Gong Xi Fa Cai graj online za darmo

Oprogramowanie:
IGT
RTP:
96.23%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
8 000 000 $.00
Motyw:
Owoce, złote/złote monety, azjatyckie

Recenzja automatu online gong xi fa cai

W Chinach obchody Nowego Roku są największym corocznym wydarzeniem i tradycyjnie charakter Gong Xi FA Cai w tym ważnym czasie ma życzenia zdrowia, bogactwa i szczęścia. Nie musisz jednak wiele wiedzieć o azjatyckich zwyczajach, aby cieszyć się automatem gong xi fa cai z IGT, ponieważ ta gra może przynieść ci dobrobyt, po prostu lądując na nim właściwe symbole.

To jest 5-rela, 50 płatników, które można odtwarzać na najlepszych witrynach kasyn online. Oferując grę w automatach z tak popularnym motywem i kilkoma świetnymi funkcjami projektowymi, IGT udało się przyciągnąć wielką publiczność do tych kołowrotek w stylu kreskówek.

Ale bez równie imponującej rozgrywki i bonusowych rund, ci gracze nie trzymaliby się długo, więc firma upewniła się, że możesz zmienić ogromne wygrane i wywołać potencjalnie lukratywne dodatkowe funkcje.

Funkcje te obejmują wymiany symboli na każdym spinu, darmowe obroty z symbolami o wyższej wartości na rolkach, a także opcję pomnożenia wypłat przez do 5x za pomocą specjalnego zakładu. Wypłaty jackpotów można wygrać na dowolnym obrotu, z natychmiastowymi nagrodami 10 000.00 lub więcej, więc niech zaczną się uroczystości, gdy dołączymy do imprezy z Gong Xi Fa Cai.

Gong XI FA CAI Steruje i konfiguracja

Jasno kolorowe bębny tej gry można obrócić za zaledwie 0.50, ale istnieje opcjonalny zakład funkcji, który podnosi minimalne stawki do 0.75. Maksymalne stawki również rosną z 500.00 do 750.00 z tym zakładem, ale istnieją specjalne mnożniki zwycięstwa. Grasz z 50 lub 75 monetami i zwycięstwami są pokazane, ponieważ liczba monet zebranych jako pasujące symbole zatrzymują się na linie wypłaty od lewej do prawej.

Wyląduj idealną kombinacją symboli z najwyższym mnożnikiem, a odejdziesz z 3750x swój udział w linii lub 56 250.00 przy maksymalnym zakładzie.

Ogromny stos złotych monet obejmuje przyciski kontrolne, być może pozostając, że monety mogą wkrótce nadejść. Łatwe w użyciu Plus i minus przyciski strzałek zmieniają stawki, aby pasowały do Twojej bankrolla, podczas gdy inne opcje obejmują automatyczne spinowanie rolki do 50 razy i ustawianie objętości ścieżki dźwiękowej w stylu chińskiego.

Miło jest widzieć, że tak popularne automaty zostało udostępnione na platformach online i mobilnych, ponieważ czasami IGT zapisuje swoje gry tylko na kasynach kasyn lądowych. Jest to gra średnia do wysokiej zmienności, więc nie martw się, jeśli nie wygrałeś zwycięskiej kombinacji po kilku spinach, ponieważ ostateczne nagrody mogą mieć dość wysoką wartość.

Podobnie jak wszystkie gry IGT, automat gong xi fa cai jest w pełni licencjonowany, certyfikowany do fair play i ma wysoki powrót do procentowego procentowego, co w tym przypadku wynosi średnio do 96.23%.

Gong XI FA CAI i funkcje bonusowe

Wraz z błyszczącymi złotymi monetami, widoczne są bogato zdobione bębny i tradycyjne chińskie latarnie. Gong Xi FA Cai, który tłumaczy się jako "gratulacje i prosperujące", jest pokazana jako animowana postać, która stoi obok kołowrotków, trzymając szczęśliwą złotą miskę i uśmiechając się do ciebie, gdy pojawiają się zwycięskie spiny.

Wygląda świetnie, chociaż IGT być może wybrał bezpieczną trasę, używając symboli karty gry jako niższych płatnych ikon, zamiast wypełniać rolki obrazami o tematyce chińskiej. Ceremonialne lwy, ryby, feniks i smok to symbole o wyższej wartości, a smok wypłaca 550 monet, gdy wypełnia linię płac.

Wszystkie są pięknie zaprojektowane i są niewiele animacji, które odtwarzają się, gdy stają się częścią zwycięskiej kombinacji. Dziki symbol działa jak inne i jest warte do 600 monet. Funkcja zastępowania symbolu dynamicznego widzi losowe symbole przekształcone w dowolną ikonę o wysokiej wartości na początku każdego spinu, ułatwiając zdobycie większych wygranych.

Jeśli masz aktywny bet bet, rolka 1 po lewej stronie będzie miała wartości mnożnika 2x, 3x lub 5x dołączone do każdego symbolu, a twoje wygrane są wzmacniane przez pokazaną kwotę. Chińska litera to symbol rozproszenia, który wprowadza 8 darmowych obrotów, gdy widzisz go w dowolnych 3 lub więcej miejscach, a IGT posypało te obroty z małym noworocznym szczęście te na rolkach.

Możesz w kółko oddzielić to rundy, jeśli masz naprawdę szczęście. Game gong XI FA CAI ma również cztery jackpoty, które można wygrać na każdym spinu, w którym na Reel pojawił się mnożnik 1. Musisz wybrać z Lucky Red koperty, odsłaniając kolorowe klejnoty.

Kliknij koperty, aż znaleziono 3 klejnoty, a wygrasz odpowiednie jackpoty mini, mniejsze, major lub maxi i chociaż nie są to progresywne nagrody, nadal są bardzo ładne!

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Naprawiono jackpot
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Wniosek

Sloty z tradycyjnym chińskim motywem zawsze będą wielką atrakcją, a kiedy dodasz ładne funkcje projektowe i bonusy gry w gong Gong Xi FA Cai, nic dziwnego, że stał się tak wielkim hitem dla IGT. Udaj się do jednej z najlepszych kasyn online, aby sprawdzić, czy ta gra o tematyce noworocznej przynosi szczęście.

Wśród setek innych dostępnych azjatyckich miejsc tematycznych można było cieszyć się kilkoma spinami chińskiego Nowego Roku, z Openbet. Oprócz oczywistego połączenia z tematem, ma kilka jackpotów do zbierania i kreskówek symboli opartych na zwierzętach chińskiego zodiaku, a także istnieje szansa na wygranie 10 000 razy zakład w dowolnym obrotu.

Powiązani partnerzy kasyna

Back To Venus
RTP:
97.07%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Black Bull
RTP:
96.51%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Gorilla Mayhem
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Dinosaur Rage
RTP:
96.11%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Shining Hot
RTP:
96.36%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Greek Legends
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Age of the Gods - Goddess of Wisdom
RTP:
94.94%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
King Arthur
RTP:
95.07%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Samurai Split
RTP:
96.63%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Jurassic Party
RTP:
96.47%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Da Vinci’s Treasure
RTP:
TAk
Jackpots:
96.53%
Zmienność:
CA 6 000 000 $.00
Mad Scientist
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni