Snakes Ladders Megadice graj online za darmo

Oprogramowanie:
Pragmatic Play
RTP:
96.68%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
530 000 $.00
Motyw:
Retro

Snakes amp; Ladders Megadice Darmowe Gry Online Recenzja

Rzuć drogę do wygrania do 5300 razy palika z automatem do gry Snakes amp; Ladders z Pragmatic Play and Reel Kingdom. Pikselowane symbole kart do gry, drabiny, banany i funkcja goryla w tej 5-linowej, 10-liniowej grze komputerowej i mobilnej.

Symbole dzikich kostek mnożą wygrywa i zbierają w liczniku, aby dać ci jedną z dwóch ścieżek do gry premiowej. Rzuć wirtualne kości, aby zebrać mnożniki, natychmiastowe nagrody lub przesuń się w górę i w dół deski w klasycznym wężach i drabinkach. Jeśli dotrzesz do końca szlaku, masz szansę opracować całą funkcję.

Slote online Snakes amp; Ladders Megadice to gra o wysokiej zmienności ze średnim zwrotem 96.68% na najlepszych miejscach online.

Jak grać w slot węża i drabinki

Żywe ścieżka dźwiękowa w dżungli towarzyszy symbole do gry w stylu retro. Kolorowe emblematy o wysokiej karcie płacą mniejsze nagrody, a kreskówkowy wąż, drabiny, banan i goryla są warte więcej. Ta wielka małpa jest także logo Reel Kingdom, który rozwinął tę grę we współpracy z Pragmatic Play.

Laddery wypierają po obu stronach rolki, a animowany wąż spoczywa na górze. To dziwna mieszanka blokowych symboli i kreskówek obrazów, ale gniazdo Megadice Snakes amp; Ladders wciąż dobrze wyglądają na platformach PC, Androida, iOS lub Windows.

Szeroki zakres zakładów 0.10 do 100.00 na spin powinien pasować do większości graczy. Szybkie i łatwe jest wybrać kołek za pomocą kliknięć na zakładkach plus lub minus po obu stronach przycisku wirowania, po czym dostosowujesz liczbę monet w grze lub monety na linię, aby znaleźć idealny poziom.

Kliknij przycisk "I", aby otworzyć wypłatę, w której widzisz, ile wygrasz z każdego symbolu, i jak działa funkcja premiowa specjalna. Snakes amp; Ladders Megadice to 10-liniowa gra, a ty wygrywasz z wystarczającej liczby przykładów tego samego symbolu na linii od lewej strony. Pomoc dzikich kostek, działając jako wszystkie oprócz symbolu bonusowego, jeśli to możliwe.

Bonus na pokład i inne cechy bonusowe węża i drabiny megadice

Te kości mają na nich 1, 2 lub 3 kropki, a w zależności od tego, który się pojawia, otrzymujesz mnożnik 1x, 2x lub 3x na całkowitej wygranej z spinu. Dice również wypełnia 1, 2 lub 3 z 11 segmentów węża nad kołowrotkami, a gdy ten miernik całkowicie się wypełni, uruchamia grę bonusową, w której otrzymujesz 12 rolek kości na siatce 12x12. Możesz także wejść do tej rundy za pośrednictwem 3, 4 lub 5 symboli bonusowych, a w ten sposób dostajesz 12, 14 lub 16.

Runda rozgrywa się jak gra węży i drabin, a ty rzucasz 2 kości, aby przesunąć token goryla wokół planszy. Token porusza się do pustego miejsca lub ląduje na jednym z poniższych -

 • Nagroda pieniężna - dodaje losową wartość od 4x do 100 razy udziały do ogólnej wygranej.
 • Mnożnik - zwiększa wszystkie wygrane do tej pory o 2x lub 3x.
 • Ladder - Gorilla Head Wspina się drabiny, w których czekają wyższe nagrody.
 • Snake - to przeciwnie do drabin.
 • Banana - grunty na nagrodach Banana i Random Money są rozłożone wokół zarządu.
 • Skyscraper - to przenosi token do losowego miejsca.

Ciągle przewracasz kości, dopóki nie skończysz rolek lub nie osiągniesz ostatniego z 144 pozycji, w której jest specjalna nagroda w wysokości 1000 razy na ponad wszystkim, co zarobione do tej pory podczas gry w gry na automatach. Masz również szansę na odzyskanie premiery planszowej za pomocą pojedynczej rolki kości. Jeśli wynik w czymś innym niż podwójnym, możesz ponownie grać.

Zwycięstwo na co najmniej 20 -krotnie Twój całkowity zakład jest gwarantowany z premii zarządu. Jeśli nie zgłoszisz się tak wiele, tryb Rage wysyła token goryla aż do góry, a on zbiera wszystkie wartości nagrody podczas swojej podróży na całej tablicy.

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Mnożnik dziczy
 • Ponowne spiny
 • Funkcja hazardu
 • Praca

Snakes amp; Ladders Megadice Slot Maksymalna wygrana, zmienność i średnie zwroty

Wygrane z rundy bonusowej mogą osiągnąć całkowitą maksymalnie 5300x Twoim zakład. Zagraj w automat do gry w węże i drabiny.00, aby wygrać do 530 000.00.

To gra o wysokiej zmienności z doskonałym średnim zwrotem 96.68%, chociaż jest to liczba długoterminowa. I możesz być znacznie powyżej lub poniżej w dowolnym momencie.

Zamknięcie przemyśleń na temat węży i drabinki megadice

Chociaż wokół tej samej gry planszowej jest kilka automatów, wyróżnia się maszyna do gry Snakes amp; Ladders. Stosunkowo łatwo jest uruchomić funkcję z miernika węża, a po wejściu na plansz.

Oczywiście mnożniki i losowe wygrane oznaczają, że powinieneś złapać znacznie więcej, gdy goryl porusza się po siatce. Dołącz do niego w tej zabawnej i satysfakcjonującej grze, gdy grasz w slot w Snakes amp; Ladders Megadice w najlepszych kasynach online przedstawionych tutaj na.

Gdzie powinienem grać w gniazda węży i drabiny megadice online?

W naszych ulubionych kasynach znajdziesz maszynę do gniazda węży i drabinek. Te strony mają fantastyczny gama gier, bonusów i mnóstwa opcji sejfu i wypłaty.

Co robią dzikie symbole w grze węży i ladders megadice?

Kości z 1, 2 lub 3 kropkami mogą działać jak inne symbole na rolkach węży i ladders megadice. Pomagają ukończyć kombinacje, a mnożnik równy liczbie kropek dotyczy każdej wygranej.

Czy Snakes amp; Ladders Megadice Slot ma dowolne funkcje bonusowe?

Zagraj w gniazdo Megadice Snakes amp; Ladders, a możesz wywołać fantastyczną rundę bonusową. Rzuć kostkę, aby przesunąć token wokół planszy i zbierać nagrody lub mnożniki po drodze. Uważaj na węże, które zabierają cię na deskę!

Ile mogę wygrać z gry w węże i drabiny megadice?

Maksymalna wygrana z gniazda Megadice w węży i drabin.00 Jeśli grasz na najwyższym poziomie zakładów. Możesz to wygrać w trakcie bonusowej rundy planszowej.

Ile linii płacowych ma wężowe i drabiny megadice gniazda?

Szel Megadice Snakes amp; Ladders to gra z 10 liniami wypłat od lewej do prawej. W meczach podstawowych wygrywasz z pasującymi symbolami na 3, 4 lub 5 rolkach na linii, zaczynając od lewej kołowrotka.

Jaki jest minimalny zakład na gniazda Megadice w węże?

Możesz zagrać w gniazdo Megadice w węży i drabinki z zaledwie 0.10. Istnieje wiele opcji między tym a maksymalnie 100.00 na spin, więc jest to gra dla większości bankrollów.

Czy mogę zagrać w automat do gry w węże i drabiny?

Możesz grać w gniazdo Megadice Snakes amp; Ladders na iPhone'ach, iPadach, Androidzie i telefonach z systemem Windows i komputerach tabletów.

To gniazdo Megadice Snakes amp; Ladders podobne do innych gier?

Szczelanie Megadice Snakes amp; Ladders to jeden z kilku tematycznych gier planszowych. Inne to duże kahuna Snakes amp; Ladders Slot autorstwa Microgaming oraz Snakes amp; Ladders Deluxe, przez realistyczne gry.

, Który tworzy węże i drabiny megadice online?

Szczelanie Megadice Snakes amp; Ladders jest częścią popularnego zakresu Pragmatic Play and Reel Kingdom. Graj wraz z innymi, takimi jak Big Bass Bonanza i Rock Vegas w najlepszych kasynach tutaj.

Kiedy wydano maszynę do gniazda węży i drabiny?

Dzień uruchomienia dla Snakadice Darmowe Gry Online.

Powiązani partnerzy kasyna

Esqueleto Explosivo
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Codex of Fortune
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Treasure Tracks
RTP:
96.39%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
MexoMax
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Excalibur's Choice
RTP:
94.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
The Border
RTP:
96.17%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Barbary Coast
RTP:
93.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
The Hive
RTP:
96.97%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Under the Bed
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Shamrockers
RTP:
92.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Smooth Sailing
RTP:
96.22%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
King Arthur
RTP:
95.07%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni