Columbus graj online za darmo

Oprogramowanie:
Novomatic
RTP:
95.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
20 000 $.00
Motyw:
Akcja/przygoda, mity i legendy, średniowieczne

Recenzja automatu online Columbus online

Mieszanka historii i przygody jest tym, co czeka graczy, którzy sprawdzają ten nowy novomatic. Slot Columbus to gra średniej wariancji, która ma ponadprzeciętną RTP 97.03%. Możesz wyjść na morze podczas epickiej podróży, która ma nagrodę Jackpot w ofercie do 20 000 monet. Szereg rozmiarów BET pozwala gry odwołać się do wielu bankrollów.

Masz wybór aktywowania do dziewięciu linii płac za jeszcze większą swobodę zakładów. Motyw nabiera wyglądu drewnianego pokładu statku i oferuje pięć bębnów i trzy wiersze. Możesz postawić zakład z zaledwie 0.02 Kredyty podczas grania w Columbus na urządzeniach mobilnych, tabletu lub komputerach stacjonarnych. Jeśli lubisz nowoczesne funkcje, będziesz cieszyć się różnorodnością dzikich, rozproszonych statków i bezpłatnych obrotów bonusowych rund. Sprawdź nasz przewodnik poniżej, aby uzyskać wszystko, co musisz wiedzieć o maszynie do gniazda Columbus.

Jak grać w Columbus Darmowe Gry Online

Przygotuj się tylko kilka prostych kroków, aby przygotować się do podróży do otwartego morza. Columbus używa standardowego projektu i zapewnia, że będziesz mieć wszystko, czego potrzebujesz do wielkiej przygody. Układ projektu jest czysty i łatwy w nawigacji. Możesz zostać poinformowany o różnych symbole i jakiej wartości reprezentują przed rozpoczęciem gry. Wartość wypłaty każdego symbolu można obejrzeć, otwierając wypłatę. Po prostu kliknij przycisk "Paytable" poniżej rolki. Znajdziesz każdą inną kontrolę, której potrzebujesz, obok tej zakładki na dole ekranu. W ciągu zaledwie kilku minut będziesz gotowy na wygraną do 20 000 monet.

Aktywuj tyle linii wypłat, ile chcesz, używając kart "linii" poniżej kołowrotków. Masz wybór aktywowania jednego, trzech, pięciu, siedmiu lub dziewięciu. Otrzymasz lepszy zwrot z zakładów, jeśli aktywujesz większą liczbę linii wypłat. Jeśli grasz z ograniczonym bankrollem, możesz aktywować jedną linię i umieścić minimalny zakład tylko 0.02 przypisuje spin. Możesz stawić każdą linię maksymalnie 5.00 kredytów na linię. Wybierz kwotę zakładu za pomocą przycisku "Bet One". Możesz umieścić maksymalny zakład 45.00 kredyty na spin, które można łatwo wybrać, osiągając kartę "MAX BET". Twój zakład, a także zakład linii, jest wyświetlany w prawym dolnym rogu ekranu. Teraz, gdy jesteś gotowy na wypłynięcie otwartym morzem, naciśnij kartę "Start". Gniazdo Columbus oferuje funkcję automatycznego opanowania, umożliwiając wybór do 100 zautomatyzowanych spinów. Możesz uzyskać dostęp do tej funkcji, klikając kartę oznaczoną automatyczną start ’.

Unikalna cecha slotu Columbus leży w bezpłatnych rundach bonusowych. Otrzymasz dodatkową pomoc od symboli rozproszenia, które przekształcają się w dziczy podczas bonusowych rund. Oznacza to, że będziesz mieć dostęp do dwóch indywidualnych dzikich symboli, które pomogą Ci utworzyć więcej zwycięskich linii podczas każdej rundy bonusowej. Fani gier mobilnych z przyjemnością dowiedzą się, że automat Columbus jest dostępny w wielu najlepszych kasynach online. Gra mobilna została zoptymalizowana w celu obsługi szerokiej gamy urządzeń mobilnych. Możesz to sprawdzić z telefonu komórkowego, niezależnie od tego, czy masz urządzenie iOS, czy Android. Odwiedź zaufane kasyno internetowe z przeglądarki internetowej urządzenia mobilnego, aby uzyskać dostęp do automatu mobilnego Columbus.

Funkcje Columbus i darmowe spiny

Columbus zawiera w sumie 12 symboli, które możesz użyć do tworzenia zwycięskich linii. Gra obejmuje wybór eleganckich i staromodnych ikon gry w karty. Podobnie jak w przypadku większości gier automatycznych, te karty do gry reprezentują niższe płatne symbole. Te eleganckie ikony kart do gry wahają się od 10 do. Najniższe w ofercie przechodzą przez symbole 10 i J, podczas gdy Q, K i symbole oferują wyższą wypłatę. Otrzymasz te nagrody, gdy dopasowane symbole zaczną się ustawiać w kolejce w kombinacjach trzech lub więcej. Następnie w kolejce mamy narzędzie statku, a następnie wzrost wypłat ze złotego naszyjnika. Możesz zdobyć jeszcze lepsze nagrody, lądując kombinację symboli portretowych królowej.

Symbol Columbus jest kluczem do odblokowania nagrody Jackpot wart do 20 000 monet. Land pięć symboli Columbus na linii płac, a nagroda Jackpot jest Twoja. Kolumb działa również jako dziki symbol i może zastąpić inne symbole, z wyjątkiem rozproszenia. Dzięki tej specjalnej zdolności razem masz potencjał tworzenia bardziej zwycięskich linii. Slot Columbus obejmuje trzy indywidualne rozproszone statki. Lądowanie którekolwiek z tych rozproszonych statków w kombinacji trzech lub więcej zapewni dostęp do rund bonusowych. Rundy bonusowe zapewnią 10 bezpłatnych spins. Można je również zapracać, a rozrzucone statki dodatkowo udzielę wsparcia, szalejąc podczas bonusowych rund. Te dzikie i rozproszone statki pomogą ci w otrzymaniu więcej darmowych spinów.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Losowe dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Maksymalna wypłata i zmienność Columbus

Slot Columbus to podstawowa gra, która oferuje maksymalną wypłatę do 20 000 monet. Zawiera standardową pięć kołowrotków, trzy rzędowe projektowanie z możliwością aktywowania do dziewięciu linii wypłat. Maksymalny zakład wynosi 45.00 punktów za spin, podczas gdy najniższy możliwy zakład wynosi 0.02 kredytów na spin. Columbus to świetny średniej zmienności, jeśli chcesz znaleźć trochę ćwiczeń lub grasz z ograniczonym budżetem.

Jakie miejsca online są podobne do Columbus

Koniecznie sprawdź naszą listę najlepszych kasyn online. Nasze kasyna są domem dla bogactwa gier novomatycznych. Wysokie rolki docenią gry takie jak Book of Maya, które oferują do 25 000 razy w Twoim pakiecie. Lub udaj się do starożytnego Egiptu, aby sprawdzić bardzo popularną książkę RA Slot. Cokolwiek wolisz, znajdziesz to w naszych zalecanych kasynach online.

Powiązani partnerzy kasyna

Mega Moolah The Witch's Moon
RTP:
88.12%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Niski
Defenders of the Realm
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Book of Captain Silver
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
300 Shields
RTP:
95.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Warrior Graveyard
RTP:
96.15%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Cosmic Fruit
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Fortune Rewind
RTP:
96.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Deal Or No Deal - The Banker's Riches
RTP:
95.21%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Champion Raceway
RTP:
96.66%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Golden Osiris
RTP:
96.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Ooh Aah Dracula
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Book of 99
RTP:
99.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki