Aloha Christmas Edition graj online za darmo

Oprogramowanie:
Netent
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
350 000 $.00
Motyw:
Tropikalna wyspa, Boże Narodzenie

Aloha! Świąteczna recenzja automatu online

Boże Narodzenie w tropikach wyglądają równie słonecznie jak o każdej porze roku. Siatka 6x6 kolorowych kwiatów, kokosów, ananasów i masek Tiki, stoi na tle straganów, drzew i roślin. Postać Tiki ze standardowej wersji gry jest po prawej stronie, uśmiechając się z sezonową radością w swoim jasnym czerwonym kapeluszu, a stragany rynkowe ozdobione świątecznymi światłami zajmują drugą stronę.

Wygląda tak samo na PCS, Android, Windows i iOS w najlepszych mobilnych kasynach, więc jest dużo koloru, aby rozjaśnić nawet najciemniejsze zimowe dni z Aloha! Gra świąteczne. Klaster płaci mechanizm zwraca nagrody, gdy wylądujesz co najmniej 9 pasujących symboli połączonych ze sobą. Tajemnicze symbole mogą się przekształcić, aby zwiększyć rozmiar zwycięskiego klastra, a dzikie symbole mogą mnożyć kilka razy więcej niż.

Aloha! Maszyna świąteczna oferuje również odpowiedzi na rolki i wybór bezpłatnych obrotów z różną liczbą gier i mnożników nagród.

Jak grać w Aloha! Gra świąteczne

Z zakresem zakładów biegnących od 0.20 do 200.00 za spin w najwyżej ocenianych kasynach online, jest to gra, która będzie odpowiadać prawie wszelkim budżetem. Elementy sterujące są ładne i łatwe do zrozumienia i możesz wybrać swój udział w sekundach spośród opcji ujawnionych po kliknięciu obrazu stosu monet na panelu.

Jeśli chcesz przyspieszyć spiny, Aloha! Świąteczne gniazdo jest wyposażone w opcję turbo i możesz ustawić szpilki wirujące automatycznie za pomocą strzałki w przycisku okręgu. Wszystkie te opcje i funkcje są takie same na komputerach stacjonarnych i mobilnych gry, więc nie musisz kompromisować podczas gry na smartfonie lub tablecie.

Aloha! Świąteczne automaty do gry darmowe spiny i inne bonusy

Uważaj na tajemnicze symbole, które mogą pojawić się w dowolnym momencie w dowolnych miejscach na siatce. Te przekształcają się w wiele przykładów każdego innego losowego symbolu, które mogą tworzyć cenniejsze klastry lub zobaczyć nowe zwycięskie grupy symboli. Symbole tajemnicze mogą również zamieniać się w dziczy, które działają jak inne, jeśli to możliwe, i mnożą wygrywa przez 2x do 7x.

Losowy lepki bonus wygrany widzi zwycięską klaster wraz z innymi symbolami tego samego typu, blokuj na miejscu, gdy reszta pozycji symboli odpowiada. To trwa tak długo, jak pojawiają się nowe przykłady tego samego symbolu, potencjalnie wypełniając 42 miejsca na siatce, aby uzyskać ogromną wygraną. Możesz nawet uzyskać mnożnik zastosowany do wygranej na końcu tej funkcji.

Wszelkie 3 lub więcej symboli rozproszenia wywołują wybór bezpłatnych obrotów bonusowych rund. Możesz wybrać 10 spinów z mnożnikami tajemniczymi symbolami między 2x a 4x lub wybrać zaledwie 6 darmowych gier, ale tajemnicze symbole zawierają mnożniki od 4x do 7x.

Niezależnie od gier, które wybierzesz, symbole rozgwiazdy zbierają się w mierniku, dodając dodatkowe obroty i usuwając symbole o niższej wartości, dzięki czemu masz znacznie większą szansę na wylądowanie niektórych klastrów o wysokiej płatności z pozostałymi na siatce.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ułożone symbole
  • Mnożnik dziczy
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu

Maksymalne zwycięstwa, RTP i zmienność Aloha! Świąteczne miejsce

Największa możliwa wygrana jest równa 1750 x całkowitemu zakładowi, który na najwyższym miejscu 200.00, sumuje się do 350 000.00. Aloha! Gra świąteczne ma średnią zmienność i średni powrót do odsetka od graczy 96%.

Zamknięcie myśli o Aloha! Świąteczny automat

Boże Narodzenie i Hawaje zwykle nie są ze sobą kojarzone, ale jeśli chcesz wirtualną ucieczkę od zimnych zimowych miesięcy, to Aloha! Świąteczne slot online jest wysoce zalecany. To zabawna, kreskówkowa gra, w której klaster płaci mechanizm, respins, tajemnicze symbole i wybór darmowych gier z mnożnikami, zapewniając, że ta przygoda na wyspie zapewni rozrywkę na Boże Narodzenie i nie tylko.

Sprawdź to w najlepszych kasynach online, takich jak te, które wybraliśmy tutaj, z największymi ofertami bonusowymi.

Powiązani partnerzy kasyna

Riddle of the Sphinx
RTP:
95.55%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Crazy Mix
RTP:
96.35%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Joker Hot Reels
RTP:
95.51%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Fantastic Fireworks
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Magic Shoppe
RTP:
96.85%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Fruit Warp
RTP:
97.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Tales of Asgard - Loki’s Fortune
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Da Vinci
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Spin-Vention
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Big Bad Wolf
RTP:
97.35%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Love Joker
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Pharaoh King
RTP:
95.20%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni