Jolly Roger 2 graj online za darmo

Oprogramowanie:
Play'n Go
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
500 000 $.00
Motyw:
Złote/złote monety, akcja/przygoda, piraci

Jolly Roger 2 Recenzja automatu online

Play’n Go stworzył kontynuację popularnej Jolly Roger Slot, która dzięki jego pirackim motywowi i niesamowitym potencjałowi wypłaty przyciągnęło ogromną bazę fanów. Jolly Roger 2 to ulepszona wersja oryginału, wzmocniona kolejnymi funkcjami i jeszcze lepszymi nagrodami w najlepszych kasynach online.

Oceniono 6 na 10 pod względem zmienności, ten średniego gniazda nadaje się do każdego gracza. Fakt, że jest pełen funkcji, takich jak Sea Compass, Bonus Quest z czterema różnymi zadaniami i regularnymi mnożnikami, dzikimi i rozproszonymi, czyni go tylko bardziej atrakcyjnym, ale fakt, że może dostarczyć nagrodę 5000 -krotną, jeśli zagrasz ją za prawdziwe pieniądze to coś, co najbardziej cię intrygowałoby. Jeśli jesteś gotowy wskoczyć na zadanie, kontynuuj czytaj naszą recenzję Jolly Roger 2.

Jak grać w Jolly Roger 2 Slot online

Jolly Roger 2, podobnie jak wszystkie gry Play'n Go, jest w formacie HTML5, dlatego można go grać na wielu urządzeniach. Niezależnie od tego, czy chcesz zagrać na smartfonie, tablecie czy na urządzeniu komputerowym, możesz to zrobić, ponieważ gniazdo można odtwarzać na wszystkich urządzeniach z Androidem i iOS w najlepszych kasynach mobilnych.

Po załadowaniu go na preferowanym urządzeniu zobaczysz przezroczyste bębny ustawione na statku pirackim. Za nimi zobaczysz rozległe morze wraz z innymi statkami unoszącymi się na wodzie. Pod kołowrotkami zobaczysz ustawienia. Po lewej stronie zobaczysz przycisk "I", w którym znajduje się wypłata. Kliknij na to, a zobaczysz, że symbole. Te niskie płatne to gra na karcie od 10 do a. Wysoko płatne to pirackie skarby, pierścień, złoty krzyż, diament i pudełko biżuterii. Dzikie jest piracką flagą, która jest również najlepiej płatnym symbolem, dającą wypłatę 10-krotnej stawki. Jest to również symbol, który zastępuje wszystkie regularne symbole w tworzeniu zwycięskich kombinacji. Rozproszenie to sam Red Roger, pirat, który pomoże ci uruchomić cechy bonusowe.

Przechodząc poziomo w prawo, zobaczysz wyświetlacz równowagi, a następnie pole konfiguracji zakładu, w którym można ustawić zakład od 0.20 do 100 kredytów. Wreszcie zobaczysz duży zielony przycisk spinu i złoty przycisk autospiny, w którym możesz skonfigurować do 100 autospin.

Jolly Roger 2 funkcje i darmowe spiny

Podczas gry podstawowej i darmowych spinów funkcja kompasu morskiego można aktywować na każdym spinu. Przyzwoi losowy mnożnik o wartości 2x, 3x, 5x, 8x lub 10x. Rozproszenie, które mogą pojawić się na kołowrotkach 1, 3 i 5, wyzwala mini-feat mini-feat. Po uruchomieniu zostaniesz zaproszony przez Red Roger do wybrania zadania, w którym chcesz kontynuować. Otrzymasz kilka zwiniętych zwojów, a dopasowując trzy z nich, uruchomisz jedną z czterech funkcji.

Butelka rumu - wybierz z 5 butelek rumu, a jeśli butelka się odkręci, przyznaje ułożone dziki na szpule i pozwoli ci ponownie wybrać. Funkcja kończy się, gdy butelka nie odkręca.

Freebooter Spins - Walcz z Armadami Holandii, Portugalii lub Anglii lub plaskuj statek handlowy, aby wygrać więcej. Otrzymasz trzy życie i to, czy wygrasz, czy przegrasz, będzie zależeć od modyfikatora kołowrotka, który otrzymasz podczas spinów:

 • Statek piracki, z w pełni ułożonymi dzikimi na losowej kołowrotku.
 • British Armada, z wszystkimi wysoko płaconymi symbolami ulepszonymi do najlepiej płacących.
 • Holenderska Armada, z jednym lub dwoma symbolami losowo wybranymi, a wszystkie ich przypadki na siatce zamieniły się w dzikie.
 • Portugalska armada z trzema kołowrotkami zsynchronizowanymi z identycznymi symbolami.

Jeśli wybrany statek handlowy wygrasz automatycznie, ale jeśli jedna z trzech pozostałych zostanie wybrana, bitwa się rozpocznie. Pirate vs. Symbole Armada będą walczyć, a strona z większością symboli wygra. Jeśli Armady wygrywają, przegrywasz życie.

Nagroda natychmiastowa - nagroda w wysokości 2x, 10 lub 15x lub 20x. Polowanie na mapę skarbów - dostajesz 10 darmowych spinów, w których musisz zebrać cztery elementy mapy skarbów, aby dostać się do skarbu, odkrywając modyfikator kołowrotka dla pozostałych bezpłatnych spinów (aktualizacja symboli lub kompas morski). Otrzymujesz więcej darmowych spinów za każdym razem, gdy ukończysz mapę skarbów, pierwsze sześć razy 2 dodatkowe darmowe spiny, podczas gdy po raz siódmy 5 dodatkowych darmowych spin.

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Ułożone dziczy
 • Przenoszenie dziczy
 • Ponowne spiny
 • Funkcja hazardu
 • Praca

Jolly Roger 2 maksymalna wygrana, RTP i zmienność

Biorąc pod uwagę, że jest to średnia lotna gniazdo z niesamowitym RTP 96.20%, Jolly Roger 2 to naprawdę satysfakcjonujące miejsce. Funkcje są łatwo uruchamiane dzięki wskaźnikowi trafienia i zabierają cię do najbardziej masywnych nagród. Ogólny potencjał wypłaty wynosi 5000 razy udział. Dlatego jeśli zagrasz w nim MAX TASTER na 100 punktów, możesz wygrać zdumiewającą nagrodę w wysokości 500 000 kredytów. Funkcje są zabawne, ale gwarantują również wygraną za każdym razem, gdy je uruchamiasz. Tak więc dotarcie do tej maksymalnej wypłaty nie byłoby tak trudne, jak można by wierzyć.

Jolly Roger 2 Werdykt i podobne automaty

Jak widać, Jolly Roger 2 jest absolutnie niesamowitym miejscem, zarówno wizualnie, jak i wypłaty. Będziesz bardzo cieszyć się wszystkimi funkcjami, ponieważ zawsze będzie akcja na rolkach. Podobnie jak Annihilator, automat oferuje 5000 -krotną kołek i może zapewnić dużo zabawy dzięki wszystkim, jakie oferuje w ofercie. Upewnij się, że ubierzesz się o swoją bonus Jolly Roger 2 w jednym z naszych zalecanych kasyna online i wybierz się na najlepsze skarby.

Powiązani partnerzy kasyna

Lucky Clucks
RTP:
96.19%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Captain Xeno’s Earth Adventure
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Asgardian Stones
RTP:
96.31%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cluster Slide
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Asian Diamonds
RTP:
95.04%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
777 Mega Deluxe
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Immortal Romance
RTP:
96.86%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Gods of the Seas Triton’s Fortune
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Jurassic Park
RTP:
96.67%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Gems of Adoria
RTP:
96.13%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
God of Fire
RTP:
96.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Wolf Moon
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni