Three Star Fortune graj online za darmo

Oprogramowanie:
Pragmatic Play
RTP:
96.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
500 000 $.00
Motyw:
Jedzenie, złote/złote monety, azjatyckie

Trzy gwiazdkowa Fortune Online Recenzja

Trzy gwiazdkowe automaty online będzie wyglądało dość znajomo dla graczy, którzy widzieli wcześniej azjatyckie tematy w swoich grach Real Money. Klasyczna 5-orowa gra bazowa z 10 wypłatami wita graczy przybywających na tę grę za pośrednictwem najlepszych serwisów internetowych .

Ta pragmatyczna gra online ma las na tło otaczające główny ekran i uderzające głębokie czerwone, wzorzyste tło dla rolki. Muzyka ma dość standardowe dźwięki inspirowane azjatycką.

Jak zagrać w trzech gwiazdorskich miejscach online

Jednym krytycznym elementem tego pragmatycznego miejsca online są dwukierunkowe wypłaty. Dostajesz tylko 10 linii wypłat, ale jeśli dostaniesz 3 lub więcej symboli ustawiających się na sąsiednich bębnach - od lewej lub prawej do lewej - otrzymasz wypłatę. Symbole te muszą rozpocząć się od kołowrotka 1 lub kołowrotka 5, aby zapłacić.

Możesz uzyskać dostęp do wypłaty, naciskając przycisk "I" po lewej stronie głównego ekranu w tej grze prawdziwy. Pod głównym przyciskiem wirowania znajduje się przycisk Autoodplay. To pozwala wybrać zaledwie 10 i nawet 1000 automatycznych spinów. Możesz także włączyć Turbo Spin i Szybkie spinowanie lub wyłączanie na tym ekranie. Po lewej stronie ekranu użyj przycisku z trzema paskami, aby kontrolować ustawienia rozgrywki; Przycisk głośności jest poniżej tego.

Jeśli chodzi o wypłatę w trzech gwiazdorskich miejscach online, złoty symbol wypłaca najwięcej: 25 -krotność palika dla pięciu symboli, 20x dla czterech symboli i 5x dla trzech. Są też symbole owoców, przewijania i butelek, które płacą mniej, a następnie przychodzą azjatyckie symbole pisania.

Istnieją trzy dzikie symbole, które mogą zastąpić dowolny inny symbol na rolkach. Każdy z trzech symboli, reprezentujący trzech bogów, ma własną rolkę. Mogą lądować tylko na kołowrotku 2, 3 lub 4. Kiedy to robią, rozszerzają się, aby pokryć całą kołowrotek, a następnie uruchomić respin. Jeśli więcej dziczy pojawia się na respinach, rozszerzają się i płacą, kontynuując, aż zwycięstwa się nie zatrzymają.

Trzy gwiazdkowe fortuny, cechy i kompatybilność

Ta funkcja respins jest najlepszą funkcją tej pragmatycznej gry online.

Trzy gwiazdkowy automat online jest dostępny do zabawy na różnych urządzeniach mobilnych, w tym w produktach Android i iOS, a także wersji komputerów stacjonarnych. Gracze, którzy lubią wypróbowywać automaty mobilne za pomocą telefonów lub tabletów, mogą grać w trzy gwiazdkową fortunę online.

Trzy gwiazdkowy automat online ma te rent. Ta gra nie ma też rozproszeń, mnożników ani progresywnych jackpotów. Jeśli szukasz pragmatycznej gry z większą liczbą funkcji, wypróbuj Bronco Spirit, która ma rozproszenia i grafikę 3D, a także dziczy.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Sticky Wilds
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Trzy gwiazdkowa wariancja fortuny, RTP i maksymalna wygrana

Trzy gwiazdkowe fortuny ma wysoką wariancję i 96.27% RTP. Maksymalna wygrana w obrotu wynosi 500 razy większa niż 50 000 kredytów. Teoretycznie możliwe jest, aby to się obrócić, a następnie uruchomić respin za kolejne 50 000 punktów. Gracze na najlepszych witrynach kasyn online mogą dziś zagrać za prawdziwymi pieniędzmi.

Trzy gwiazdkowe werdykt i podobne automaty online

Sprawdź, aby dowiedzieć się o naszych bonusach kasyna online i przeczytaj recenzje na temat setek automatów online od dziesiątek producentów.

Three Star Fortune ma atrakcyjną funkcję rozwijającą się dziczy, łatwo wyzwalając respins, które mogą znacznie zwiększyć wygrane. Jednak porównawczy brak funkcji i stosunkowo niski maksymalnie wypłatę oznacza, że wysokie rolki mogą niewiele wyjść z tej gry. Oraz wysoka zmienność i 96.27% RTP - co jest przyzwoitą stawką, ale nie jest wyróżniającym się - oznacza, że początkujący mogą nie widzieć wypłat wystarczających, aby im odpowiadać. Nowicjusze, którzy chcą wypróbować trzy gwiazdkowy Fortune, że jest to prosta gra do gry z szeroką gamą poziomów zakładów.

Aby uzyskać lepsze możliwe wypłaty, wypróbuj inne pragmatyczne oferty gry, takie jak gniazdo online Party Fruit Party z maksymalną wygraną wynoszącą 500 000 kredytów i nieco lepszy powrót do stawki gracza 96.47%. Lub sprawdź kolejną grę o tematyce owocowej, automat online Rainbow. Ta gra ma 40 linii płacowych, RTP na poziomie 96.53% i maksymalna wypłata 400 000 kredytów.

Powiązani partnerzy kasyna

Dazzling Diamonds
RTP:
95.42%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Fruit Xtreme
RTP:
96.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Kingdoms Rise - Legend of Elvenstone
RTP:
96.84%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Mad Scientist
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
777 Super BIG BuildUp Deluxe
RTP:
96.19%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Greek Legends
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Starz Megaways
RTP:
96.48%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
The Dog House Megaways
RTP:
96.55%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Super Hamster
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Smugglers Cove
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Boat Bonanza
RTP:
96.21%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Cat Wilde and the Doom of Dead
RTP:
96.29%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki