777 Mega Deluxe graj online za darmo

Oprogramowanie:
Other Game
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
246 040 USD.00
Motyw:
Owoce, bary i dzwonki

777 Mega Deluxe Darmowe Gry Online Review

Chociaż 777 mega luksusowa maszyna do gniazda używa tradycyjnych symboli owoców, ich aranżacja ponad 4 rolki i 7 rzędów zapewnia, że jest to gra, która wyróżnia się, gdy tylko załadujesz ją na komputer, iOS, Android lub Windows Mobile na wysokiej oceny telefonu komórkowego kasyna.

Fioletowy schemat kolorów otacza grę i kontrastuje z kołowrotkami srebrnymi, nadając przyjemnie styl retro. Proste obrazy cytryn, wiśni, garniturów do gry i czerwone 7S lądują w całej grze, a także szereg najważniejszych symboli bonusowych.

Wilds stoją na innych, aby ukończyć zwycięstwa w dowolnej ze 127 linii płacowych, a także mogą pomnożyć nagrody do 5x. Symbole rozproszenia wystrzeliwują funkcję darmowych spin. W funkcji szaleństwa respin można było zobaczyć, jak kołowrotki wirują w kółko i za każdym razem zbierać nową nagrodę.

Odwróć idealną mieszankę symboli i mnożników, aby zebrać 6601x swój zakład lub ponad 246 000.00 Kiedy grasz w grę 777 mega deluxe w najwyższych stawkach.

Jak grać 777 mega luksusowy automat

Chociaż ta gra pochodzi z niezależnego Crazy Tooth Studio, jest częścią ogromnej oferty mikrogamingu na najlepszych miejscach online i została zaprojektowana od samego początku, aby spodobać się szerokiej gamie graczy. Możesz grać zaledwie 0.20 na każdym spinu lub podnieś stawki, za pomocą łatwych w użyciu przycisków, do maksymalnie 40.00.

Zakładka podwójnej strzały na głównej sterowaniu przyspiesza rolki, a okrągłe strzałki aktywują automatyczne spiny, które mogą działać do 100 gier. Przycisk potrójnych linii otwiera wypłatę, w której widzisz, ile wart jest każdy symbol, gdy wylądujesz 3 lub 4 w linii od lewej strony.

Bezpłatne obroty i inne mega luksusowe funkcje

Wszelkie symbole w zwycięskiej kombinacji znikną, a reszt. Zwycięskie pozycje obracają nowe symbole, a jeśli tworzy to kolejną nagrodę, otrzymujesz zapłatę, a inny. Może to trwać, a każdy dziki mnożnik zamykający się, aby poprawić szansę na wielką wygraną.

Trzy lub więcej symboli rozproszenia rozpoczynają funkcję darmowych spin. Podobnie jak w grach podstawowych, dzikie są dostępne w dwóch typach, z dołączonymi do nich 2x lub 5x, a jeśli zbudujesz wystarczającą liczbę dzikich do końca darmowych spin. Więcej symboli rozproszenia pojawiających się w każdej bezpłatnej grze zapraca runda.

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Ułożone symbole
 • Sticky Wilds
 • Mnożnik dziczy
 • Ponowne spiny
 • QuickSpin
 • Funkcja hazardu
 • Praca

Maksymalne zwycięstwa, średnie zwroty i zmienność 777 mega deluxe online

Za pomocą wystarczającej liczby dzikich symboli multiplora możesz wygrać 6 601x swój zakład, chociaż stosunkowo małe maksymalne stawki 40.00 na spin oznacza, że sumuje się do stosunkowo niskiego 246 040.00 Jeśli grasz na tym poziomie.

To mniej niż wiele innych gier o podobnej wysokiej zmienności jak 777 mega luksus. Ogólnie rzecz biorąc, zwraca się w tempie 96.1%, ale to jest liczba długoterminowa i widzisz zwroty znacznie powyżej lub poniżej tego poziomu podczas sesji.

Nasz wyrok 777 mega luksusowych gier

Grafika może być dość staroświecka, ale uważamy, że to tylko część atrakcyjności tej gry. Z pewnością jest wystarczająco jasny i wystarczająco kolorowy, aby dobrze wyglądać na komputerach i telefonach komórkowych, a funkcje są aktualne.

Mechanizm szaleństwa respin rozgrywa się przy każdej wygranej, chociaż nie zawsze wyznaczy kolejny zestaw zwycięskich symboli. Jest w funkcji darmowych spin. Wysoka zmienność może prowadzić do stosunkowo długich serii utraty spin.

Każdy, kto lubi gry, które mieszają klasyczny styl z nowoczesnymi funkcjami, powinien zagrać w 777 mega deluxe automat w najlepszych kasynach online, które przedstawiono tutaj.

Temujin Treasures
RTP:
96.55%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Wilhelm Tell
RTP:
97.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
East Coast vs West Coast
RTP:
TAk
Jackpots:
Wysoki
Zmienność:
Nie
Eagles Flight
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Reel Outlaws
RTP:
95.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wicked Circus
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Sweet Bonanza Xmas
RTP:
96.51%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
East Sea Dragon King
RTP:
96.23%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Tiki Wonders
RTP:
93.00%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Niski
Castle Builder
RTP:
96.47%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Book of Ra
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
3 Devils Pinball
RTP:
96.70%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni