razy swój udział, jeśli umieścisz maksymalny zakład 600.00 na spin. Gra może zaoferować wypłaty do 30 000.00.

Foxy Dynamite Verdict i inne automaty online

Gdy tylko zaczniesz grać w Foxy Dynamite, zdasz sobie sprawę, jak zabawna jest gra, zwłaszcza jeśli masz aktywną funkcję. Zobaczysz, jak pojawiają się symbole i znikną, przynosząc nowe zwycięskie kombinacje i nagrody na każdym spinu. Slot może dostarczyć wypłaty do 30 000.00, co oznacza, że Foxy Brown podzieli się z tobą swoją fortuną.

Kolejnym fajnym automatem, który może dostarczyć takie wypłaty, jest Cyrano. To jest miejsce oparte na sztuce o utalentowanym pojedynku, szlachcicach z armii francuskiej, Cyrano. 50 000.00 jest dostępny tutaj w jednym spinu. Biorąc pod uwagę, że możesz uzyskać 6 darmowych spinów, możesz zbierać 300 000.00 podczas samych darmowych spinów grających w Cyrano.

Jeśli szukasz bardziej satysfakcjonującego miejsca, powinieneś spróbować kryształowego królestwa. Crystal Kingdom może dostarczyć do 800 000.00 w samych wolnych spinach. Aby uzyskać duży wybór wysokich 5 automatów, odwiedź naszą listę zalecanych witryn kasyn online.

Powiązani partnerzy kasyna

Golden Osiris
RTP:
96.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Hot Choice
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Charms and Clovers
RTP:
96.31%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Royal Reels
RTP:
92.93%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Rainbow Riches Pick'n'Mix
RTP:
98.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Beast of Wealth
RTP:
94.17%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Diamond Force
RTP:
96.53%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Golden Ticket
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Gold Volcano
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Red White Blue 7s
RTP:
97.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
El Paso Gunfight
RTP:
96.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Lucky, Grace Charm
RTP:
96.71%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki