Asgardian Stones graj online za darmo

Oprogramowanie:
Netent
RTP:
96.31%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
400 000 $.00
Motyw:
Fantasy, Aztec, mity i legendy

Recenzja automatów online Asgardian Stone

Gniazdo jest dostępne na wszystkich urządzeniach i chociaż warto zauważyć, że został zoptymalizowany pod kątem Chrome, nadal możesz łatwo grać w każdą inną przeglądarkę. Jest całkiem przyzwoity 96.31% wraca do gracza, a możesz grać za 10 pensów na zakład.

Istnieją dwa tryby bonusowe, w tym funkcja koła bonusowego, która może prowadzić do różnych darmowych spinów. Jeśli masz szczęście, ma również 500x jackpot, co oznacza, że możesz potencjalnie odejść z ogromną wygraną w połączeniu z maksymalnym zakładem 200 funtów. Wejście z pełnym pakietem jest oczywiście niezwykle ryzykowne i ogólnie nie wskazane - w końcu nie ma pewności.

Konfiguracja gry i urządzenia

Możesz odtwarzać gniazdo online Asgardian Stones na wszystkich urządzeniach mobilnych, a także komputerach stacjonarnych. Slot to pięcio-20-płatna gra, więc dość standardowa. Nawet jeśli grałeś wcześniej w tego rodzaju automatach, zawsze warto sprawdzić tabelę wynagrodzeń, zanim zaczniesz zapoznać się z ogólną wartością symbolu. Na szczęście Netent ułatwił znalezienie tabeli wynagrodzeń - możesz po prostu kliknąć małą ikonę "I" w lewym dolnym rogu ekranu.

Chociaż może to wydawać się dość standardowe gniazdo pod względem projektowania gry, istnieją kilka interesujących funkcji, które naprawdę pomagają wyróżnić tytuł, nie w tym dobrze wykonanego dźwięku i wizualizacji. Oprócz koła bonusowego istnieje funkcja Avalanche (więcej o tym za chwilę) oraz zarówno rozszerzające się symbole, które pomagają utrzymać ekscytującą i potencjalnie satysfakcjonującą, jeśli umieszczasz stawki.

Rozgrywka i funkcje

Rynune wersje standardowych liter tworzą symbole o najniższej wartości. Różne twarze bogów są warte więcej, przy czym najwyższa jest warta 25x twój udział, jeśli możesz zdobyć całą pięć. Dziki są również bardzo łatwe do zauważenia w tej grze, dzięki faktowi, że są dużymi "w". Można je zastąpić dowolnym symbolem oprócz tych na kole zależnym. Oprócz trybu koła bonusowego istnieje kolosalna funkcja Crush i Avalanche.

Avalanche to funkcja, którą możesz znać, jeśli jesteś zwykłym odtwarzaczem automatów, ponieważ pojawia się w innych tytułach pod inną nazwą. Kiedy wygrywasz, zwycięskie symbole znikają. "Lawina" nowych symboli spadnie, a jeśli poniżej są puste przestrzenie, odpowiednie wiersze zostaną zmiażdżone. Każdy zmiażdżony rząd daje mnożnik 1x, który może kontynuować maksymalnie 4x. Gdy lawina uderzy w dno lub zatrzymuje się, otrzymasz pełne nagrody początkowej linii wygranej i wszelkich mnożników.

Koło bonusowe jest aktywowane, gdy udaje ci się trafić w koło bonusowe 3x3 na kołowrotkach trzech, czterech i pięciu. Ilość ujawnienia koła może się różnić, ale po uruchomieniu segmenty mogą dać ci albo mnożniki (do 5 -krotnie całkowitego zakładu) lub pięć darmowych spinów. Wolne obroty wywołane przez koło mogą również zamienić dowolne dzikie w kolosalne symbole. Możesz także aktywować koło bonusowe do trzech razy.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Kolosalne symbole
  • Rozszerzające się dziczy
  • Ponowne spiny
  • Kaskadowe bole
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Streszczenie

Ogólnie rzecz biorąc, jest to kolejny solidny tytuł Netent. Jest dość przyjazny dla początkujących, ponieważ możesz utrzymać ładunek i niski poziom, jeśli chcesz, a także tryb demonstracyjny. Weteran spinnerów mogło już zauważyć, że ta gra jest dość podobna do znanego klasycznego zadania Gonzo, co stanowi dobrą alternatywę dla tego tytułu. Asgardian Stones jest jednak nieco lepiej patrzeć.

Fakt, że możesz grać z bardzo wysokimi stawkami, z pewnością spodoba się graczom, którzy lubią dodać nieco większe ryzyko do gier. RTP też nie jest zły. Podsumowując, jest to świetne miejsce z odrobiną czegoś dla początkujących, poszukujących zabaw i ryzyka.

Powiązani partnerzy kasyna

Ancient Fortunes Poseidon WOWPOT Megaways
RTP:
92.23%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
East Coast vs West Coast
RTP:
TAk
Jackpots:
Wysoki
Zmienność:
Nie
Riddle of the Sphinx
RTP:
95.55%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Arrival
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Charlie Chance XreelZ
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Three Star Fortune
RTP:
96.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Wild Walker
RTP:
96.55%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Columbus
RTP:
95.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cats
RTP:
94.93%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Age of the Gods - Goddess of Wisdom
RTP:
94.94%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Snakes Ladders Megadice
RTP:
96.68%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Dragon’s Fire Megaways
RTP:
94.77%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki