Wolf Run Mega Jackpots graj online za darmo

Oprogramowanie:
IGT
RTP:
92.00%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
500 000 $.00
Motyw:
Zwierzęta, dziki zachód, pieniądze/miliony

Wolf Run Mega Jackpots Darmowe Gry Online Recenzja

Wolf Run Slot z IGT jest jedną z najlepszych gier w ich zakresie, więc kiedy nadszedł czas, aby ulepszyć ją, aby zachować swoją popularność, programiści postanowili dodać ogromną progresywną jackpot do rozgrywki. W rezultacie Wolf Run Mega Jackpots automat, który zachowuje piękny projekt i popularne funkcje, które sprawiły, że oryginał tak sławny. Ale teraz masz szansę wygrać ogromną wypłatę jackpota w dowolnym obrotu, co z pewnością utrzyma tę grę tak samo szeroko graną przez wiele lat.

Wolf Run Mega Jackpots jest dostępny w niektórych z najlepszych kasyn online i możesz odtwarzać go na komputerze stacjonarnym, iOS lub urządzeniu z Androidem. Istnieje 5 bębnów i 40 linii płacowych w rozgrywce o tematyce wilka, wraz z ułożonymi dzikimi symbolami i bezpłatnymi obrotami. Te wypróbowane i przetestowane funkcje okazały się popularne wśród graczy, a dodanie jackpota o wartości wielu milionów dolarów przyciągnie do tego miejsca zupełnie nową publiczność.

Średnia zmienność oznacza, że nawet jeśli nie zbierasz głównej nagrody, Wolf prowadzi mega jackpots online od IGT, nadal niezawodnie wypłaca kilka ładnych zwycięstw, w tym do 20 000.00, kiedy wylądujesz wyjącym wilkiem na kołowrotki.

Wolf Run Mega Jackpots Slot Sterns i konfiguracja

Gra utrzymuje proste opcje kontroli, które były częścią sukcesu oryginału. IGT lubi uprawiać sytuację, dlatego tak wielu ludzi, którzy są nowi w automatach, decyduje się na gry z tej oferty. Doświadczeni gracze docenią również sposób, w jaki kilka kliknięć jest wszystkim, czego potrzeba, aby zacząć.

Po prostu użyj przycisków plus i minus poniżej rolki, aby ustawić wybrany poziom BET, który może być od zaledwie 0.40 do ogromnego 800.00 na spin. Jak zawsze, wygrywasz nagrody, lądując 3 lub więcej przykładów tego samego symbolu na linii płac od lewej do prawej bez szczeliny w sekwencji.

Jeśli spojrzysz na wypłatę, który jest otwierany przez kliknij przycisk "Pays" nad kołowrotkami, zobaczysz, jaka jest warta każda kombinacja symboli. Standardowe ikony karty gry zajmują niższą wartość stołu, a totemy Indian Ameryki Warunkowej do 250-krotnie stawki linii, gdy zobaczysz pasujące w dowolnej z 40 wypłat. Uważaj na pięknie opracowane symbole wilków, ponieważ białe i szare wilki płacą do 400 razy.

Wszystkie potencjalne nagrody są przenoszone przez komputery stacjonarne i mobilne wersje Wolf Run Mega Jackpots z IGT. Znajdziesz również ten sam atrakcyjny projekt i oczywiście rundy bonusowe, w tym progresywne jackpot, można uruchomić na wszystkich platformach.

Jedyną prawdziwą różnicą, jaką znajdziesz między wersjami komputerowymi i mobilnymi, są zarunkowane przyciski sterowania. Kiedy grasz na smartfonie, kciuki z łatwością dotrą do wszystkich elementów sterujących. Obejmuje to przycisk autoodplay, który obraca rolki tak długo, jak chcesz, lub dopóki nie uruchomisz funkcji bonusowej.

Wolf Run Mega Jackpots rozgrywka i dodatkowe funkcje

Najlepiej płacącym symbolem jest dramatyczny wizerunek wycie wilka przeciwko wielkiemu księżycowi. Płaci 50x, 200x i 1000x Twój zakład na linię podczas lądowania na 3, 4 lub wszystkich 5 rolkach na linii płac. To prowadzi do maksymalnej potencjalnej wygranej w normalnej rozgrywce, ale wycie wilk również podwaja się, gdy dziki symbol gniazda golfowego Wolfa uruchamia mega jackpots.

Oznacza to, że może działać jak inne, jeśli może wypełnić wszelkie luki w sekwencji symboli lub rozszerzyć zwycięską linię dalej po prawej stronie dla większych nagród. Dziki symbol można również ułożyć kilka wysokich, potencjalnie wypełniając wiele kombinacji jednocześnie.

Nie może jednak zastąpić symbolu bonusowego. To wypłaca dwa razy w całości stawkę, a następnie przyznaje 5 darmowych spin. Pięć bonusowych gier nie ma wielu i być może jedyną rozczarowującą funkcją automatów do gniazda Wolf Run Mega Jackpots. Jednak przy odrobinie szczęścia więcej bonusowych symboli wyląduje w swobodnym obrotu i doda 5 więcej do całości, bez górnego ograniczenia do tego, ile razy może się to zdarzyć.

Ale w tej grze tak naprawdę chodzi o szansę zdobycia miliona dolarów lub więcej w każdym obrotu. Symbol mega jackpots jest również drugim dzikim symbolem, więc nawet jeśli nie ustawia się w odpowiednim miejscu, aby przyznać główną jackpot, nadal może pomóc w ukończeniu dodatkowych wygranych linii.

Jeśli symbol Mega Jackpots wypełni wszystkie 20 miejsc na rolkach, nadszedł czas, aby świętować, ponieważ natychmiast przyznaje progresywną nagrodę Jackpot. Podobnie jak inne mega gniazda jackpotów w zakresie IGT, takie jak Cleopatra i Isle O ’Pobliste, po każdym obrotu jest druga szansa. Dzieje się to za kulisami i może odpierać rolki, aby wypełnić ekran z wielkimi symbolami jackpota.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ułożone dziczy
  • Losowe dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Wniosek

Golf Wolf Run Mega Jackpots jest jednym z najlepszych tytułów w zakresie IGT. Chociaż opiera się na starszej grze, ze stosunkowo prostą grafiką, miał czas na zbudowanie lojalnej bazy fanów, a dodanie progresywnego jackpota nie zaszkodzi jej popularności.

Funkcje są podobne do tych znalezionych w innych automatach, a te wypróbowane i przetestowane rundy bonusowe przemawiają zarówno do nowych, jak i doświadczonych graczy. Jeśli podoba Ci się wygląd Wolfa uruchom mega jackpots z IGT, ale chcesz doświadczyć unikalnych funkcji bonusowych, wypróbuj Howlin ’Wilds z Leander Games, gdzie specjalne mierniki Uruchamiane funkcje gwarantowane.

Sprawdź obie te wspaniałe gry na naszych zalecanych kasynach online i koniecznie podaj ich najlepsze pakiety bonusowe.

Powiązani partnerzy kasyna

Bonus Bunnies
RTP:
96.14%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cash Stampede
RTP:
95.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Gong Xi Fa Cai
RTP:
96.23%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Gates of Troy
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Golden Gorgon
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Gold Vein
RTP:
95.17%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Sugar Skulls
RTP:
95.93%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Codex of Fortune
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Rage of the Seas
RTP:
96.04%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
El Dorado Infinity Reels
RTP:
96.54%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
9 Masks of Fire HyperSpins
RTP:
96.24%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Empress of Time Destiny
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni